Dyskusja świata 188

Wynik reakcji
20
Marny pijaczyno, dręczyłeś mnie na discordzie, dręczyłeś na forum, zostałeś wyrzucony i się spłakałeś. Mówiłam Ci, że poruszanie tematu kobiecych części ciała w temacie ogólnym to nie jest normalne. Brakuje Ci wrażeń? Widocznie żona nie dostarcza Ci tego co potrzebujesz. Chwytaj za telefon i mykaj do łazienki zrzucić trochę z krzyża bo odbija Ci totalnie. Wylewanie płaczu na forum - piękne. Umów sobie wizytę u lekarza, może jeszcze da się coś uratować.

Zwykły alkoholik i zboczeniec szukający wrażeń na plemionach.
Zarąbiście Pchełka na głosówce DC to facet ;) (osobiście mnie rypał ;) a te konta damskie to pod "litość w tej grze" oprócz tego tam w Badge pierwszym członie to z 7-8 posiada.. )łykajcie to dalej..zamienia się tam z kolegą co grają na VPS

Jak mówiłem koleżanka powyżej

Gra na multi, do tego w kiszce ma innych bo ona i reszta ustalają kogo ze swoich rozebrać

Nie masz VPS wylatujesz..

Nie nalezysz do gangu wylatujesz

Ps Tam jedna dziewczyna to na 4-8 kontach siedziała i na głosówce której byłem to

PEREŁKA BYŁA FACETEM stawiam litra choć nie piję

Ps 2..Nawiązanie do żony jest piękne.. (widać pokolenie "XD" ruszanie rodziny)

Ps 3..Mogę być stary ale jestem szczery.. ;)

Trzymajta się na innych światach ten już dawno karty rozdane.. (przejmowanie swoich...itd..) nie dla mnie taki cyrk na VPS i innych akcjach..

i na koniec jako facet nie będący babą dodam tylko "XD"

Na koniec dodam na DC odezwałem się raz

Na forum nigdy prywatnie z nią nie pisałem, :)

Dla udowodnienia tego "nękania" pseudo baby (co nie bardzo rozumiem :) bo udostępniam wam jedyne z tą osobą wiadomości, potem na DC perełką był facet..jak mówiłem VPSy..i rozmowy o tym kto kogo rozbierze z własnego plemienia TAKA Tam moc..( zresztą kto rozumny w drugim członie ten widział, bo stylistyce, formie wypowiedzi, a nawet NARZUCANIU SPOSOBU GRY..ŻE TO JEDNA I TA SAMA OSOBA SIĘ ODZYWAŁA)

Cała rozmowa z Forum, raz napisałem o dołączenie na DC a tam dowiedziałem się, iż połowa plemienia jest do rozebrania a "Anioły" są z nimi umówione że dopiero wtedy dojdzie do fuzji :) (Popatrzcie na staty BADGE ;)

A przy okazji nie piję od ponad 3 lat ;) więc dowody (na Jego udającego Ją nękanie poniżej) no to czekamy dalej..zajrzę za kilka dni, bo jestem w Kołobrzegu na majówce..BAWTA SIĘ i nie myślcie, że damski nick to od razu Kobieta w internecie ;)

AtakujeTylkoZwiadem 25.04. 14:05
Heniu Jestem to ja, mam się zgłosić do weryfikacji na DC;)

Perełka 25.04. 14:47
niedlugo nadam rangi jak wroce

Perełka 25.04. 15:15
dodane rangi.
Do zobaczyska kiedyś.

Mówi weteran z pierwszych światów

A co do tej wypowiedzi..

Dzięki dzięki, pozdrawiam, mówcie mi Kapitanka XD (tak samo pisze Magdzin tam samo Proxima tam samo inne "kobiety" wiadomo młodzi pomyślą, może laska to dobrze? NIE!!!!..ta laska nie ma pojęcia oprócz tego, że cały czas ma dojścia do innych plemion..połączyła już nawet forum z Liptonek..pewnie też dziwny TRAF że tamta też zamulona baba "

P.S Wypowiadałam się za inne dziewczny/kobiety którym to nie odpowiadało, ja to full total chillerka, nie jeden pisał, pisze i będzie pisał, także już przyzwyczajona, w końcu to internet.

