Dyskusja świata 188

Fox8723

Miecznik
Wynik reakcji
26
Patrzcie co się dzieje na K55 w stronę obrzeży.
Miałem długą przerwę i muszę stwierdzić że poziom tej gry spadł 10 krotnie tyle że niestety w dół. Jak już masówki budują się na zasadzie zastraszenia i wciągania graczy do tego stopnia że ćwierć świata już praktycznie staje się wyjaśniona zanim inne ćwiartki są średnio w 1/5 wyjaśnione.. Ten świat się wyjaśni w te 300 dni. Rozumiem że są to mniejsze światy niż kiedyś ale normalnym było dla mnie że takie światy trwają po 3 lata chociaż. A przynajmniej polityka i dyplomacja oraz fronty były głównymi stabilizatorami takiego faktu.

Czy już nikt na tych nowych światach nie widzi perspektywy w długim okresie? Tylko tu i teraz? Nie mogę uwierzyć co ludzie jako główny czynnik formy każdego świata zrobili z tą grą.

Honor, prestiż, dobre imię oraz poświęcenie zanikły. Dziwne czasu nadeszły zarówno w grze jak i w życiu bo przekłada się to również na myślenie i podejście w realu.

Ubolewam nad losem takich ludzi a nowe pokolenie bardzo mocno mnie zawodzi. Nie wiem jak dzieci wychowywać bo jak nauczę ich szacunku i honoru to każdy będzie ich wykorzystywał..

Tłumaczenie, że taki jest świat do mnie nie przemawia. To bardzo płytkie i krótkofalowe jak i pozorna stabilność i równomierny rozwój na s188. Jedni zatoną dzisiaj innych czeka to trochę później. Ale czeka..
 

szynkaa123

Szlachcic
Wynik reakcji
13.652
Patrzcie co się dzieje na K55 w stronę obrzeży.
Miałem długą przerwę i muszę stwierdzić że poziom tej gry spadł 10 krotnie tyle że niestety w dół. Jak już masówki budują się na zasadzie zastraszenia i wciągania graczy do tego stopnia że ćwierć świata już praktycznie staje się wyjaśniona zanim inne ćwiartki są średnio w 1/5 wyjaśnione.. Ten świat się wyjaśni w te 300 dni. Rozumiem że są to mniejsze światy niż kiedyś ale normalnym było dla mnie że takie światy trwają po 3 lata chociaż. A przynajmniej polityka i dyplomacja oraz fronty były głównymi stabilizatorami takiego faktu.

Czy już nikt na tych nowych światach nie widzi perspektywy w długim okresie? Tylko tu i teraz? Nie mogę uwierzyć co ludzie jako główny czynnik formy każdego świata zrobili z tą grą.

Honor, prestiż, dobre imię oraz poświęcenie zanikły. Dziwne czasu nadeszły zarówno w grze jak i w życiu bo przekłada się to również na myślenie i podejście w realu.

Ubolewam nad losem takich ludzi a nowe pokolenie bardzo mocno mnie zawodzi. Nie wiem jak dzieci wychowywać bo jak nauczę ich szacunku i honoru to każdy będzie ich wykorzystywał..

Tłumaczenie, że taki jest świat do mnie nie przemawia. To bardzo płytkie i krótkofalowe jak i pozorna stabilność i równomierny rozwój na s188. Jedni zatoną dzisiaj innych czeka to trochę później. Ale czeka..
aha
1681639545028.png
 

2ilol

Miecznik
Wynik reakcji
19
Patrzcie co się dzieje na K55 w stronę obrzeży.
Miałem długą przerwę i muszę stwierdzić że poziom tej gry spadł 10 krotnie tyle że niestety w dół. Jak już masówki budują się na zasadzie zastraszenia i wciągania graczy do tego stopnia że ćwierć świata już praktycznie staje się wyjaśniona zanim inne ćwiartki są średnio w 1/5 wyjaśnione.. Ten świat się wyjaśni w te 300 dni. Rozumiem że są to mniejsze światy niż kiedyś ale normalnym było dla mnie że takie światy trwają po 3 lata chociaż. A przynajmniej polityka i dyplomacja oraz fronty były głównymi stabilizatorami takiego faktu.

Czy już nikt na tych nowych światach nie widzi perspektywy w długim okresie? Tylko tu i teraz? Nie mogę uwierzyć co ludzie jako główny czynnik formy każdego świata zrobili z tą grą.

Honor, prestiż, dobre imię oraz poświęcenie zanikły. Dziwne czasu nadeszły zarówno w grze jak i w życiu bo przekłada się to również na myślenie i podejście w realu.

Ubolewam nad losem takich ludzi a nowe pokolenie bardzo mocno mnie zawodzi. Nie wiem jak dzieci wychowywać bo jak nauczę ich szacunku i honoru to każdy będzie ich wykorzystywał..

