Dyskusja świata 188

Marzyciel.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.929
ale cisza
dzieje się coś na świecie?

giphy.gif
 

Ecas

Łucznik
Wynik reakcji
2.429
Ktoś chyba na komunię dostał kolorowe kredki :)
Żałuję że wstawiałem na szybko i nie widać tej barwy..ważniejsze treści są pokolorowane. Nie wiem czy to praca przedszkolaczka czy solidarność z LGBT

conradoxwczoraj o 23:50
Niepokonany reprezentant DISCO napisał:

Witajcie, członkowie plemienia DRINK!

Jestem wysłannikiem ze znakomitego, potężnego i niepokonanego plemienia DISCO. Nasze silne i nieustępliwe wojska rosną w siłę z każdym minętym dniem, a nasza determinacja jest nie do zahamowania.

Chcemy, abyście wiedzieli, że nasze strategie są niewiarygodnie przemyślane, nasze wojska są nie do pokonania, a nasza determinacja nie ma granic. Jesteśmy górą, nie do pokonania i gotowi na każdą wojenną eventualność.

Z pełnym szacunkiem, ale również z niezaprzeczalną pewnością, zalecamy Wam, abyście poddali się bez walki. Oszczędźcie sobie niepotrzebnych strat, nieskończonej wojny i nieuniknionego stresu.

Obawiajcie się naszych zbliżających się ataków, bo nie ma siły, która mogłaby zatrzymać naszą potęgę. Jesteśmy jak tsunami, które niebawem uderzy w Wasze brzegi.

Jednakże, jesteśmy przekonani, że Wasza mądrość i rozsądek przeważy. Wybierzcie pokój, a nie wojnę. Wybierzcie DISCO, a nie zniszczenie.


Niech ta wiadomość będzie dla Was ostrzeżeniem, ale również zaproszeniem do podjęcia mądrych decyzji. Miejcie na uwadze, że DISCO nigdy nie przegrywa. Dołączcie do nas, albo przygotujcie się na konsekwencje.



Z szacunkiem,
Twoje niepokonane plemię
 

Emperor

Chłop
Wynik reakcji
3
A z innej beczki: kiedy zostanie zablokowana możliwość przechodzenia z plemienia do plemienia itp?
 

slovik--

Operator Gry
Operator Gry
Wynik reakcji
58
Ktoś chyba na komunię dostał kolorowe kredki :)
Żałuję że wstawiałem na szybko i nie widać tej barwy..ważniejsze treści są pokolorowane. Nie wiem czy to praca przedszkolaczka czy solidarność z LGBT

conradoxwczoraj o 23:50
Niepokonany reprezentant DISCO napisał:

Witajcie, członkowie plemienia DRINK!

Jestem wysłannikiem ze znakomitego, potężnego i niepokonanego plemienia DISCO. Nasze silne i nieustępliwe wojska rosną w siłę z każdym minętym dniem, a nasza determinacja jest nie do zahamowania.

Chcemy, abyście wiedzieli, że nasze strategie są niewiarygodnie przemyślane, nasze wojska są nie do pokonania, a nasza determinacja nie ma granic. Jesteśmy górą, nie do pokonania i gotowi na każdą wojenną eventualność.

Z pełnym szacunkiem, ale również z niezaprzeczalną pewnością, zalecamy Wam, abyście poddali się bez walki. Oszczędźcie sobie niepotrzebnych strat, nieskończonej wojny i nieuniknionego stresu.

Obawiajcie się naszych zbliżających się ataków, bo nie ma siły, która mogłaby zatrzymać naszą potęgę. Jesteśmy jak tsunami, które niebawem uderzy w Wasze brzegi.

Jednakże, jesteśmy przekonani, że Wasza mądrość i rozsądek przeważy. Wybierzcie pokój, a nie wojnę. Wybierzcie DISCO, a nie zniszczenie.


Niech ta wiadomość będzie dla Was ostrzeżeniem, ale również zaproszeniem do podjęcia mądrych decyzji. Miejcie na uwadze, że DISCO nigdy nie przegrywa. Dołączcie do nas, albo przygotujcie się na konsekwencje.



Z szacunkiem,
Twoje niepokonane plemię
ale się daliście ztriggerować XD
tu wersja z kolorkami żebyś nie płakał
HN9qqdy.png


ps kręciliśmy beke na dc a ten tekst to wytwór gpt-4
 

Ecas

Łucznik
Wynik reakcji
2.429
Disco wyznawcy Zenusia, Drinki czekają na następną kolorowa wiadomość
Jak się bawić to się bawić
 

Liptonek?

Zwiadowca
Wynik reakcji
638
Plemię oparte w głównej mierze na rekrutacji wytrzymało dłużej niż kilka ekip na tym świecie xD

A wytrzymałoby jeszcze miesiącami gdyby nie masowa rekrutacja ze strony powali.

Mimo wszystko gratulacje, nie ważne w jakim stylu ważne, że skutecznie. Mam nadzieję, że nygusy, które skosowały dostaną chociaż szybką rozbiórkę;D
 
Ostatnia edycja:
Do góry