Black i Isarisu - historia nietypowej znajomości

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Wiesz, zawsze można to zrobić rzetelnie, i przypomnieć okres kiedy nie mieliśmy kosy.
A o co się wtedy obraziłeś i zacząłeś swoje pierdy? O to że śmiałem żartobliwie odpisywać desce xD
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.311
Wiesz, zawsze można to zrobić rzetelnie, i przypomnieć okres kiedy nie mieliśmy kosy.
A o co się wtedy obraziłeś i zacząłeś swoje pierdy? O to że śmiałem żartobliwie odpisywać desce xD

Ależ oczywiście, że był okres gdy chwilę rozmawialiśmy normalnie. A potem Ci znowu odwaliło

Ty jesteś psychiczny, Ty non stop czytasz wątek ś194 XD XD XD
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Szukałem jednego posta, ale chyba źle pamiętam jak go wtedy ułożyłeś więc ciężko znaleźć :/
Znalazłem za to dwa inne :)
Moglibyśmy dalej rozmawiać normalnie, gdybyś bez podstaw nie atakował deski, bo nawet ny byliśmy w stanie zgodzić się w wielu kwestiach.
Bo przypomnę, że powrót do jechania po sobie zawdzięczamy tylko i wyłącznie tobie :)
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.311
nie znam kontekstu, ale wszyscy wiemy, że będziesz za to smażyć się w piekle

pozdrawiam

A ta wściekła ze strajku kobiet udaje, że nie czyta wątku a wszystko wie na bieżąco XD

A wiesz, że on Cię teraz nie oznaczył, więc musisz to czytać?

XDDDDD

Iks de, rozgrywam ich jak dzieci
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.311
Szukałem jednego posta, ale chyba źle pamiętam jak go wtedy ułożyłeś więc ciężko znaleźć :/
Znalazłem za to dwa inne :)
Moglibyśmy dalej rozmawiać normalnie, gdybyś bez podstaw nie atakował deski, bo nawet ny byliśmy w stanie zgodzić się w wielu kwestiach.
Bo przypomnę, że powrót do jechania po sobie zawdzięczamy tylko i wyłącznie tobie :)

Ale koło dupska mam to jakie mam z Tobą relacje. To, że 3 dni potrafiłeś zachować się normalnie, nie znaczy, że jesteś super.
Szukaj dalej wpisów psychopato a ja dalej będę się z Ciebie śmiał XD
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
O nie, ktoś był na strajku kobiet, muszę to jak najszybciej przypomnieć bo to przecież zło wcielone xD
 

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.983
O nie, ktoś był na strajku kobiet, muszę to jak najszybciej przypomnieć bo to przecież zło wcielone xD

dobrze wiedzieć, że do blaczka dalej nie dotarło, że nie widzę jego wypocin
zgaduję, że dalej co post czereśniara, orlen, parówka, związki homo, lewactwo, prawnik <rotfl>

odrzucenie boli i choroba psychiczna postępuje
zrujnowałam go doszczętnie, choć nigdy nie był w najlepszej kondycji
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.311
dobrze wiedzieć, że do blaczka dalej nie dotarło, że nie widzę jego wypocin
zgaduję, że dalej co post czereśniara, orlen, parówka, związki homo, lewactwo, prawnik <rotfl>

odrzucenie boli i choroba psychiczna postępuje
zrujnowałam go doszczętnie, choć nigdy nie był w najlepszej kondycji

Czyli czyta XD XD XD XD XD

ALE JAJA

Tak tak, te zrujnowanie było widoczne szczególnie wtedy, gdy podkuliłaś ogon i WSZYSTKICH wrzuciłaś do ignora
Mega
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
dobrze wiedzieć, że do blaczka dalej nie dotarło, że nie widzę jego wypocin
zgaduję, że dalej co post czereśniara, orlen, parówka, związki homo, lewactwo, prawnik <rotfl>

odrzucenie boli i choroba psychiczna postępuje
zrujnowałam go doszczętnie, choć nigdy nie był w najlepszej kondycji
Tak, dalej nie ogarnia że tylko ja mam na tyle z bani żeby dalej czytać jego kłamstwa.
Ale nic nowego na Twój temat nie wymyślił więc nic nie tracisz xD
Dalej powtarza kłamstwa bnk :)
 
Do góry