Dyskusja świata 188

Marzyciel.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.906
7o26r6.jpg
 

Madam Krasno

Pikinier
Wynik reakcji
87
+ nie graliście cały świat same bo mieliście icy które żeście wydymali waszym dyplo i rzuciliscie na pożarcie czytaj rekrutacja ludzi z SH na chama chcąc zagarnąć terenu
 

PuszBeYbi

Chłop
Wynik reakcji
29
Profesor czekamy na statystyki akcji dzisiejszej jak to masz w zwyczaju informowac
Oki, jesteście super. Przegraliśmy bitkę.
Nadchodzi lato, nie dziwie się że wielu graczom nie chce się już bawić w obronę przegranej sprawy.
Mimo wszystko jestem z nich dumny, że nie odpuścili i pokazali wole walki przez długi czas.
Blejko napisał:
Co chłopy się fleksują że ciśniemy plemię mając z x6 przewage :D

Kurde śmieszne , opanujcie sie ;p


Zamknął Wam buzie przez długi czas, ale widzę że jest powrót. :D

Pozdrawiam i życzę wszystkim miłej gierki!
 

Hatez x lord

Miecznik
Wynik reakcji
160
Oki, jesteście super. Przegraliśmy bitkę.
Nie wiem jak inni z mojego plemienia, ale ja nigdy nie twierdzilem, ze jestesmy od Was lepsi czy jestesmy jacys super. Po prostu mowilem, ze Profesor sie napinal na nas niepotrzebnie i regularnie lecialy klamstwa z jego strony. Internetowa napinka w plemionach jest po prostu zalosna, a Ty to propsowales wtedy jak byles po stronie "wiekszosci".

Nadchodzi lato, nie dziwie się że wielu graczom nie chce się już bawić w obronę przegranej sprawy.
Mimo wszystko jestem z nich dumny, że nie odpuścili i pokazali wole walki przez długi czas.

Frontowcy z Waszej strony, zwlaszcza armagedon to klasowi gracze i szacunek im sie nalezy, co juz wspominalem na tym forum. Zawzietosc w tej grze i poswiecony czas sie ceni.

Blejko napisał:
Co chłopy się fleksują że ciśniemy plemię mając z x6 przewage :D

Kurde śmieszne , opanujcie sie ;p


Zamknął Wam buzie przez długi czas, ale widzę że jest powrót. :D

Blejko nikomu nic nie zamknal, po prostu szkoda juz bylo czasu odpisywac na klamstwa Profesora, bo ile mozna. Jak juz chcesz wspominac o kims z Grzybkow, ktory dobrze opisal cala sytuacje to spojrz na komentarze Freak 884, swietnie opisal zachowanie Profesora, ktory napinal sie po kazdej akcji. Probowal udowodnic jak bardzo sobie z Wami nie radzimy, a Was to wtedy smieszylo i propsowaliscie to. W druga strone teraz ktos od NM szydzi z Profesora i juz udajesz nie wiadomo jakiego zawodnika z klasa, a wczesniej smieszki heheszki o byle gowno. Zluzuj byczku, nawet nikt o Tobie personalnie nie pisze tylko o Profesorze. Nie musisz bronic jego honoru.

Tak jak pisalem o Grzybkach, tak samo o ARRYNach moge, ze nie ma tu nic personalnego i to tylko gra. Ja do Was nic nie mam, a nawet propsuje frontowcow za walke. Profesor sie zblaznil moim zdaniem, Ty i kilku z Was to propsowalo jak owce jakies, a jak spojrzysz na to obiektywnie z perspektywy czasu to moze zauwazysz, ze nie bylo sensu sie napinac.


Pozdrawiam i życzę wszystkim miłej gierki!
Dzieki za gre i trzymaj sie :) GG
 
Ostatnia edycja:
Do góry