Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
13
W zasadzie też najgorszym :D
Jak jestes najlepszy, ktoś musi być najgorszy , a jesteś jedyny :D :D :D

Fiolka
pierwszy raz od dawna, ktos w tym temacie posty pokasował
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
2
Mógłby któryś modek zareagować.
Ja chce tu po prostu spamić, pisać normalnie, a nie robić zła atmosfere. która tutaj powstała przez jednego osobnika
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
4 kins dla ,mnie i tak zostaniesz oszustem,zdrajcom,jak i dla innych.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
5
Ostatni post napiszę tutaj, bo widzę że do ciebie adeq nie trafia.
Nie dałeś kompletnie żadnych argumentów ani dowodów na to że jestem zdrajca.
Jeśli jestem złodziejem też nie, jeśli twoje dowody są prawomocne, masz support który jest tu sędzia, zgłoś im i załatw mi bana.


Pozdrawiam wszystkich
I całuję Gwiazdkę
Kins
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
1.151
8

Kins noobku przestań robić z siebie kalekę. Jak wy sobie urządzacie folwark i myślicie że będziecie sobie o tych flagach robić cyrk to na prawdę uwierz mi że sam bym Cię gnębił za zachowywanie się jak gimbus.
Naprawdę czym się chwalisz ? Tym że grasz na s109 i zjadasz darmy :D Wow rzeczywiście wyczyn a gdzie byłeś z piekiełkiem na s101 ? Tegoś nie widział :p

Trzeba było tam coś pokazać a nic nie pokazałeś zwyczajnie się poddałeś.
Wielce kins jesteś super haha rozśmiesza mnie twoje zawyżanie własnego poziomu gry który nie jest wcale średni.

@Edit: "Panie bobik mógłby pan zareagować" to jest kins w tobie najlepsze sam robisz zamieszanie i jeszcze się żalisz po modkach coś z Tobą nie tak musi być. Może jeszcze nie dorosłeś.
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
9
Aż muszę ci odpisać
A gdzie ty byłeś na 109 jak zvz upadalo, gdzie
Było bronić do końca, a nie rzucac kontem
Pozdrawiam
Słodko
 
Wynik reakcji
1.151
9
Aż muszę ci odpisać
A gdzie ty byłeś na 109 jak zvz upadalo, gdzie
Było bronić do końca, a nie rzucac kontem
Pozdrawiam
Słodko

Gdzie byłem ? Haha dobre pytanie dałem zast bo jednak praca była ważniejsza i sobie koleżcy rozebrali moje wioski przed upadkiem a nie w trakcie więc nie śledziłem co tam się dalej dzieje. Nie miałem o to pretensji i lepiej dla mnie wyszło :)
Nie zwykłem uciekać jak tchórze po prostu Kins nie ten format gracza jakim jestem :) Umiejętności oraz doświadczenie + czas jaki poświęcałem tej grze powodowało to że jestem powyżej i to znacznie powyżej takich graczy jak Ty bo grać to nie potrafisz za to świetnie ozorem trzaskasz tu na forum a przełóż trochę tego co tu piszesz na grę :D

Teraz nie gram wogóle i się cieszę z tego bo 10 lat gry to już zbyt dużo. Jednak konto eNkowe utrzymuje i czytam ten chłam :D
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
11 nie uciekles po prostu się wycofałes
Jakie to wygodne tłumaczenie

Na razie twoich umiejętności nie widziałem
100 rozebrany ale dużo szczekający czego nie umie, tylko już nie teraz. Ale gdyby poszedł by wszystkich rozwalił.
109 jak było źle rzucił zasta bo " praca"
Wymówki wymoweczki a karawana leci dalej
Pozdrowienia
I serio kończę pisać tu z wami. Wbije na to forum za miesiąc może już się uspkoicie
 
Wynik reakcji
1.151
12. Nie wycofałem bo bym grał dalej ale praca uniemożliwiała mi grę taką do jakiej jestem przyzwyczajony czyli 24/7 :D

A tak wracałem i nie miałem ochoty na siedzenie tyle i mało snu i znów o 5 rano pobudka to nie jest gra w moim stylu.
Jak grać to grać na obrotach i siedzieć cały czas :p

Chyba piszę jak było a nie tłumaczenie realia kins.
Może jeszcze gdzieś zagram na poważnie lecz powoli rzucam ten nałóg i biorę się za życie z moją ukochaną kobietą. Ona jest dla mnie ważniejsza niż ta gra i wolę ukochanej poświecić czas niż marnować go na durną grę oraz szarpać się z takimi graczami pokroju eNek:D
 

OlciQ

Szlachcic
Wynik reakcji
483
9
Aż muszę ci odpisać
A gdzie ty byłeś na 109 jak zvz upadalo, gdzie
Było bronić do końca, a nie rzucac kontem
Pozdrawiam
Słodko

14. Kins, jak nie wiesz, to się nie wypowiadaj. Mariusz nie chciał tej rozbiórki, ona poleciała "przypadkiem",o ile tak można to nazwać. Ostatecznie chyba z Ciastkiem wzięliśmy wioski.
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
15
Przypadkiem owca skończył xd
Owca nie grał na tym świecie nic, zresztą od dawna nic nie gra.

Tak wiem owca
Kiedyś wrócisz i nas wszystkich dojedziesz, a my jesteśmy wszyscy słabi.
 
Do góry