Dyskusja świata 188

Wynik reakcji
69
Dużo osob mi tu zarzuca brak skila,

@Sellu już wyjaśniłem, teraz drugi Pan
Screenshot_20230411_111452_Tribal wars.jpg

Nawet nie sprawdzam czy podczas przejęcia wzrosły tym Panom pokonani przeciwnicy , bo za pewne jest tak samo jak u @Sellu
, czyli żenada i dno.

Będąc na darmach w topce to ogólnie jest wstyd, ale jeszcze przychodzić się tu chwalić, no z całym szacunkiem , trochę to jak przeleciec koze i szczycić się ze sie zaliczyło :)
 
Wynik reakcji
69
@Sellu

Rozumiem że stworzenie własnego plemienia, zaproszenie wszelkiego szrotu z okolicy,, podbicie co slabszych(wyk. praw) i przejście do szale(w tej sytuacji już tez z małej)
Jest twoją definicją bycia Pro Playerem, i według tego uważasz się lepszym graczem ode mnie?

kurwa, nie no to ja faktycznie muszę być daremny.

@Vejder91 x vaco1994 pomysl na nexcie o wspólnym projekcie z @Sellu , widziałbym was w jednej patologi xddddd
A tffu.
 

Sellu

Chłop
Wynik reakcji
8
Dużo osob mi tu zarzuca brak skila,

@Sellu już wyjaśniłem, teraz drugi Pan
View attachment 47634

Nawet nie sprawdzam czy podczas przejęcia wzrosły tym Panom pokonani przeciwnicy , bo za pewne jest tak samo jak u @Sellu
, czyli żenada i dno.

Będąc na darmach w topce to ogólnie jest wstyd, ale jeszcze przychodzić się tu chwalić, no z całym szacunkiem , trochę to jak przeleciec koze i szczycić się ze sie zaliczyło :)

Jesteś tak samo osioł jak byłeś nic się nie zmieniłeś .

Co ty wyjaśniłeś????

To że wchodzę tutaj raz na tydzień bo nie mam zamiaru tutaj marnować swojego czasu
Chłopie masz 14k ro w ataku
Schowaj się pod fotel jak pies i tak siedź jamniczku ;)

Darmy i darmy mi mówisz.

Widzisz działa to w ten sposób że jak jesteś dobrym kolegą to gracz kończący grę odda tobie wioskę.
Ciebie akurat nikt nie lubi bo
Jesteś Wyszczekanym bachorkiem na forum plemiennym ,jak już wspomniałem na froncie napalasz się jak mały Kaziu.
Wyjaśniamy to sobie na pewno jak znajdziemy się obok siebie.

Wtedy pokażesz jaki kozak jesteś.
Pozdro

/Sellu
 
Ostatnia edycja:
Do góry