Black i Isarisu - historia nietypowej znajomości

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Daj linka do insta, też chcę się pośmiać xD
Tu nie chodzi o to że poroniła - to nic złego.
Złe jest to że nie próbuje już z tobą xD
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.311
Daj linka do insta, też chcę się pośmiać xD
Tu nie chodzi o to że poroniła - to nic złego.
Złe jest to że nie próbuje już z tobą xD

Bym chętnie podał, ale aktualnie nie widzę tam żadnej aktywności od blisko 2 tygodni...
Więc nie ma sensu chyba. Poza tym powody już wyjaśniłem.

Nie próbujemy aktualnie o tym też Ci pisałem, ale przecież Ciebie fakty nie interesują:)
Ważne, żeby odbić piłeczkę i wyżyć się za to, że ktoś napisał prawdę jakim jesteś zdominowanym popychadłem:)
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
To że ty nie próbujesz nie znaczy że ona też nie :)
Ale spoko, nie dziwię się że ci psycha siadła, to akurat ciężkie przeżycie.

Ale czy kłamanie na forum to dobra terapia? Raczej nie.
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Czyli nie wrzucisz? Wiedziałem :)
Paszteciara i słaby kucharz :/
Tak na prawdę to jedziecie na cateringu, co?
Dieta pudełkowa te sprawy?
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.311
Czyli nie wrzucisz? Wiedziałem :)
Paszteciara i słaby kucharz :/
Tak na prawdę to jedziecie na cateringu, co?
Dieta pudełkowa te sprawy?

Coraz słabiej.
Chyba nie sądzisz, że mnie tymi wpisami zirytujesz? No daj spokój:)
Widzisz to jest Twój problem. Obrażasz, prowokujesz, zamiast wziąć książkę, postawić na własny rozwój...i może nawet żona zarabiająca więcej, by Cię doceniła. Bo przecież pieniądze są na kolejnych miejscach.
To Ty wolisz się wdawać w zaczepki
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Nie sądzę, kogoś chorego na głowę nie da się przegadać, temu nie ruszają cie te rzeczy.
Co nie zmienia faktu że utknąłeś w życiu z pasztetem który już nawet dzieci z tobą nie chce mieć, co sam przyznajesz.
Wiesz ile zarabiam i wypisujesz takie głupoty? XD
Ale szczerze? Chciałbym żeby żona zarabiała więcej ode mnie, fajnie by było mieć tyle hajsu dostępnego do rozjebania na głupoty :)
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.311
Nie sądzę, kogoś chorego na głowę nie da się przegadać, temu nie ruszają cie te rzeczy.
Co nie zmienia faktu że utknąłeś w życiu z pasztetem który już nawet dzieci z tobą nie chce mieć, co sam przyznajesz.
Wiesz ile zarabiam i wypisujesz takie głupoty? XD
Ale szczerze? Chciałbym żeby żona zarabiała więcej ode mnie, fajnie by było mieć tyle hajsu dostępnego do rozjebania na głupoty :)

I znowu się tłumaczy...
Chłopie ja chcę Ci dobrze doradzić. Nawet nie będę obrażał Twojej żony, bo jedno jest pewne - jest bardzo inteligentną kobietą. Ustawiła Cię jak pionka na szachownicy i popycha.
Jedyny błąd, że nie śledzi aktywności forumowej, jak się pucujesz do jakichś wściekłych macic ze strajku kobiet:)
To tak wiesz, nie chcę wchodzić na temat wyglądu ale wulgarna czereśniara ze strajku kobiet...reszty można się domyślić, nie masz zbyt wygórowanych wymagań:)

I jeszcze raz - weź się za siebie a w końcu będziesz doceniony w domu. Zapewniam!
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Ale w czym ty chcesz mi pomóc?
Jakbyś przestał kłamać to byś mi pomógł, bo nie musiałbym cie tyle bić i mógł sobie normalnie pospamować na forum xD
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.311
Ale w czym ty chcesz mi pomóc?
Jakbyś przestał kłamać to byś mi pomógł, bo nie musiałbym cie tyle bić i mógł sobie normalnie pospamować na forum xD

Nie pamiętam kiedy coś ruszyło Cię tak bardzo jak to, że żona zdominowała Cię finansowo i życiowo.
Nie pamiętam.
Dlatego w tej sprawie chcę Ci udzielić pomocy.
A Ty się napinasz jak plandeka na żuku.
Jeszcze raz - to powszechny problem i rozwiązaniem nie jest pucowanie się do wulgarnej babki ze strajku kobiet. Idziesz na zderzenie ze ścianą, wpadniesz w ten sposób w jeszcze większe kompleksy
 
Do góry