Co jadłeś na śniadanie

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
Nie wkrecaj nikomu klamstw, sama sperme pewnie wcinasz, az Ci sie pewnie uszy ze szczescia trzesa :)
Szanowny Panie hcxzkjldsa,
Napisał Pan 6 pierwszych postów na tym zacnym forum
I jednym z nich ma być wypowiedź o tym, czy jem spermę na śniadanie z chlebkiem czy też bez niczego, tak zwane El Klasiko?
Stać Pana na więcej :) Proszę opisać dogłębniej mój proces spożycia owego śniadania, czy jem tę spermuszkę widelcem, a może gołymi rencoma, a nie daj boże językiem?! Niech Pan najsampierw zgłębi te Arkana, a potem wypowiada się na temat mojego "szczęścia"
 

hcxzkjldsa

Rycerz
Wynik reakcji
2.030
Szanowny Panie hcxzkjldsa,
Napisał Pan 6 pierwszych postów na tym zacnym forum
I jednym z nich ma być wypowiedź o tym, czy jem spermę na śniadanie z chlebkiem czy też bez niczego, tak zwane El Klasiko?
Stać Pana na więcej :) Proszę opisać dogłębniej mój proces spożycia owego śniadania, czy jem tę spermuszkę widelcem, a może gołymi rencoma, a nie daj boże językiem?! Niech Pan najsampierw zgłębi te Arkana, a potem wypowiada się na temat mojego "szczęścia"

Ja mam gigantyczne arkana, bo przez 7 lat bylem alfonsem. Gdybym mial zgadywac, to zapewne zlizujesz, wciagasz rurka z podlogi i magazynujesz na dalsze spozycie miedzy napinaczami powiezi szerokich. Tylko Ja mialem klienterie z fetyszem ogierow, wiec moze tam troche inaczej przebiega cos u Ciebie ze spozyciem...wiele od tego zalezy...

Odbywałeś kiedyś stosunek z ogierem?
 

DeletedUser209423

Guest
Dziś na obiad zjadłem kebab, gdyż moja piękna żona była chwilę dłużej w pracy.
Kolacja, to świeżo właśnie gotowane flaczki drobiowe. Polecam.
 

Wertas

Chłop
Wynik reakcji
0
jajka pod kazda postacia, z duza iloscia warzyw + kawalek pieczywa wlasnej roboty, kanapki z duzo iloscia warzyw ( np z humusem i jajkiek, wedzonym lososiem, z pastami warzywnymi) omlety z owocami i skyrem, skyr z chia i owocami.. czasami owsianki nocne ( ale z duza iloscia skyru zeby mialy niski IG)

Na śniadania warto jest też pić napary z ziół z oksydantami https://loremvit.pl/produkt/twoja-mlodosc/ Jak Loremvit.


362947792_10230036093157165_8238978232617725334_n.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry