Dyskusja świata 188

Liptonek?

Zwiadowca
Wynik reakcji
638
@Marzyciel.
Warto dodać, że ich wielki sojusznik SH, który tak bardzo stał za Liptonkiem przeszedł do..... POWAŁ XD - i to nie tylko szarzy gracze, ale też rada <hahaha>

No nic. Zaakceptujmy fakt, że POWAŁ jest w tragicznej sytuacji. W wojnie z masówką prowadzi, ale teoretycznie nie. Akcje bronimy, bo znamy cele.
Wciąż nie rozumiem dlaczego tak chętnie ludzie odpisują na moje grupówki z prośbą o dołączenie do nas. Totalny matrix.

Trzymajcie się, idę z kobietą na kolację. Trzeba się zresetować.
Ups... <rotfl> Twój post chyba szybko się zestarzał xD

1681982047740.png
 

Marzyciel.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.929
Dobrze wiesz, że ja tam mam w 4 literach graczy z SH. Masz kreta na naszej grupie mess i chyba widziałeś, że byłem przeciwko.

Mi to rybka gdzie oni będą / albo już nie będą. Dałem ich przykład tylko i wyłącznie dlatego, żeby pokazać Ci jak dobrą macie kondycje, że sojusznicy się od Was odwracają ;P


Ogólnie jednej rzeczy nie rozumiem. Skoro siedziałeś na zastach i 3 karety wybroniłeś dzisiaj to powiedz mi czemu nie wbiłeś do Krzyśka. Przecież ewidentnie chłopak sobie nie radzi z obroną. Następnym razem i jego poproś o zasta. <rotfl>


Do później byki
 

Liptonek?

Zwiadowca
Wynik reakcji
638
Warto dodać, że ich wielki sojusznik SH, który tak bardzo stał za Liptonkiem przeszedł do..... POWAŁ XD - i to nie tylko szarzy gracze, ale też rada <hahaha>

No nic. Zaakceptujmy fakt, że POWAŁ jest w tragicznej sytuacji. W wojnie z masówką prowadzi, ale teoretycznie nie. Akcje bronimy, bo znamy cele.
Wciąż nie rozumiem dlaczego tak chętnie ludzie odpisują na moje grupówki z prośbą o dołączenie do nas. Totalny matrix.

Trzymajcie się, idę z kobietą na kolację. Trzeba się zresetować.
Dobrze wiesz, że ja tam mam w 4 literach graczy z SH. Masz kreta na naszej grupie mess i chyba widziałeś, że byłem przeciwko.

Mi to rybka gdzie oni będą / albo już nie będą. Dałem ich przykład tylko i wyłącznie dlatego, żeby pokazać Ci jak dobrą macie kondycje, że sojusznicy się od Was odwracają
;P


Ogólnie jednej rzeczy nie rozumiem. Skoro siedziałeś na zastach i 3 karety wybroniłeś dzisiaj to powiedz mi czemu nie wbiłeś do Krzyśka. Przecież ewidentnie chłopak sobie nie radzi z obroną. Następnym razem i jego poproś o zasta. <rotfl>


Do później byki


@Marzyciel. Przecież Ty właśnie sam sobie zaprzeczyłeś.



PS, wyrzuciliście tych graczy z względu na to, że dostaliście takie warunki by podtrzymać PON co nie jest jakąś wielką tajemnicą.
 

Marzyciel.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.929
@Marzyciel. Przecież Ty właśnie sam sobie zaprzeczyłeś.
W którym momencie?

Napisałem, że Wasz wielki sojusznik SH przeszedł do POWAŁ razem z radnymi - Prawda
Później napisałem, że ja to ich mam gdzieś i wykłócałem się z Michasiem o ich rekrutacje - bo to wciąż wróg dla mnie. - Prawda

A więc? Gdzie zaprzeczenie?


Co innego jakbym napisał, że walczyłem o ich rekrutacje i potrzebowałem tych graczy - a później, że mam ich gdzieś XD
Czytaj ze zrozumieniem. No chyba, że jesteś zajęty bronieniem dziubusia. To powodzonka <szampan>
 

Liptonek?

Zwiadowca
Wynik reakcji
638
W którym momencie?

Napisałem, że Wasz wielki sojusznik SH przeszedł do POWAŁ razem z radnymi - Prawda
Później napisałem, że ja to ich mam gdzieś i wykłócałem się z Michasiem o ich rekrutacje - bo to wciąż wróg dla mnie. - Prawda

A więc? Gdzie zaprzeczenie?
Nie no, nigdzie XD
 

*Furia*

Łucznik
Wynik reakcji
306
Wieczorkiem napiszę.

