Dyskusja świata 188

Wudun

Pikinier
Wynik reakcji
25
Ubiliśmy Wam 25 offów. A walnęliście potencjałem na 40?

Offy ubiliście na graczach mających 1 wioskę (xD), grubych nie liczę ile Wam padło ale sam poklinowałem 9.
„Co ty pierdolisz Kmiocie" (sorry tak mi się skojarzyło <piwo>)


Wojsko i grube dzisiaj są lutro ich nie ma . To podstawa tej gry.

Jedyną wykładnią udanej akcji jest ilość zyskanych/ straconych wiosek. Tylko i aż tyle.
 

Liptonek?

Zwiadowca
Wynik reakcji
638
Mówię Ci stary, to zaginiony kuzyn Vejdera..

Masz moje słowo


Kreta w swoich szeregach będziecie mieć zawsze. Chyba, że zostaniesz w jednym członie sam ze swoimi przydupasami z rady. ;D

Ale widzę, że psycha już siada. Zaczynacie wyrzucać graczy na chybił trafił - bo sami już nie wiecie kto gra z Wami, a kto przeciwko.
Czas tyka, szukajcie dalej. Przed bonusem przejdzie 2 Waszych graczy do nas - tik tak.

Ale Ty jesteś naiwny sąsiad.
 

Liptonek?

Zwiadowca
Wynik reakcji
638
Proponuję byście wybrali sobie jedną osobę, która ma pełnić rolę fontowca bo nie chce mi się wam wszystkim odpowiadać xd


/Albo nie. Zmieniam zdanie. Lubię atencję, kliki muszą się zgadzać. Szkoda, że nie ma z tego siana.:D
 

krzysztofeles

Miecznik
Wynik reakcji
52
Spokojnie, wiem, że dla takiego szczura to obce pojęcie <rotfl>
Pewnie byś nie uwierzył gdybym Ci powiedział, że jestem zadowolony ze swojego życia zarówno zawodowego jak i prywatnego, myślę że masz zaburzone postrzeganie własnej osoby, przez co wartościujesz sie social mediami i pisaniem w gierce o prywatnym życiu. Dlatego tak bardzo cieszę się gdy możesz sie uśmiechnąć, przynajmniej w gierce.
 

Marzyciel.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.929
nie gotuj się,

wierze, że jestes hustlerem życiowym z świetnym życiem prywatnym i zawodowym
;D;D
 

Liptonek?

Zwiadowca
Wynik reakcji
638
Pewnie byś nie uwierzył gdybym Ci powiedział, że jestem zadowolony ze swojego życia zarówno zawodowego jak i prywatnego, myślę że masz zaburzone postrzeganie własnej osoby, przez co wartościujesz sie social mediami i pisaniem w gierce o prywatnym życiu. Dlatego tak bardzo cieszę się gdy możesz sie uśmiechnąć, przynajmniej w gierce.
Niestety zazwyczaj tak jest. W życiu nędza to można się przecież wyżyć na gierce. Ale myślę a nawet więcej - mam nadzieję, że naszemu sąsiadowi się powodzi.

Nie zapominajmy, że to tylko gra:)
 

Micha$o

Zwiadowca
Wynik reakcji
608
Mówi to liptonek
Dzień dobry!

Po pierwsze zdrowych i wesołych świąt wielkanocnych! Pomyślności i wszystkiego dobrego!

Nie będziemy tutaj się rozwodzić, piszę do Ciebie jako "emisariusz" Plemienia TB188.


Jak sami już doskonale wiecie - Wasz wódź [player]Micha$o[/player] - porzucił Wasze człony. Mam na myśli [ally]POWAŁ.[/ally] & [ally]POWAŁ![/ally]. Lider członu [ally]POWAŁ[/ally] zwiał do [player]POWAŁ[/player], ponieważ został rozniesiony.
Świadomie Was poświęcono i zrobiono z Was tylko mięso armatnie.

Resztę dokończcie sobie sami...


Nie jest to wiadomość indywidualna tylko grupowa z tego względu, ponieważ nie wiem kto z Was jeszcze aktywnie gra a kto rzucił kontem.

Natomiast jeśli ktoś chce poklikać w normalnej ekipie, która nie zostawia swoich ludzi na lodzie poproszę o wiadomość zwrotną.

Pomimo, że jesteśmy wrogami mamy więcej klasy niż wyżej wymieniony dżentelmen.



Pozdrawiam
TB


JAK TAM UDANA OBRONA -5 WIOSEK?
/// POWAŁ JAK ZAWSZE STRACIŁO WSZYSTKIE WOJSKA TYLKO WYCZAROWUJĄ KOLEJNE, ŻEBY ZABIERAĆ WAM WIOSKI.
376k RA do 460K RO

Rozbiliście się jak zawsze na odbitkach losowych ludzi wywalasz bo Ci się coś ubzdurało.
Cóż Pisz dalej na fo my wracamy do robienia roboty :) szykujcie wioski
 

Szari.

Rycerz
Wynik reakcji
4.341
Co w tym smiesznego , tu nawet nie chodzi o to ze wyciagniesz gracza czy nie . Sam fakt ze gracze teraz beda mocniej spogladac na swoich sasiadow bo ryzyko ze i oni dostali taka wiadomosc jest duze i nigdy nie wiesz czy akurat ta osoba nie przejdzie i nie zacznie bic innych. Zwykla zagrywa psychologiczna.
 
Do góry