Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

DeletedUser

Guest
11 Dobry wieczór, łoo mnie też już tu dość dawno nie było trzeba chyba nadrobić :)
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
16 jeszcze nie wiem,zobaczymy,kto bedzie startowal,bo s100 juz przereklamowany jest i bedzie sporo przekretow etc
 

DeletedUser147486

Guest
0..................


Może zagram na s100, wszystkich pobanują to łatwa wygrana się szykuje :p
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
1 jakby to była ironia, to by było śmiesznie
ale jeśli będzie Robert C i ignorance to już będzie czysta prawda
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser147486

Guest
1 jakby to była ironia, to by było śmiesznie
ale jeśli będzie Robert C i ignorance :D to już będzie czysta prawda

3
Nie jestem do końca w temacie, ale słyszałem, że zdarzyła się Adzie pomyłka to jeszcze przepraszała, dziewczyna od niedawna działa, cóż... nie ma ludzi nieomylnych :)

Co do Pana Roberta to jest on akurat bardzo pozytywną osobą, robi po prostu swoje, zapraszam na przyszłoroczny zlot plemion, sam się przekonasz jak go poznasz ;)
 

DeletedUser147486

Guest
6.

No dobra, ale jeśli tak jak na s99 było plemię gdzie praktycznie każdy miał multi to raczej nie powinieneś się czepiać Pana Roberta. Regulamin dość jasno mówi, że tego typu gra jest nielegalna :p

--------------------------------------------------------------

5 on raczej nigdy nie wygra

Ja już wygrałem chociażby s68, na którym wystartowałem 2-3 miesiące po starcie świata i założyłem plemię które prowadziłem od samego początku do samego końca wygrywając świat. ;)
Też możesz się takim czymś pochwalić? :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
7 ba 3razy wygrywalem swiaty,nie ma co sie chwalic.malo tego sporo pomagalem innym gracza przy obronie,gdzie tez wygrywaly te osoby swiaty.

Zle zrozumiales intencje lorda,chodzilo namo to ze dobrze,ze te osoby banuja za multikonta,tak powinno byc.
 
Do góry