Najpierw muszę ogarnąć logistycznie przejście kolejnych Waszych graczy do nas. <piwo>
Tych z mojego sąsiedztwa o których już miałeś okazję wspomnieć?
Nie wiem czy ja do wieczora będę jeszcze na mapie, poproszę o prenumeratę grupowych na PW na forum ;)
 

ZŁOTEDZIECIE

Miecznik
Wynik reakcji
125
Dzisiejsza akcja POWAŁ +4 (zaraz prawdopodobnie +5)
TB - 5

Liptonek rano wypisywałeś, że akcja z naszej strony to klapa, bo potraciliśmy offy (wow to dopiero odkrycie, że niektóre offy idą na rozbitkę podczas akcji :eek:).
No może szału nie ma, bo planowo miało być bodajże 8 wiosek, ale 5 z 8 to i tak przyzwoity wynik według mnie.

U durexiaka odbitka jak to odbitka - odbiła się pięknie od muru, ale tutaj uwaga - tzw. truskawka na torcie!
Piniol lekko po 8 przejął waszą wioskę, po tym widzimy, że leci odbitka od wielkiego herbaty! Uwaga, uwaga! Proszę państwa na godzinę 13:45, a wiec mamy ok 5h na podesłanie mobila, wiec budzimy wszystkich pikinierów i mieczników, chłopaki lekko obsrani, bo leci ten słynny Liptonek :eek:

Teraz tak serio - uważasz siebie za wielkiego gracza, który gardzi noobami z POWAŁ, a wysyłasz odbitkę na 5h takimi ochłapami, że bym się na twoim miejscu wstydził coś takiego wysłać - ewidentny brak szacunku do nas, ale spoko.. my też go do ciebie nie mamy :)
Poniżej przykład jak powinno się grać by herbata:

Z dnia na dzień robisz z siebie większego klauna, ale spoko, może po prostu to lubisz :)
Następnym razem zaparz sobie meliskę to może lepiej to obmyślisz.
 

Załączniki

  • 4F2D49C8-5D96-4176-95D0-DB8195DCC358.png
    4F2D49C8-5D96-4176-95D0-DB8195DCC358.png
    508,4 KB · Wyświetlenia: 70
  • 3C0479DA-59FA-4CCC-84A6-E6A2922210CE.png
    3C0479DA-59FA-4CCC-84A6-E6A2922210CE.png
    529,7 KB · Wyświetlenia: 68
  • C25A9804-4916-41BE-B947-B8C358B2E71B.png
    C25A9804-4916-41BE-B947-B8C358B2E71B.png
    517,5 KB · Wyświetlenia: 67
  • D01B67C7-2245-46A7-A8BC-F2B9BE0535BE.png
    D01B67C7-2245-46A7-A8BC-F2B9BE0535BE.png
    523,7 KB · Wyświetlenia: 67
  • 82929E1E-BFC1-46F1-B1D0-25454B771BA5.png
    82929E1E-BFC1-46F1-B1D0-25454B771BA5.png
    519,5 KB · Wyświetlenia: 70

Liptonek?

Zwiadowca
Wynik reakcji
638
Dzisiejsza akcja POWAŁ +4 (zaraz prawdopodobnie +5)
TB - 5

Liptonek rano wypisywałeś, że akcja z naszej strony to klapa, bo potraciliśmy offy (wow to dopiero odkrycie, że niektóre offy idą na rozbitkę podczas akcji :eek:).
No może szału nie ma, bo planowo miało być bodajże 8 wiosek, ale 5 z 8 to i tak przyzwoity wynik według mnie.

U durexiaka odbitka jak to odbitka - odbiła się pięknie od muru, ale tutaj uwaga - tzw. truskawka na torcie!
Piniol lekko po 8 przejął waszą wioskę, po tym widzimy, że leci odbitka od wielkiego herbaty! Uwaga, uwaga! Proszę państwa na godzinę 13:45, a wiec mamy ok 5h na podesłanie mobila, wiec budzimy wszystkich pikinierów i mieczników, chłopaki lekko obsrani, bo leci ten słynny Liptonek :eek:

Teraz tak serio - uważasz siebie za wielkiego gracza, który gardzi noobami z POWAŁ, a wysyłasz odbitkę na 5h takimi ochłapami, że bym się na twoim miejscu wstydził coś takiego wysłać - ewidentny brak szacunku do nas, ale spoko.. my też go do ciebie nie mamy :)
Poniżej przykład jak powinno się grać by herbata:

Z dnia na dzień robisz z siebie większego klauna, ale spoko, może po prostu to lubisz :)
Następnym razem zaparz sobie meliskę to może lepiej to obmyślisz.

