Cykl forum vs Repka 3

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser155263
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Tym razem będzie tak samo jak w poprzednich , że najlepsza 20 z pkt twtotal , która się zgłosi to gra?:)
 

DeletedUser

Guest
to by mi bardziej odpowiadało bo wiem , że mam większe umiejętności niż moje pkt o tym świadczą^^
Oczywiście żeby nie było , że sie chwale;]
 

DeletedUser142568

Guest
Ja też bym chętnie zagrał w takim meczu:p ale pkt na TWTOTAL mi chyba na to nie pozwolą;}
Czy da się coś z tym zrobić?;>
Proponuje runde eliminacyjna w jakis weekend zrobić i to wyłoni godnych graczy:)
 

DeletedUser150139

Guest
Ja też bym chętnie zagrał w takim meczu:p ale pkt na TWTOTAL mi chyba na to nie pozwolą;}
Czy da się coś z tym zrobić?;>
Proponuje runde eliminacyjna w jakis weekend zrobić i to wyłoni godnych graczy:)

Bajus nauczyłeś się już grać od 500 P ;)?
 

DeletedUser146505

Guest
dla mnie na jedno wychodzi:)
na wolnych na top100 dam radę na szybkich na top3 dam radę;)
 

DeletedUser142568

Guest
on nie umie od 26, 500 itp
on nie umie grać nawet na wolnych:)

Nawet nie wiem jaki masz nick,więc nie mam szansy z Tobą powalczyć:)
A na 70 jestem top100:p pod nickiem LionHeart233.:D Sprawdź sobie...;>
A to,że może gram gorzej od Cb wielki mistrzu to nie znaczy,że nie umiem grać SP:)
 

DeletedUser142568

Guest
Bajus nauczyłeś się już grać od 500 P ;)?

Slabo,bo jestem na początku top90 i po dopieru godzinie wpadam,do topki gdy naklepie full LK i eko15/15/28,a tak to jestem top70-100:mad:
A chetnie chciałbym grać byc od początku top1;)
Więc czekam na parę podpowiedzi;>
 

DeletedUser153359

Guest
Drubens co z tym meczem? Mysle ze cokolwiek juz powinienes zaczac robic -_-
 

DeletedUser

Guest
Jak u nas bd grała czarna szlachta to wygramy bo czarna da dla każdego z repki po 200pp za wioske :D
 

DeletedUser142568

Guest
Drubens co z tym meczem? Mysle ze cokolwiek juz powinienes zaczac robic -_-

dokladnie;<
Proponuje (jesli jest wielu chętnych) zrobić w sobote jakąś runde elimnacyjną,dla tych którzy nie sa powyzej top30 na TWTotal (sezon) bo tak to znów wbije melon i keymil i runda przegrana,a każdy by zechcial rywalizować z graczami na swoim poziomie;) i np za tydzień w weekend zrobic runde FO vS Repka albo w niedziele,przed rundą turniejową,ale z jakimiś super ustwieniami;>
Takie jest moje zdanie na ten temat:)
 

DeletedUser

Guest
dokladnie;<
Proponuje (jesli jest wielu chętnych) zrobić w sobote jakąś runde elimnacyjną,dla tych którzy nie sa powyzej top30 na TWTotal (sezon) bo tak to znów wbije melon i keymil i runda przegrana,a każdy by zechcial rywalizować z graczami na swoim poziomie;) i np za tydzień w weekend zrobic runde FO vS Repka albo w niedziele,przed rundą turniejową,ale z jakimiś super ustwieniami;>
Takie jest moje zdanie na ten temat:)

I tak nie zagrasz
 

DeletedUser

Guest
dokladnie... mysle ze chlopak nie ma szans.. a szkoda.. bo kazdy z nas mial 15 lat zna te grzeszki mlodosci pierwszy szaber peirwsze krechy

te marzenia ;d


@up: nie pamiętam żeby ktoś mnie ostatnio zjehchał podcza moich 3 rund byłem w top5 bo nie grałem końcówki albo się spóźniałem na rundy ale żeby ktoś mnie zjechał
 
Status
Zamknięty.
Do góry