Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

DeletedUser147486

Guest
7 ba 3razy wygrywalem swiaty,nie ma co sie chwalic.malo tego sporo pomagalem innym gracza przy obronie,gdzie tez wygrywaly te osoby swiaty.

Zle zrozumiales intencje lorda,chodzilo namo to ze dobrze,ze te osoby banuja za multikonta,tak powinno byc.

8.
To jak najbardziej zgadzam się z waszymi intencjami :D

Bardziej chodziło mi o świat, gdzie przykładowo grałeś od początku do końca na pełnych obrotach jako założyciel plemienia - taka gra to zupełnie co innego jak bycie zwykłym członkiem takiej maszyny :p
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
9 zawsze gralem od poczatku na pelnych obrotach i do tego ,mase kont do obrony na zastach.Najwiecej16 kont jednoczesnie obrona ,plus moje konto.

--------------------------------------------------------------

A do tego moje konto bylo nom stop na obronie,raz to panienki dowalili 45 tys atakow,w tym ponad 25 tys offow.A taki i tak przez4 lata mialem nie schodzily ponizej 2000 dziennie

--------------------------------------------------------------

Najlepsze plemiona? patrzac na sklady pewnie Emotki,ZBT,War,P



Nudna rutyna? oczywiscie kazdy gra jak chce ale dziwia mnie troche twoje slowa jako gracza KZD :) LMS zawsze przekonywal wszystkich ,ze gra na etapie dajmy na to 800 wioch jest ciekawsza i rzeczywiscie tak jest :) Ciebie nie przekonal? :)

Prowadzenie 10 - 20 mln kont wcale nie jest takie straszne w sumie mało się różni od porowadzenia kont 1mln z tą różnicą że większe konto to więcej możliwości, więcej offa fakt że więcej ataków też trzeba bronić ale przy dobrym pomyśle na obrone i współplemieńcach zawsze gotowych do pomocy nie ma z tym większego problemu - dla mnie wlasnie to jest kwintesencja tej gry :)

Ja tam wręcz przeciwnie podziwiam tych którym chce się grać na innych światach co chwila od początku :) zadnych emocji. Do tego 0 myslenia, czysta rutyna. O ZBT bym sie jednak nie martwil - maja kilku dlugodystansowych graczy ktorzy przyjmowali juz ofensywy na ponad 18k ofikow :) pozdro adeq :D

Jak juz napisalem to zapytam bo jestem z deczka niedoinformowany a różne tezy sie pojawiaja - ZBT przegralo na 75 czy poprostu sie skasowalo.
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
10
pan robert C banował nie tylko na 99
a 99 to inna bajka
tam każdy wystartował z plemieniem darm
znaczy plemiona, nie gracze
wiele osób gra nadal czysto( patrz ja lub adeq)
 

DeletedUser147486

Guest
9 zawsze gralem od poczatku na pelnych obrotach i do tego ,mase kont do obrony na zastach.Najwiecej16 kont jednoczesnie obrona ,plus moje konto.

--------------------------------------------------------------

A do tego moje konto bylo nom stop na obronie,raz to panienki dowalili 45 tys atakow,w tym ponad 25 tys offow.A taki i tak przez4 lata mialem nie schodzily ponizej 2000 dziennie

--------------------------------------------------------------

11
W takim razie gratki, to się szanuje :p
Ja pamiętam jak na s92 mając jeszcze konto top1 na świecie musiałem cisnąć z 20 kontami na froncie i plemię prowadzić :D
To już przestaje być przyjemność, a zmienia w "życie"... dlatego zrezygnowałem, nawet jak mi Hegi proponowały darmowe wygranie świata :p

Tymczasem takie cudo powstało :D
https://forum.plemiona.pl/showthread.php?120994-Światowy-Ranking-Reprezentacji&p=1866180#post1866180
 

Ovince

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
473
4
Witam wszystkich :)

widze ramajad rozpoczął kampanie wyborczą :D
 
Ostatnia edycja:

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
8 hehe.........

--------------------------------------------------------------

puscili to,a ja nadal nie dowidze chyba,bo dzis miala byc ankieta i opisy sylwetek graczy,gdzie to jest hmmm.A temat nadal zamkniety


Plemiona-Team dzisiaj o 17:22
Drodzy Gracze!

Mamy dziś dla Was kilka informacji oraz przypomnień.
Serdecznie zapraszamy Was do udziału w startującej dziś Świątecznej Rundzie, o której przebiegu o raz zasadach możecie przeczytać tutaj.

Poza tym przypominamy o cały czas trwającym konkursie na awatar świąteczny oraz Plebiscycie - Człowiek Roku 2015.
Zachęcamy do zapoznania się z informacją o planowanej przerwie w atakach.

Wasz Plemiona Team
 

DeletedUser147486

Guest
9.......

Nie wiem po co Ci znać moją sylwetkę? Najgorzej nie wyglądam, ale chwalić się nie będę w internetach ;x
 
Do góry