Dyskusja świata 188

Frejas933

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.558
Co to ma za znaczenie ile chlop ma lat? Wzburzyl sie na multi i ma racje, gnój sie zrobił na plemionach i to juz od dobrych paru lat, bez multi, pp, gadzetów nikt nie potrafi grać.

Ci co potrafią grają bez oszukiwania. Nie wiem za bardzo co pp robi w jednej linii z multi. Jest to zgodne z regulaminem, więc w czym problem? Ktoś ma ochotę wydać 20k na gierkę, to jego sprawa. Nawet mu piwko postawię, bo dzięki takim osobom gramy sobie za darmo :)
 

slovik--

Operator Gry
Operator Gry
Wynik reakcji
58
image.png

image.png
 
Ostatnia edycja:

Perełka

Miecznik
Wynik reakcji
292
A tffffu na bADGE specjalnie z małej bo nawet okresu wypowiedzenia nie umieją dotrzymać, a tffffu
Przeproś za to.
Złamaliście 3 razy warunki pona podczas jego trwania, a my jako jedyni czekaliśmy do końca, idealne 7 dni jak było ustalone.
Mało wiesz to się nie wypowiadaj, bo robisz z siebie pajaca.
 
Wynik reakcji
69
Przeproś za to.
Złamaliście 3 razy warunki pona podczas jego trwania, a my jako jedyni czekaliśmy do końca, idealne 7 dni jak było ustalone.
Mało wiesz to się nie wypowiadaj, bo robisz z siebie pajaca.


Raz że nie dotrzymaliście okresu wypowiedzenia, dwa że zaraz po wypowiedzeniu wysyłasz jakieś wypociny w grupowce że moje plemię jest słabe xd
I slesz zapki,

I po 3 przez ciebie dostałem silowke, nie lubię cię.
 

Frejas933

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.558
Wrzućcie treść paktu i opis incydentów, które są jego złamaniem. W tej chwili nikt nie wie o czym właściwie piszecie i kto mówi prawdę :)
 

Perełka

Miecznik
Wynik reakcji
292
Raz że nie dotrzymaliście okresu wypowiedzenia, dwa że zaraz po wypowiedzeniu wysyłasz jakieś wypociny w grupowce że moje plemię jest słabe xd
I slesz zapki,

I po 3 przez ciebie dostałem silowke, nie lubię cię.

Jeśli dostajesz siłówkę to kto złamał? Pozdrawiam czytelników i życzę miłego dnia <luzik>

P.S - Grupówka to był żart na wypociny jednego z waszych (Czorty) jak pisał do naszych (BADGE) na priv czy nie chce zmienić frontu.
Liczy się dobra zabawa i fajna czysta wojna.
 
Do góry