#edit
Dawajcie reakcje, przynajmniej nie muszę wrzucać mapek na forum jak Stuknięty by je dostawać <lol>


"Błagam was siedziała tam jakaś zadżumiona o 2 w nocy kobieta, co mówiła do innych kto które konta ma obsługiwać z VPSu i było 3 facetów co klikało cała noc :) do tego kogo rozebrać, kto dołączy do Aniołów, o współpracy z Liptonką..i takie tam bajki :) TO OD RAZU WIDAĆ JAKI TO CYRK :)

A byłem deffowcem co tych ciuli obstawiał jak płakałi bo ich tam inne plemiona z początku lały..
 
Ostatnia edycja:

krzysztofeles

Miecznik
Wynik reakcji
52
Trochę ciężko zrozumiec Cię kolego xd
Troche tak ale chyba da sie tak +/-, w skrócie ziomeczka boli że chłop za babe sie przebrał i że gra w plemieniu które ciśnie na proxy. Dodatkowo krytykuje wszystkie młode osoby z lat 1997-2010 poniewaz przeszkadza mu jeden ich reprezentant oraz że kiedyś to były czasy a teraz to nie ma czasów, więc nie pozostaje nic innego jak "ok boomer"
 
Wynik reakcji
20
Cieszę się że zjawiają się obrońcy oszustów w tej grze ;)

Ogólnie gra tutaj nie ma sensu bo po pierwsze

wystarczy mieć damski nick i dwóch kolegów z innych światów..faceci udają też kobiety no i zlatują się inni..

Do tego jest zasada że czasem jedna osoba ma 20 kont..ta gra nie ma sensu

ALE WIEJE W KOŁOBRZEGU!!!
 

Liptonek?

Zwiadowca
Wynik reakcji
638
Zarąbiście Pchełka na głosówce DC to facet ;) (osobiście mnie rypał ;) a te konta damskie to pod "litość w tej grze" oprócz tego tam w Badge pierwszym członie to z 7-8 posiada.. )łykajcie to dalej..zamienia się tam z kolegą co grają na VPS

Jak mówiłem koleżanka powyżej

Gra na multi, do tego w kiszce ma innych bo ona i reszta ustalają kogo ze swoich rozebrać

Nie masz VPS wylatujesz..

Nie nalezysz do gangu wylatujesz

Ps Tam jedna dziewczyna to na 4-8 kontach siedziała i na głosówce której byłem to

PEREŁKA BYŁA FACETEM stawiam litra choć nie piję

Ps 2..Nawiązanie do żony jest piękne.. (widać pokolenie "XD" ruszanie rodziny)

Ps 3..Mogę być stary ale jestem szczery.. ;)

Trzymajta się na innych światach ten już dawno karty rozdane.. (przejmowanie swoich...itd..) nie dla mnie taki cyrk na VPS i innych akcjach..

i na koniec jako facet nie będący babą dodam tylko "XD"

Na koniec dodam na DC odezwałem się raz

Na forum nigdy prywatnie z nią nie pisałem, :)

Dla udowodnienia tego "nękania" pseudo baby (co nie bardzo rozumiem :) bo udostępniam wam jedyne z tą osobą wiadomości, potem na DC perełką był facet..jak mówiłem VPSy..i rozmowy o tym kto kogo rozbierze z własnego plemienia TAKA Tam moc..( zresztą kto rozumny w drugim członie ten widział, bo stylistyce, formie wypowiedzi, a nawet NARZUCANIU SPOSOBU GRY..ŻE TO JEDNA I TA SAMA OSOBA SIĘ ODZYWAŁA)

Cała rozmowa z Forum, raz napisałem o dołączenie na DC a tam dowiedziałem się, iż połowa plemienia jest do rozebrania a "Anioły" są z nimi umówione że dopiero wtedy dojdzie do fuzji :) (Popatrzcie na staty BADGE ;)

A przy okazji nie piję od ponad 3 lat ;) więc dowody (na Jego udającego Ją nękanie poniżej) no to czekamy dalej..zajrzę za kilka dni, bo jestem w Kołobrzegu na majówce..BAWTA SIĘ i nie myślcie, że damski nick to od razu Kobieta w internecie ;)


Do zobaczyska kiedyś.

Mówi weteran z pierwszych światów

A co do tej wypowiedzi..

Dzięki dzięki, pozdrawiam, mówcie mi Kapitanka XD (tak samo pisze Magdzin tam samo Proxima tam samo inne "kobiety" wiadomo młodzi pomyślą, może laska to dobrze? NIE!!!!..ta laska nie ma pojęcia oprócz tego, że cały czas ma dojścia do innych plemion..połączyła już nawet forum z Liptonek..pewnie też dziwny TRAF że tamta też zamulona baba "

P.S Wypowiadałam się za inne dziewczny/kobiety którym to nie odpowiadało, ja to full total chillerka, nie jeden pisał, pisze i będzie pisał, także już przyzwyczajona, w końcu to internet.

