Dyskusja świata 188

Sorath.

Łucznik
Wynik reakcji
361
Plemię oparte w głównej mierze na rekrutacji wytrzymało dłużej niż kilka ekip na tym świecie xD

A wytrzymałoby jeszcze miesiącami gdyby nie masowa rekrutacja ze strony powali.

Mimo wszystko gratulacje, nie ważne w jakim stylu ważne, że skutecznie. Mam nadzieję, że nygusy, które skosowały dostaną chociaż szybką rozbiórkę;D

Zawsze tyle gadasz?
 

ZŁOTEDZIECIE

Miecznik
Wynik reakcji
125
patrząc po RO i braku odbitek chyba nie
W sumie to rzucił kontem po akcji jak wpadło 5 czy tam 6 wioch jednego dnia.

@Liptonek?
Co do masowej rekrutacji… wzięliśmy najlepszych którzy wykazywali chęć dalszego klikania i mieli dość grania pod Twoją wodzą. Każdy kto przeszedł do nas swoje powiedział na temat waszej organizacji i świetnych pomysłów. 8 graczy pod koniec wojny to masowa rekrutacja?
Po prostu wzięliśmy ludzi którzy wykazywali potencjał i mieli ochotę grać dalej w prawdziwej ekipie, ale Twoja narracja pokazuje jakbyśmy Ci 3 człony zajumali, czekaj, czekaj… może to bylo gracze z członów A,C i D? A może E,F i G?? :D
Zauważ, że piszę do Ciebie z szacunkiem wielkimi literami, bo potrafiłeś nam pogratulować chociaż i tak musisz się tłumaczyć.. następnym razem szczekaj sobie po fakcie, a nie przed, bo teraz połowa świata ma z Ciebie lekka beczkę.
Mimo wszystko, dzięki, że miałem w co walić offy nocami co 2 dni XD
Mam nadzieję, że nasze toporki się jeszcze kiedyś skrzyżują, aaa.. i mniej gadania, więcej robienia polecam na przyszłość :)
 

Liptonek?

Zwiadowca
Wynik reakcji
638
W sumie to rzucił kontem po akcji jak wpadło 5 czy tam 6 wioch jednego dnia.

@Liptonek?
Co do masowej rekrutacji… wzięliśmy najlepszych którzy wykazywali chęć dalszego klikania i mieli dość grania pod Twoją wodzą. Każdy kto przeszedł do nas swoje powiedział na temat waszej organizacji i świetnych pomysłów. 8 graczy pod koniec wojny to masowa rekrutacja?
Po prostu wzięliśmy ludzi którzy wykazywali potencjał i mieli ochotę grać dalej w prawdziwej ekipie, ale Twoja narracja pokazuje jakbyśmy Ci 3 człony zajumali, czekaj, czekaj… może to bylo gracze z członów A,C i D? A może E,F i G?? :D
Zauważ, że piszę do Ciebie z szacunkiem wielkimi literami, bo potrafiłeś nam pogratulować chociaż i tak musisz się tłumaczyć.. następnym razem szczekaj sobie po fakcie, a nie przed, bo teraz połowa świata ma z Ciebie lekka beczkę.
Mimo wszystko, dzięki, że miałem w co walić offy nocami co 2 dni XD
Mam nadzieję, że nasze toporki się jeszcze kiedyś skrzyżują, aaa.. i mniej gadania, więcej robienia polecam na przyszłość :)
O cholera ile paradoksów i kłamstw w jednej wypowiedzi xD Miałem już nie odpowiadać ale grzech tego nie zrobić.

Kontem nie rzuciłem a skończyłem grę tego samego dnia co napisałem do marzyciela z gratulacjami. Ile to było czasu temu? Strzelam 6,7 dni temu.

Wzięliście KAŻDEGO kto chciał przejść z Mateuszem i lord zaginiony na czele xD

"mieli ochotę grać dalej w prawdziwej ekipie"

Ale my nigdy nie byliśmy ekipą, wszyscy z tych ludzi to były osoby z rekrutacji:D

8 graczy pod koniec wojny? Pomnóż to przez 3 albo i lepiej :D (pół waszego drugiego członu to kosownicy xd)

Lekką beczkę to my mamy z ludzi, którzy przeszli do Was licząc na to, że zostaną wytypowani do 40-tki zamykającej skład xD

Do reszty tych głupot nie chce mi się nawet odnosić(bo zaraz mecz), ale nie ukrywam, że humor poprawiłeś. W sumie zawsze to robiłeś zatem również dzięki:D
 

.MartinS

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.259
Tyle światów i pierwszy raz widzę, że ktoś podaje RA:RO w formacie, gdzie to RO jest jedynką.
546f8fa5d72c31389fc8546ca5964550.jpg
 

Profesor R

Łucznik
Wynik reakcji
592
Tyle światów i pierwszy raz widzę, że ktoś podaje RA:RO w formacie, gdzie to RO jest jedynką.
Możesz sobie przekształcić
Nie mniej ciężko przekształcić nieudolność NM w atakowaniu dwa razy mniejszego plemienia które bije się na dwa fronty z topką tego świata. xD
Grzyby przynajmniej dają Arrynom fory latając na 1,5 członu potencjału, a NM cały dostępny arsenał głową w mur. received_795196405133825_edit_47806594932286.jpg
 

ZŁOTEDZIECIE

Miecznik
Wynik reakcji
125
Ale na tym świecie nudą wieje
Coś ciekawego się wydarzyło? Może jakieś statystyki wojenne? Jakieś nowe kosy??? Cokolwiek?
 
