Dyskusja świata 188

DeletedUser209423

Guest
Ja lubie się przekomarzać na FO, więc każdą zaczepkę staram się wykorzystać. Dwa razy poskładałeś mnie, a po akcji na mnie, zaraz Ci się złożyło całe plemię. Poświęcasz plemiona tylko by zaspokoić ambicje by mnie pokonać.

@Bl-ack Sno-w Grożą mi Tobą.... Napisz im że jesteśmy kumplami bo nie jestem żadnym obłudnikiem

Dzień dobry

Proszę mnie nie oznaczać, nie interesują mnie światy z farmą, gdyż jestem warzywem i potrafię jedynie klikać eko w górę.

Większość o tym doskonale wie, Ty kosowniku jednak chyba nie.

To dlatego właśnie na takich światach ukrywają się tacy nieudacznicy jak @Paka X Barca X Rafcio, @Blejkoo czy Ty.
Bo wiedzą, że tu nie pilnuję uczciwości.

Zatem nie rozkręcę wam tej stypy

Życzę dobrej zabawy w tym jakże zacnym gronie. Poziom kosiarzy na metr kwadratowy przerósł moje oczekiwania.

Pozdrawiam serdecznie
 

Ar3sik

Bóg Wojny
Wynik reakcji
9.226
Dzień dobry

Proszę mnie nie oznaczać, nie interesują mnie światy z farmą, gdyż jestem warzywem i potrafię jedynie klikać eko w górę.

Większość o tym doskonale wie, Ty kosowniku jednak chyba nie.

To dlatego właśnie na takich światach ukrywają się tacy nieudacznicy jak @Paka X Barca X Rafcio, @Blejkoo czy Ty.
Bo wiedzą, że tu nie pilnuję uczciwości.

Zatem nie rozkręcę wam tej stypy

Życzę dobrej zabawy w tym jakże zacnym gronie. Poziom kosiarzy na metr kwadratowy przerósł moje oczekiwania.

Pozdrawiam serdecznie
Na razie się trzymamy. Nie było żadnej kosy na świecie. Po Twoich wypocinach zrobiło nam się głupio i już grzeczni będziemy. Serio serio
 

ANIMOWANA DZIEWCZYNKA

ALFONS STEFANÓW
Wynik reakcji
4.426
Do góry