Dyskusja świata 188

de Talleyrand

Pikinier
Wynik reakcji
47
Chciałbym tylko serdecznie pozdrowić środkowym kosiarzy, którzy powinni być jebani co świat;

Ferst008
allfred
Santino
kubakuba997
SirUrlich
de Talleyrand

Już pomijam fakt, że ktoś podejmuję decyzję o zmianie barw. Zdrajcy zawsze byli i zawsze będą - w życiu jak i grze.
Natomiast w momencie odejścia walnąć karetą na sąsiada, z którym grało się od ponad miesiąca to już mega kurewstwo

Mela na pysk za takie zagrania. I powałki proszę się nie obrażać. Rekrutacją wygrać wojnę żaden wstyd, mój przytyk jest kierowany do tych fusów. Kosy od zawsze widziałem, ale serio, w momencie odejścia puszczać karetę na sąsiada, z którym się współpracowało? Mega dno.
Lipton tak jak Ci napisałem na odchodnym miałes chamie złoty róg ... a spiepszyłeś wszystko i tylko TY odpowiadasz za stan w jakim znajduje się TB188 potraciłes po drodze graczy którzy chcieli coś zrobić ale zawsze napotykali Twój sprzeciw ( opór ) jakby zależało Ci na zniszczeniu tego co tworzysz i przyznam się iż nigdy do końca tego nie rozgryzłem co z Tobą jest nie tak czy masz rozdwojenie jaźni czy jakąś inna przypadłość która pcha Cie w tym diabolicznym kierunku manipulowania wszystkim i wszystkimi, gdzie nie liczą sie dla Ciebie gracze bo traktujesz ich jak pionki na szachownicy. Jesteś jak bazyliszek który zachipnotyzował swoje ofiary w tym wypadku graczy i gdy Ci już psychicznie nie wytrzymywali tego co robisz to następnie napasłeś sie ich wioskami jak jakiś wieprz. Jesteś niskich lotów kreaturą i żałuję iż miałem tą wątpliwa przyjemnośc poznania Cię i bycia w Twoim plemieniu. a ten klip dedykuje Tobie
 
Ostatnia edycja:

Liptonek?

Zwiadowca
Wynik reakcji
638
Lipton tak jak Ci napisałem na odchodnym miałes chamie złoty róg ... a spiepszyłeś wszystko i tylko TY odpowiadasz za stan w jakim znajduje się TB188 potraciłes po drodze graczy którzy chcieli coś zrobić ale zawsze napotykali Twój sprzeciw ( opór ) jakby zależało Ci na zniszczeniu tego co tworzysz i przyznam się iż nigdy do końca tego nie rozgryzłem co z Tobą jest nie tak czy masz rozdwojenie jaźni czy jakąś inna przypadłość która pcha Cie w tym diabolicznym kierunku manipulowania wszystkim i wszystkimi, gdzie nie liczą sie dla Ciebie gracze bo traktujesz ich jak pionki na szachownicy. Jesteś jak bazyliszek który zachipnotyzował swoje ofiary w tym wypadku graczy i gdy Ci już psychicznie nie wytrzymywali tego co robisz to następnie napasłeś sie ich wioskami jak jakiś wieprz. Jesteś niskich lotów kreaturą i żałuję iż miałem tą wątpliwa przyjemnośc poznania Cię i bycia w Twoim plemieniu. a ten klip dedykuje Tobie
Przyszukujcie kadzidło

Tu bez egzorcysty się nie obejdzie xD
 

Liptonek?

Zwiadowca
Wynik reakcji
638
Lipton tak jak Ci napisałem na odchodnym miałes chamie złoty róg ... a spiepszyłeś wszystko i tylko TY odpowiadasz za stan w jakim znajduje się TB188 potraciłes po drodze graczy którzy chcieli coś zrobić ale zawsze napotykali Twój sprzeciw ( opór ) jakby zależało Ci na zniszczeniu tego co tworzysz i przyznam się iż nigdy do końca tego nie rozgryzłem co z Tobą jest nie tak czy masz rozdwojenie jaźni czy jakąś inna przypadłość która pcha Cie w tym diabolicznym kierunku manipulowania wszystkim i wszystkimi, gdzie nie liczą sie dla Ciebie gracze bo traktujesz ich jak pionki na szachownicy. Jesteś jak bazyliszek który zachipnotyzował swoje ofiary w tym wypadku graczy i gdy Ci już psychicznie nie wytrzymywali tego co robisz to następnie napasłeś sie ich wioskami jak jakiś wieprz. Jesteś niskich lotów kreaturą i żałuję iż miałem tą wątpliwa przyjemnośc poznania Cię i bycia w Twoim plemieniu. a ten klip dedykuje Tobie
Hej prośba, @de Talleyrand, czy mógłbyś rozwinąć swoją myśl. Nie ukrywam, że niezwykle mnie zainspirowała
 

Useless

Chłop
Wynik reakcji
12
Liptonek bez kitu, jesteś strasznie irytujący. I muszę przyznać że manipulant z Ciebie topka, zarówno tutaj jak i w grupówkach do Pował.
Nawet nie chce sobie wyobrażać co się działo w TB, mogę się tylko domyślać że wygrywaliście tę wojnę jak Korea mistrzostwa świata.

Przytoczę tu słowa Marzyciela które idealnie to podsumowują, "To jest jakiś eksperyment społeczny".

<sciana>
 

Liptonek?

Zwiadowca
Wynik reakcji
638
Liptonek widzę klasyczny schemat

- napinanie się na FO
- wpierdziel od wroga
- gracze opuszczają okręt
- go next świat
A ja widzę tutaj klasyczny "kompleks liptonka"

Widzę rotes potrafisz się tylko dosrać, w bo w innym wypadku tudzież zwycięstwa z gratulacjami nigdy byś nie przyszedł.

Więc tak szczerze Ci doradzę (bo podobno gdzieś tam kiedyś się przecięliśmy) - mianowicie lepiej się czasami zatrzymać niż płynąć jak te barany z nurtem. Bo ten nurt może okazać się kiedyś podłym szambem.

Pozdrówki.
 

Liptonek?

Zwiadowca
Wynik reakcji
638
A to do reszty siusiaczków to nawet nie liczcie na odpowiedź. Nie chce mi się strzepić klawiatury na wasze pościki. Wbijcie chociaż jakąś rangę na FO by nie był to tzw. zarzutkowy one-shot i zaczniemy gadkę. A najlepiej na plemsach.
 
Wynik reakcji
22
A to do reszty siusiaczków to nawet nie liczcie na odpowiedź. Nie chce mi się strzepić klawiatury na wasze pościki. Wbijcie chociaż jakąś rangę na FO by nie był to tzw. zarzutkowy one-shot i zaczniemy gadkę. A najlepiej na plemsach.

O Kapitanie! Mój Kapitanie!

Jak mnie zaprosisz na kurs prowadzenia fontu, to Ci na plemsach w pw wyślę zdjęcia stoopek ;)
 

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.188
A ja widzę tutaj klasyczny "kompleks liptonka"

Widzę rotes potrafisz się tylko dosrać, w bo w innym wypadku tudzież zwycięstwa z gratulacjami nigdy byś nie przyszedł.

Więc tak szczerze Ci doradzę (bo podobno gdzieś tam kiedyś się przecięliśmy) - mianowicie lepiej się czasami zatrzymać niż płynąć jak te barany z nurtem. Bo ten nurt może okazać się kiedyś podłym szambem.

Pozdrówki.

mylisz pojęcie "krytyka" z pojęciem "kompleks"

zwycięstwa pogratulowałem chociażby Delmie na FO świata 173 więc Twoje domniemanie jest do dupy.

Dzięki za porady, ale obędzie się bez nich. Przecinaliśmy się wyłącznie w takich sytuacjach jak tutaj na świecie 156 gdzie też dużo gadałeś a potem zweryfikował Cię front z tajemnicą i własne plemię :(

Słyszałem gdzieś, że szale podpisani ze wszystkim dookoła, jedynie barbki zostały im do klepania na obrzeżach :d
info tak samo pewne jak to, które puściłeś na początku świata, że niby "połowa szali ma bana" ;d
 
Do góry