Tłumaczenie, że taki jest świat do mnie nie przemawia. To bardzo płytkie i krótkofalowe jak i pozorna stabilność i równomierny rozwój na s188. Jedni zatoną dzisiaj innych czeka to trochę później. Ale czeka..
Teraz obiecują blaszki, kosy wbijają byle mieć "wygrany" świat:D dlatego żeby mieć normalna ekipę czasami trzeba zbierać ją przez kilka światów i jest to do zrobienia mimo wszystko :D
 

Fox8723

Miecznik
Wynik reakcji
26
Oczywiście, że wbija kosy..
A Ci co tam się na masę pchają będą później darmami. Będą to robić pojedynczo ale perfidnie żeby buntu nie było. Kto normalny uwierzy że będą grać 5 czy 7 członami.. To może zróbmy jedno wielkie plemię na cały świat składające się ze 100 członów i będziemy sobie Barby budować..
Przeraża mnie naiwność tych ludzi..
 

bartezFCB

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.414
Gdzie ty grasz, że tak płaczesz? My od początku gramy na większą koalicję i nie mamy z tym problemu. A nawet to jest na naszą korzyść, bo możemy się zgrać.
 

aszxqw92

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.470
Patrzcie co się dzieje na K55 w stronę obrzeży.
Miałem długą przerwę i muszę stwierdzić że poziom tej gry spadł 10 krotnie tyle że niestety w dół. Jak już masówki budują się na zasadzie zastraszenia i wciągania graczy do tego stopnia że ćwierć świata już praktycznie staje się wyjaśniona zanim inne ćwiartki są średnio w 1/5 wyjaśnione.. Ten świat się wyjaśni w te 300 dni. Rozumiem że są to mniejsze światy niż kiedyś ale normalnym było dla mnie że takie światy trwają po 3 lata chociaż. A przynajmniej polityka i dyplomacja oraz fronty były głównymi stabilizatorami takiego faktu.

Czy już nikt na tych nowych światach nie widzi perspektywy w długim okresie? Tylko tu i teraz? Nie mogę uwierzyć co ludzie jako główny czynnik formy każdego świata zrobili z tą grą.

Honor, prestiż, dobre imię oraz poświęcenie zanikły. Dziwne czasu nadeszły zarówno w grze jak i w życiu bo przekłada się to również na myślenie i podejście w realu.

Ubolewam nad losem takich ludzi a nowe pokolenie bardzo mocno mnie zawodzi. Nie wiem jak dzieci wychowywać bo jak nauczę ich szacunku i honoru to każdy będzie ich wykorzystywał..

Tłumaczenie, że taki jest świat do mnie nie przemawia. To bardzo płytkie i krótkofalowe jak i pozorna stabilność i równomierny rozwój na s188. Jedni zatoną dzisiaj innych czeka to trochę później. Ale czeka..

Spokojnie za 75 dni zamkną składy wtedy masówki się pogrąża bo luźno 2 człon takiego DISCO będzie mógł się pokusić o wygranie świata a wtedy główny człon pa pa nie gramy dla was XD
 

Fox8723

Miecznik
Wynik reakcji
26
Nie płacze. Ja to mam wywalone.
Mogę im zrobić bunkier majster oparty na moralach i niech się męczą..

Granie graniem... Ale jak grać jak Ci dzień dnia podbierają naiwne warzywa i frontu nawet nie ma.. Tu nawet walk bardzo nie ma. Tu jest polityczne i dyplomatyczne robienie sobie żartów...

Walki są pomiędzy nami a nami... Dziś piszesz do kolesia wyślij fejki a jutro on Ciebie atakuje będąc już u wroga. Bezczelność do tego stopnia że zanim przejdą już atakują.. To się w głowie nie mieści jaki to ludzki trash jest..

Mi osobiście szkoda że nie 1-2 się trafi. To są masy ludzi 80-100 osób.. Bez przesady ludzie xD
 

ZŁOTEDZIECIE

Miecznik
Wynik reakcji
125
Nie płacze. Ja to mam wywalone.
Mogę im zrobić bunkier majster oparty na moralach i niech się męczą..

Granie graniem... Ale jak grać jak Ci dzień dnia podbierają naiwne warzywa i frontu nawet nie ma.. Tu nawet walk bardzo nie ma. Tu jest polityczne i dyplomatyczne robienie sobie żartów...

Walki są pomiędzy nami a nami... Dziś piszesz do kolesia wyślij fejki a jutro on Ciebie atakuje będąc już u wroga. Bezczelność do tego stopnia że zanim przejdą już atakują.. To się w głowie nie mieści jaki to ludzki trash jest..

Mi osobiście szkoda że nie 1-2 się trafi. To są masy ludzi 80-100 osób.. Bez przesady ludzie xD
Mówcie co chcecie, ale ja go rozumiem. Jak wróciłem jakoś pół roku temu do plemion po przerwie gdzieś 7 lat to sam miałem ochotę usunąć konto i nigdy więcej nie wracać zobaczywszy co się dzieje dzisiaj na plemionach..
Połowa ludzi to ma Kosa na drugie imię, mało ta gra ma już wspólnego z tym co za szczeniaka 15 lat temu gdzie raczej wszechobecnie panowały jakieś zasady i nie było tyle frajerstwa co dziś.
Co do samych plemion w grze - tutaj też razi mnie to, że dziś nie ma już walki jak kiedyś, ciekawych koalicji z kilku plemion itp. dzisiaj na każdym serwerze kilka plemion wbija na 4-5 członów, dominują kontynent, potem zjadają swoich i idą w świat... ok jak kto woli, ale osobiście byłem zwolennikiem czasów gdy plemiona miały 2 człony, max 3, ale to bardzo rzadko. Wtedy na kontynencie było kilka plemion liczących się w grze i wszystko było ciekawsze, a teraz... bardzo schematyczne to się zrobiło i jak dla mnie to taki mocny skrót na łatwiznę.
Co by nie było od małolata lepszej gry przeglądarkowej nie znalazłem także grał i tak pewnie z przerwami będę.
Gra się zmieniła i ludzie też, ale nie ma się co dziwić, sporo lat minęło, jednakże lekka tęsknota za starymi czasami pozostaje gdzieś tam głęboko w serduszku ;)
 
Do góry