Black i Isarisu - historia nietypowej znajomości

fanberbecia

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.459
Bardzo fajna lektura, będzie może dziś sequel do niedzielnego obiadku??? @przemeczi

Słyszałem, że piękna żona @Bl-ack sno-w jest również fanką twojej literatury i gdybyś jeszcze dzisiaj zrobił update to ugościłaby nas wszystkich zapraszając na wspólny obiad :D może byśmy się załapali ja jakieś frykasy w sosie własnym :D aż mi ślinka pociekła, taki black to sobie pożyje :D
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Cały? Kilka szczekających psów to nie cały świat, nie słodź sobie xD
Ilu was jest? 5/6 płaczków, nic więcej xD
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Spoko, nigdzie tak nie pisała ale trudno, cytatu nie dasz oczywiście xD
Dasz link do patusiary czy jednak się wstydzisz?
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Ale cytatu nie masz nie?
Chyba że mówisz o tym jak pisała o wrzucenia screena twojego postu xD
 

fanberbecia

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.459
Bo lubię go bić, ale nie chce żeby mi spamował powiadomienia codziennie.
Wbijam top1 postów i kończę zabawę z nim, więc jeszcze troszkę.
Co rozumiesz poprzez "bicie go"?
Bo nie wydaje się złamany, a sposób w jaki odpowiadasz wskazuje na to że jednak on Ciebie bije.
Wątpię byś zreflektował się głębiej nad tym co teraz napiszę z racji że robisz to nieustannie od wielu miesięcy i pewnie odbierzesz to jako atak, a wcale nim nie jest.

W oczach forumowiczów black jest zwykłym trollem, większość ma założony na oczy "filtr" na jego posty. Ty z kolei jak mu ciągle odpowiadasz uchodzisz za dość nieporadnego furiata. Nie wiem czy czytałeś co przemeczi napisał ale słusznie zauważył, że z twoich postów aż wylewa się frustracja. W taki sposób go nie "bijesz" wręcz go karmisz i dajesz mu pożywkę. Dla swojego własnego zdrowia psychicznego powinieneś przestać mu odpisywać, bo nie umiesz w internetowe szranki.
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Ciekawa teoria, jednak nie uważasz, że żeby móc ocenić czy jestem "furiatem" musiałbyś mnie poznać?

Jedyne co mu zostało to kłamstwa na mój temat, więc tak, myślę że jest bity, szczególnie kiedy wyszło że musiał się umawiać na lajkowanie sobie postów ze swoimi wiernym psami żeby wyglądało że wygrywa dyskusje.

No, ale wracając, brakuje niespełna 1000 postów, więc za niedługo i black przestanie pisać, bo straci zainteresowanie jak nikt nie będzie mu odpisywał.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.154
Bo lubię go bić, ale nie chce żeby mi spamował powiadomienia codziennie.
Wbijam top1 postów i kończę zabawę z nim, więc jeszcze troszkę.

Ale wiesz, że TOP 1 będziesz przez chwilę?
Obiecałem Ci, że nie pozwolę i grzecznie będziesz musiał uszanować moją wolę.
Miesiąc po tym jak wbijesz, zdejmę Cię. Podrzędny lakiernik nie może być nade mną
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
No, tyle że nie na to dla mnie znaczenia, liczy się tylko wbicie top1 a nie utrzymanie :)
Ale pamiętaj że przebicie mnie nic nie znaczy skoro ja odpuszczam :)
 

fanberbecia

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.459
Ciekawa teoria, jednak nie uważasz, że żeby móc ocenić czy jestem "furiatem" musiałbyś mnie poznać?
Sorry stary, ale jeżeli twoje posty były by skrzętnie przemyślane i celowo pisane w taki sposób, żebyś uchodził za strasznie rozsierdzonego, gdzie w rzeczywistości siedzisz sobie rozjebany na fotelu i chillujesz bombkę to nie byłbyś lakiernikiem tylko jednym z najlepiej opłacanych polskich aktorów.

Nie twierdzę również, że w życiu prywatnym jesteś taki jak na tym forum, wierzę że nie jesteś, więc nie muszę Cię poznawać w tymże celu.

Nie chodziło mi o to, że dosłownie kurwisz na cały dom gdy wchodzisz na to forum, ale nie wierzę, że wchodząc tutaj i wdając się w perypetie z black'iem siedzisz przed monitorem niewzruszony, a twoja głowa nie jest pełna negatywnych myśli.
 
Do góry