Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
14 to co on mowi,mija sie z prawda.Nigdy nie oddal,sprawdzalem,nawet wczoraj,a wszystko jest,ja mam specjalne katalogi zrobione.Nawet archiwum z WD ,karczma jest,ze nie odda mi.
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
15
Adeq z tego co wydaje mi się, to Ci oddawałem
bo ty pozyczałes mi , ja farmerowi i w ten sposób poszło oddanie

Ale nawet jeśli nie
To za te wszystkie brudy, to wszystko co wylewałeś na mnie przez pół roku za to że nie chciałem grać pod twoim dowódzctwem to Ci sie one zwyczajnie nie należą. Myślisz, że będziesz płuł mi na twarz mówiąc, że to deszcz ? Gdybyś zachował się jako dorosła osoba, którą jesteś mógłbyś mieć jakieś roszczenia. Ale zachowałeś się jak szczeniak któremu zabrano zabawke więc nie licz , ze kiedykolwiek cos ode mnie uzyskasz. Jak to mówi klasyk. Nic do Ciebie nie mam, nawet szacunku.
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
3 nigdy mi kins nie oddales.Farmerowi dalem,Tobie nie,deckardzikowi ponad 50 tez nie do zwrotu,zas Ty tak.Ile u nas grales ,polroku,zart jakis,zawsze bede brudy na Ciebie wywalal,ty oszuscie i spinaczu,prowokatorze

Ty miales sie na poczatku skasowac,tyle,ze pajton pokryjomu zalatwil ci zaproszenie u lenek,bez zgody.I tam warzywiles jak zawsze,gdzie teraz jestes hihi
 
Ostatnia edycja:
Do góry