Na moją "odbitkę" zasysacie defa to gdzie indziej brakuje złociutki.
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-04-20-18-27-28-232_com.facebook.orca.jpg
    Screenshot_2023-04-20-18-27-28-232_com.facebook.orca.jpg
    524,6 KB · Wyświetlenia: 69

Liptonek?

Zwiadowca
Wynik reakcji
638
Na moją "odbitkę" zasysacie defa to gdzie indziej brakuje złociutki.
Ubiliśmy Wam 25 offów. A walnęliście potencjałem na 40?

Offy ubiliście na graczach mających 1 wioskę (xD), grubych nie liczę ile Wam padło ale sam poklinowałem 9.


W każdym bądź razie oczywiście gratuluję bo akcja całkiem niezła. Gdyby nie kliny to pewnie byłoby 12 w plecy albo lepiej :)

Mimo tego, że w przeciwieństwie do Was nie znaliśmy celów Waszej akcji to i tak wypadliśmy całkiem dobrze.

Powodzonka za parę dni! Zobaczymy jak Wam pójdzie bez krecika w naszych szeregach i akcji o normalnej porze. ;>
 

ZŁOTEDZIECIE

Miecznik
Wynik reakcji
125
Ubiliśmy Wam 25 offów. A walnęliście potencjałem na 40?

Offy ubiliście na graczach mających 1 wioskę (xD), grubych nie liczę ile Wam padło ale sam poklinowałem 9.


W każdym bądź razie oczywiście gratuluję bo akcja całkiem niezła. Gdyby nie kliny to pewnie byłoby 12 w plecy albo lepiej :)

Mimo tego, że w przeciwieństwie do Was nie znaliśmy celów Waszej akcji to i tak wypadliśmy całkiem dobrze.

Powodzonka za parę dni! Zobaczymy jak Wam pójdzie bez krecika w naszych szeregach i akcji o normalnej porze. ;>
Jeżeli dla ciebie rozwałka offów na bunkrach to wypaść dobrze to… XD

Tak poza tym prosiłbym cie o coś być może niemożliwego dla Ciebie - pomyśl logicznie. Wysyłacie szlachtę o 8-9 rano która idzie na godzinę 16 więc mamy 8h na ogarnięcie mobila, wjedź wyżej i zobacz ile ogarnęliśmy w 5h :)
Jak chcesz to Ci wyślę jak w momencie wysłania przez was grubych idzie grupówka o 8 rano, że trzeba mobila, bo leci wielka akcja XD tak chłopie mieliśmy 8 godzin na zebranie deffa, a ty mi pier****** że obroniliśmy to tylko dlatego, że znaliśmy cele XD
To co ty wszystkim członom wysyłasz cała rozpiskę akcji i każdy może sobie o tym wiedzieć czy jak? Czy może tylko SirUlrich’owi wysłałeś wszystkie cele tak akurat przypadkiem?
Z posta na post poziom żenady jaki prezentujesz wypier**** poza skalę coraz mocniej, nie wiem czy jeszcze znajduje się na orbicie czy już gdzieś w innej galaktyce .
 

Marzyciel.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.929
Mówię Ci stary, to zaginiony kuzyn Vejdera..
Ubiliśmy Wam 25 offów. A walnęliście potencjałem na 40?

Offy ubiliście na graczach mających 1 wioskę (xD), grubych nie liczę ile Wam padło ale sam poklinowałem 9.


W każdym bądź razie oczywiście gratuluję bo akcja całkiem niezła. Gdyby nie kliny to pewnie byłoby 12 w plecy albo lepiej :)

Mimo tego, że w przeciwieństwie do Was nie znaliśmy celów Waszej akcji to i tak wypadliśmy całkiem dobrze.

Powodzonka za parę dni! Zobaczymy jak Wam pójdzie bez krecika w naszych szeregach i akcji o normalnej porze. ;>
Masz moje słowo


Kreta w swoich szeregach będziecie mieć zawsze. Chyba, że zostaniesz w jednym członie sam ze swoimi przydupasami z rady. ;D

Ale widzę, że psycha już siada. Zaczynacie wyrzucać graczy na chybił trafił - bo sami już nie wiecie kto gra z Wami, a kto przeciwko.
Czas tyka, szukajcie dalej. Przed bonusem przejdzie 2 Waszych graczy do nas - tik tak.
 
Do góry