Dźwięk nadchodzącej wiadomości lub ataku

  • Rozpoczynający wątek PLPalladyn
  • Data rozpoczęcia

Jesteście za lub przeciw:)


  • W sumie głosujących
    110
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Normalnych?
To co tu robisz?

Po prostu zamknij ta mordę bo mi się słuchać nie chce takich pierdoł.

Odnoszę wrażenie że rozmawiam z niedorozwiniętym człowiekiem ;/ I przypominam że nie powinno się chamstwa wynosić z domu:) Lepiej ugryźć się w jezyk no ale po co Ci tłumacze jak i tak nie zrozumiesz:)

Element zaskoczenia juz minał dawno temu teraz copiki nołlajfienie to niszczy wiec jeśli jedni maja lepiej czemu inni maja mieć gorzej? Może pora coś zmienic:)
 

DeletedUser

Guest
Paladyn , ktoś poświęci 15h dziennie na gre , a jeden tylko 1h i będą mieli takie same szanse ( powiadomnienia o atakach ) - to trochę nieuczciwe , można by zrobić określony czas powiadomień od ilości przeciętnej aktywności dziennie ( można wybrać np. że masz tylko 2h powiadomień i ustawiasz je w jakiej godzinie chcesz ) . Dla mnie to nieuczciwe , ja siedze cały dzień a inny to odrazu będzie mieć ? Tak jak teraz jest najlepiej .
 

DeletedUser165130

Guest
15h dziennie, o boze... wiosna jest, wyjdz na dwor a nie 3/4 dnia na plemsach... rozumiem ze jakby jakas akcja na Ciebie by byla ale codziennie?..,
 

DeletedUser

Guest
Tak , nawet jak nie ma co robić - przeglądam profile każdego gracza - to zajmie ok. kilka h do tego jak mam premke to gdzie byli itd. , przeszukuje kretów na zlecenia ... Nawet jak przez 3h nic nie robie , na dwór nie moge bo mam szlaban dożywotni o_O Z przyczyny '' nie wrócenia do domu '' - uciekłem na 3 dni o_O Do wieku 18 lat nie moge wychodzić na dwór bez nadzoru osoby zaufanej ... Jedynie co to moge w mojej willi pograć w piłke , pójść do psów ... Śpie 2-3h więc mi to pasi , szkołe olewam jak jest fajny szybki świat , lub szykuje akcje - mógłbym być ok. 5 razy COP'em , ale wole grać sam i się nudzić o_O Może kiedyś na etapie 500 wiosek będe miał co robić z czasem , nic lepszego niż plemiona niema w moim wypadku :x
 

DeletedUser150331

Guest
Ataku ? Jak ktoś jest na froncie i ma ponad 1000 ataków to ta muzyczka mogłaby z deka wkurzać , nawet utwór przy tylu atakach by się skomponował :)
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem bo element zaskoczenia by wypadl ale np.do wiadomosci czy co moze byc ale jestem na nie bo jak atakujesz a ktos dostanie dzwonek ze atak idzie to pospolite + wsparcie kolegow i atak marny
 

DeletedUser171672

Guest
Jestem za wprowadzeniem tago pomysłu :) Na rundach SP by się to przydało :D
 

DeletedUser167039

Guest
To nie wejdzie. Musiało by się wam na każdej stronie walić, jak idzie na was atak np. docierający za 200h to otworzyć z 5 kart i 5 razy ten dźwięk by się odtworzył. Czyli bardzo prosty skrypt.

Ale jak chcesz żeby jednorazowo się odtwarzało... to jest wyzwanie dla najlepszych.
 

OlciQ

Szlachcic
Wynik reakcji
483
Dobry pomysł, aczkolwiek wydaje mi się, że tylko dla wiadomości. Nie chciałabym siedzieć z włączonymi głośnikami przy zmasowanych atakach :D
 

DeletedUser179270

Guest
Oczywiście że nie ze względu na brak jakiegokolwiek elementu zaskoczenia, jak wspomniał ktoś wcześniej, ja siedzę całą noc a ktoś sobie śpi i ma dostac komunikat że go atakują? kompletny bezsens i mało tego moim zdaniem gra traci sens.
 
Status
Zamknięty.
Do góry