#edit
Dawajcie reakcje, przynajmniej nie muszę wrzucać mapek na forum jak Stuknięty by je dostawać <lol>


"Błagam was siedziała tam jakaś zadżumiona o 2 w nocy kobieta, co mówiła do innych kto które konta ma obsługiwać z VPSu i było 3 facetów co klikało cała noc :) do tego kogo rozebrać, kto dołączy do Aniołów, o współpracy z Liptonką..i takie tam bajki :) TO OD RAZU WIDAĆ JAKI TO CYRK :)

A byłem deffowcem co tych ciuli obstawiał jak płakałi bo ich tam inne plemiona z początku lały..
#narkotykizawszespoko
 

Frejas933

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.558
Cieszę się że zjawiają się obrońcy oszustów w tej grze ;)

Ogólnie gra tutaj nie ma sensu bo po pierwsze

wystarczy mieć damski nick i dwóch kolegów z innych światów..faceci udają też kobiety no i zlatują się inni..

Do tego jest zasada że czasem jedna osoba ma 20 kont..ta gra nie ma sensu

ALE WIEJE W KOŁOBRZEGU!!!
Mam wrażenie, że gramy w inne plemiona.
 
Wynik reakcji
20
Ta gra nie ma sensu VPSy...mulytikona..gość na DC chwalący się iż ma połowe kont w 2 członie a drugi sam rozbierze..

Właśnie ta gra nie ma sensu..po co inwestować 30 zł na miecha w takim cyrku (KP i Latających na zbiórki)

Ta gra umarła..

chyba że gracie sami ze sobą (widać po ruchu to wszystko umiera)

Mówiłem że PROXINA VEL LTIPONEK VEL PEREŁKA SIĘ ZJAWI..

CAŁY CZAS CZEKAM NA DOWODY I FAKTY...

GDZIE JA JEJ DUPE ZAWRACAŁEM..

Nara bawcie się w tym cyrku

TEN ŚWIAT JEST TAK NUDNY I ZERO REAKCJI ŻE CHYBA JEDNA BEZROBOTNA BABA KLEPIE TO NA POZIOMIE BEZROBOCIA

Czekam na te rozmowy ;)

Nie pokaze nic..BO NIE ISTNIEJĄ
 

Frejas933

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.558
Ta gra nie ma sensu VPSy...mulytikona..gość na DC chwalący się iż ma połowe kont w 2 członie a drugi sam rozbierze..

Właśnie ta gra nie ma sensu..po co inwestować 30 zł na miecha w takim cyrku (KP i Latających na zbiórki)

Ta gra umarła..

chyba że gracie sami ze sobą (widać po ruchu to wszystko umiera)

Mówiłem że PROXINA VEL LTIPONEK VEL PEREŁKA SIĘ ZJAWI..

CAŁY CZAS CZEKAM NA DOWODY I FAKTY...

GDZIE JA JEJ DUPE ZAWRACAŁEM..

Nara bawcie się w tym cyrku

TEN ŚWIAT JEST TAK NUDNY I ZERO REAKCJI ŻE CHYBA JEDNA BEZROBOTNA BABA KLEPIE TO NA POZIOMIE BEZROBOCIA

Czekam na te rozmowy ;)

Nie pokaze nic..BO NIE ISTNIEJĄ
Z dobroci serca dam Ci dobrą radę. Jeśli chcesz, żeby Twoje wypowiedzi były traktowane poważnie, to formułuj je tak, żeby nie brzmiały jak bełkot szaleńca.
Możliwe, że piszesz o czymś istotnym, ale przekaz jest tak beznadziejny, że do nikogo nie dotrzesz.
 

Marzyciel.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.929
W sumie to potrafię sobie wyobrazić, że ten chłop ma z 60 lat. Bardzo charakterystyczne pismo dla starszych ludzi. Trochę mi go szkoda <przytul>
 
Wynik reakcji
0
Ogólnie gra tutaj nie ma sensu bo po pierwsze

wystarczy mieć damski nick i dwóch kolegów z innych światów..faceci udają też kobiety no i zlatują się inni..

Do tego jest zasada że czasem jedna osoba ma 20 kont..ta gra nie ma sensu
No ale skoro jestem kobietą to jaki mam mieć nick jeśli nie damski? I nie, sam nick w tej grze nie wystarczy, zapewniam ;)
 
Do góry