Dźwięk nadchodzącej wiadomości lub ataku

  • Rozpoczynający wątek PLPalladyn
  • Data rozpoczęcia

Jesteście za lub przeciw:)


  • W sumie głosujących
    110
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ostatnio wpadłem na pomysł aby dodać do gry 2 specyficzne dźwięki jeden o otrzymanym pw przez kogoś a drugi o nadchodzącym ataku:)
Przyda się to np podczas pracy na komputerze graniu w gry typu lol cs itd lub podczas oglądania romantycznego filmu z wybranką a wtedy nie mamy bezpośredniego wglądu do przeglądarki:)

Idźmy za ciosem rozwijajmy sie jak inni:)
FB jak i różne poczty e-mailowe informują nas o otrzymanej wiadomości mamy być gorsi??:)

Oczywiście dźwięki by można było ustawiać kiedy, co jaki czas i ile razy mają się dawać we znaki bo przy akcji gdzie poleci kilka k ataków nie ma sensu aby komp nam cały czas grał:)
 

DeletedUser174659

Guest
Dałem za, chociaż jak dla mnie do poprawki :)
Żeby to pykło musiałbyś mieć odświeżanie strony co jakiś czas, np. co minute. No i wiadomość wydaje mi się zbędna :) o nadchodzącym ataku przydałoby się, często mam tak, że plemsy mam włączone, a np. oglądam TV, więc aby sprawdzić co chwile musze włączać obraz PIP (małe/średnie okienko na ekranie, osoby posiadające monitor z TV, wiedzą ocb :) )
 

DeletedUser

Guest
Myśle że da rade zrobić tak aby nie odświeżało :p
Dajmy poczte nic nie klikasz nic się nie odświeża a powiadomienie dźwiekiem jest :)
 

DeletedUser

Guest
Idea pomysłu dobra , oby to nie był jakiś denerwujący dźwięk :p Jak najbardziej za..
 

DeletedUser

Guest
Pomysł dobry. Na tak, ale w ustawieniach gracz powinien mieć do wyboru czy chce mieć włączone dźwięki, czy nie.
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
Bez problemu da radę zrobić bez odświeżania za pomocą xmlhttprequest, właściwie można skrypt zrobić ale nie wiem jak będzie z jego legalnością ;p
 

DeletedUser

Guest
Witam,

Nie jest to trudne - pisałem ostatnio coś podobnego pod IPBoard.
Tylko czy ten dźwięk jest aż taki ważny?
 

DeletedUser

Guest
Może nie jest aż tak ważny ale pomocny i dobry dla leni którym nie chce się co 10 min lukac czy jakiś atak nie leci lub wazna wiadomość nie dotarła:)
 

scott.ca

Szlachcic
Wynik reakcji
4.596
A ja jestem na nie. Za bardzo chcecie ta gre uproscic. Niech jeszcze Wam smsa wysyla z wiadomoscia co konkretnie w jakim ataku idzie. Atak to ma byc element zaskoczenia, a nie, ze "piknie" i Ty spiac i majac wlaczonego kompa bedziesz wiedzial, ze Cie atakuja.
 

DeletedUser

Guest
A ja jestem na nie. Za bardzo chcecie ta gre uproscic. Niech jeszcze Wam smsa wysyla z wiadomoscia co konkretnie w jakim ataku idzie. Atak to ma byc element zaskoczenia, a nie, ze "piknie" i Ty spiac i majac wlaczonego kompa bedziesz wiedzial, ze Cie atakuja.

Umysł to Ty masz bardzo ograniczony współczuje:(
A jak zaskoczysz gracza - konto na którym grają 2 osoby i sa online przez 22h na dobe??
Jak juz tak chcą wyrównać szanse co do graczy którzy nołlajfią to też niech ułatwią tym co nie maja aż tyle czasu aby siedzieć 20h na kompie i kukac czy coś nie leci...

Nie popisałeś się mysleniem i nastepnym razem wybierz konkretne powody byciem na nie:)

Jesli wprowadzili cos podobnego do androida to czemu tu tego nie może byc? Tu sprawa jest inna bo jesteśmy blisko kompa a nie w pracy gdzie dostajesz powiadomienie na telefon o nadchodzacym ataku a potem musisz szukać szybko zastepcy bo z tel wiadomo ciężej szybko ogarnąć:)
 

scott.ca

Szlachcic
Wynik reakcji
4.596
Faktycznie, 90% graczy ma copa i jest online 22h na dobe. Szkoda, ze jeszcze zadnego takiego nie trafilem. ;) A androida i net w telefonie tez pewnie wszyscy maja. Ja zdania nie zmienie. Jak juz pisalem wyzej, za bardzo chcecie uproscic ta gre. Strach pomyslec jaka propozycja wyjdzie za pol roku. "Proponuje, zeby podczas naszej nieobecnosci gral za nas bot, bo jakie mamy szanse jak ktos gra z copem i jest online caly dzien? :("

Smieszne. ;)
 

DeletedUser155947

Guest
U mnie z PW wyszłaby niezła melodyjka coś mi się wydaje :p
Ale jestem za. Skoro plemiona się zmieniają to to też powinno być wprowadzone
 

DeletedUser174659

Guest
Myśle że da rade zrobić tak aby nie odświeżało :p
Dajmy poczte nic nie klikasz nic się nie odświeża a powiadomienie dźwiekiem jest :)

Poczta/FB etc., są automatycznie odświeżane ;)
A plemsy o ile mnie pamięć nie myli, nie mają automatycznego odświeżania :)
 

DeletedUser161082

Guest
No jak dla mnie bomba :D To jest naprawdę dobry pomysł. Ułatwiło by to grę :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry