Black na tropie obludników

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser209423
  • Data rozpoczęcia

dr Lupin

Miecznik
Wynik reakcji
209
Nie przypomina Ci to czegoś? xD (Kanar, nieudacznicy, oszuści, sztuczne nabijanie stat)
A to wyżej to dowód, że informację napisane wyżej na mój temat nie są prawdziwe.
 

DeletedUser209423

Guest
Nie przypomina Ci to czegoś? xD (Kanar, nieudacznicy, oszuści, sztuczne nabijanie stat)
A to wyżej to dowód, że informację napisane wyżej na mój temat nie są prawdziwe.

Które nie są prawdziwe? Może te idiotyzmy o loginie i nicku, które wygrzebałeś z tyłka?

Człowieku, zrobiłeś sam z siebie wariata i jeszcze masz czelność pisać o informacjach, które nie są prawdziwe.

Chłop bije dziś rekordy.
Zaatakował, dostał dzwona i dalej w to brnie heh
 

DeletedUser209423

Guest
A jeszcze jakby mało oznacza Kanara, bo już widzi, że sam tonie.
Wołaj wołaj, może udzieli Ci mentalnego wsparcia.
Bo merytorycznego bez szans, utoniecie obaj XD
 

dr Lupin

Miecznik
Wynik reakcji
209
Które nie są prawdziwe?
  • "Wystarczyło zajrzeć do pierwszej lepszej definicji, by zobaczyć, że używanie słów zarówno 'login' jak i 'nick', jest poprawne i ma to samo znaczenie."
nie jest prawdziwe, login może się różnić od nicku
  • Dodam również, że jakby tego było mało ten pan już na wstępie okłamał i popełnił błąd, gdyż zarzucił mi, ze wszystkich wymieniłem z 'nicków"
Jak słusznie zauważył kolega @d0mel 'prawda zawsze zwycięży'

Właśnie odblokowano mi konto w grze.
Triumf prawdy!
Zwycięstwo, znowu!

Przeszkadzało wam WnK, gdy pisałem ogólnikami?
To teraz będziecie wyszczególnieni z loginów!

Opis plemienia został zaktualizowany!
Zarzuciłem Ci, że wymieniłeś wszystkich z loginów nie z nicków

  • Podczas gdy wystarczy spojrzeć w grę, żeby zobaczyć, że w przypadku części osób napisałem dokładny 'nick' a w przypadku niektórych skrót
A tu sam przyznałeś, że użyłeś nicków

jeszcze jakby mało oznacza Kanara, bo już widzi, że sam tonie
nie oznaczyłem Kanara tylko napisałem jego nick a to różnica
to jest oznaczenie: -> @dr Lupin
 

dr Lupin

Miecznik
Wynik reakcji
209
Dodatkowo, skoro twierdzisz, ze Twoje wypowiedzi są merytoryczne i z sensem na argumenty, to w naszej wymianie zdań popełniłeś kilka błędów logicznych m.in
Projekcja czy Błąd wnioskowania przez argument ad hominem obrażając moją osobę i podając to za argument swojej racji.

Cytat "Człowieku, zrobiłeś sam z siebie wariata i jeszcze masz czelność pisać o informacjach, które nie są prawdziwe."

Cytat: "Niepotrzebnie wielokrotnie daje się prowokować i używam cenzuralnych, aczkolwiek mało salonowych sformułowań.
To się zmieni." - to też jest nieprawdą

Długo to nie wytrzymałeś
 

DeletedUser209423

Guest
Ale @dr Lupin ma w 100% racje.
Na przykładzie League of Legends logujesz się do konta loginem, a nickiem posługujesz już się w samej grze.

On nowy w internetach dopiero jest na etapie wstawiania boomerskich zdjęć.

Któż to napisał. Hmm
Czy to ten gość, który miał przez 10 światów ból tyłka na moim punkcie?
Ile to razy Cię rozwałkowałem?

No odegraj się, odegraj. Przekonałeś mnie, że definicja słownikowa to błąd.
Ty i jakiś Lupin jesteście mądrzejsi
Miodki 2.0

XD XD XD

A na lodówkę mówicie odkurzacz? Bo jakby się zastanowić jedzenie stamtąd jest odkurzane

He he XD
 

dr Lupin

Miecznik
Wynik reakcji
209
od kiedy wikipedia to słownik? Wikipedia jest tworzona przez szeroką społeczność użytkowników, a jej artykuły mogą być edytowane przez każdego, kto ma konto na stronie. To oznacza, że treść na Wikipedii nie zawsze jest dokładna, rzetelna lub oparta na sprawdzonych źródłach. Jest to encyklopedia internetowa.
 

DeletedUser209423

Guest
od kiedy wikipedia to słownik? Wikipedia jest tworzona przez szeroką społeczność użytkowników, a jej artykuły mogą być edytowane przez każdego, kto ma konto na stronie. To oznacza, że treść na Wikipedii nie zawsze jest dokładna, rzetelna lub oparta na sprawdzonych źródłach. Jest to encyklopedia internetowa.

W 100% jej ufam.
Jest rzetelna i wiarygodna, tak jak ja.

A na pewno bardziej niż jakiś noł nejm Lupin czy zakompleksiony chłop Bartez
 

bartezFCB

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.414
Boże on jest złomowany i jeszcze w to brnie jak zawsze.

Po prostu trzeba po tobie prostować fakty. Jak Wikipedia może być wiarygodnym źródłem skoro może ją edytować każdy użytkownik?

Zdaje mi się, że ty ciągle za mną latasz i ciągle masz jakiś ból, że znów potężny Bartez zdominował obłudnika intelektualnie.
 
Wynik reakcji
59.447
Boże on jest złomowany i jeszcze w to brnie jak zawsze.

Po prostu trzeba po tobie prostować fakty. Jak Wikipedia może być wiarygodnym źródłem skoro może ją edytować każdy użytkownik?

Zdaje mi się, że ty ciągle za mną latasz i ciągle masz jakiś ból, że znów potężny Bartez zdominował obłudnika intelektualnie.
Mocne słowa jak na kogoś kto poszedł grać na gowno świat bez ekip żeby uniknąć Wielkiego Blacka na FO
 

DeletedUser209423

Guest
Nie odpoczywamy. Czas na kolejnego obłudnika, oczywiście cóż za niespodzianka, jest to gracz WnK

Prezentuję państwu gracza @husqa*strongmaman

peruka-party-klaun-w-iext54107618.jpg


Ten mitoman jest niezrównoważony psychicznie.
Czego on nie wypisywał na świecie 182, wszystkie głupoty okraszając toną wulgaryzmów.

Na przykład jedna z przepowiedni:

Screenshot_20230511-100038~2.png


Oczywiście chyba nie muszę pisać, że Key gra do tej pory a Husqa zwiał jak tchórz.

A to najśmieszniejsze próby odgrażania się

Screenshot_20230511-095909~2.png

I cyk

Screenshot_20230511-100010~2.png


Co się wydarzyło chwilę później?

Screenshot_20230511-095946~2.png



Chłop stworzył mity, bajki, pieśni i fantazje a finalnie dostał w łeb i zwiał ze świata
Mistrzostwo :)
 

DeletedUser209423

Guest
Jeszcze nie skończyłem a obłudnik zebrał kolejny świat na dziąsło

Screenshot_20230511-153744~2.png

Jak miło
Nieudacznicy kończą zawsze tak samo:)
 

DeletedUser209423

Guest
@Assaseloo

Członek supportu, który nawołuje do czyszczenia forum, czego sam będzie pierwszą ofiarą za swoje obrzydliwe wpisy.
Ci ludzie pilnują zasad tej gry.
Rozumiecie żart tej sytuacji Szanowni Państwo?

Nie ma zgody na promocję patologii!
To kolejny ze stada gówno plemienia WnK, który posługuje się obleśnym słownictwem i mową nienawiści.
Złodziej krzyczy - łapać złodzieja.

Obłuda totalna.
 
Do góry