Wynik reakcji
164
Ale na tym świecie nudą wieje
Coś ciekawego się wydarzyło? Może jakieś statystyki wojenne? Jakieś nowe kosy??? Cokolwiek?
Prędkość 1, tutaj nawet kosy są wolne :(
Skończyliście wojnę z Liptonkiem i nie ma ciekawej wojny oprócz tej na północy.
Może wrzucą znowu staty za niedługo Arryn vs Grzybki i NoMercy, chociaż tam pewnie niewiele się zmieniło przez kilka dni.
 

Hatez x lord

Miecznik
Wynik reakcji
160
Możesz sobie przekształcić
Nie mniej ciężko przekształcić nieudolność NM w atakowaniu dwa razy mniejszego plemienia które bije się na dwa fronty z topką tego świata. xD
Grzyby przynajmniej dają Arrynom fory latając na 1,5 członu potencjału, a NM cały dostępny arsenał głową w mur. View attachment 48748

Ale o czym Ty szczekasz? Wciaz placzesz, ze kosy Grzybkom nie wsadzilismy, czy o co chodzi?

1) Bijemy Was niecalym jednym czlonem, dwa pozostale w ogole Was nie ruszaja.

2) Nie mam nic do Grzybkow, ale dolaczylismy do tej wojny po Grzybkach, oni troche dluzej sie z Wami bija.

3) Wg statystyk przejelismy Wam 12 wiosek, tracac mniej OFFow niz Grzybki.

4) Grzybki bija Was na dwa czlony i wziely dotychczas 8 wiosek.

Czyli w skrocie wzielismy wiecej wiosek niz Grzybki, w krotszym czasie z mniejszymi stratami i bijac Was jednym czlonem. I dla Ciebie to ma jakis sens sie do nas sadzic, ze robimy gorsza robote? Znow, nie mam nic do Grzybkow i nie probuje robic z tego konkurencji, po prostu wydajesz sie tepakiem jakich malo. Wyjdz na dwor i odetchnij, to tylko gra, nie musisz trzymac w sobie tyle zlosci do nas.
 

Ecas

Łucznik
Wynik reakcji
2.429
Tak narzekamy na ten świat ale jednak parę myślących osób jest tu
Właśnie podpisano fuzje DISCO do Drink
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.189
Ale o czym Ty szczekasz? Wciaz placzesz, ze kosy Grzybkom nie wsadzilismy, czy o co chodzi?

1) Bijemy Was niecalym jednym czlonem, dwa pozostale w ogole Was nie ruszaja.

2) Nie mam nic do Grzybkow, ale dolaczylismy do tej wojny po Grzybkach, oni troche dluzej sie z Wami bija.

3) Wg statystyk przejelismy Wam 12 wiosek, tracac mniej OFFow niz Grzybki.

4) Grzybki bija Was na dwa czlony i wziely dotychczas 8 wiosek.

Czyli w skrocie wzielismy wiecej wiosek niz Grzybki, w krotszym czasie z mniejszymi stratami i bijac Was jednym czlonem. I dla Ciebie to ma jakis sens sie do nas sadzic, ze robimy gorsza robote? Znow, nie mam nic do Grzybkow i nie probuje robic z tego konkurencji, po prostu wydajesz sie tepakiem jakich malo. Wyjdz na dwor i odetchnij, to tylko gra, nie musisz trzymac w sobie tyle zlosci do nas.


A co ty teraz do grzybów sie przywalasz?

Pominales jeden istotny szczegół .
My 1 zrobilismy akcje na Arryn ktore nigdy z nikim sie nie biło = mieli duzoo deffa.
Rowniez w tym samym czasie rozbili na nas z 40 offow full zagrody .

Wy wjechaliscie na gotowe i to z dosć marnym skutkiem wiec przestan pisac i bierz się za gre ;)
A my juz +14
 

Hatez x lord

Miecznik
Wynik reakcji
160
A co ty teraz do grzybów sie przywalasz?

Pominales jeden istotny szczegół .
My 1 zrobilismy akcje na Arryn ktore nigdy z nikim sie nie biło = mieli duzoo deffa.
Rowniez w tym samym czasie rozbili na nas z 40 offow full zagrody .

Wy wjechaliscie na gotowe i to z dosć marnym skutkiem wiec przestan pisac i bierz się za gre ;)
A my juz +14
Dwa razy powtorzylem, ze nie mam nic do Grzybkow i nie robie z tego konkurencji, po prostu nie sadze, ze robimy az tak slaba robote, zeby sie z nas smiac. Naprawde nie probuje Cie obrazic, wiec po co sie denerwujesz? Trzeci raz powtarzam, ze nie mam nic do Grzybkow.

@Edit

I zeby nie bylo, zgadzam sie z tym co mowisz, ze Grzybki mialy ciezsza robote (i wciaz maja ciezsza, bo wiecej ARRYNow do bicia po Waszej stronie) niz NM. Pominalem ten fakt, mea culpa.
 
Ostatnia edycja:
Do góry