awaria

  • Rozpoczynający wątek farto
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Coś się stało z TWPlus.
nie wyświetlają się statystyki przejęć.
przynajmniej na 10 św.
czy albo kiedy zostanie to naprawione?
 

DeletedUser96177

Guest
nie wiadomo bo serwer jest często przeciążały .
 

DeletedUser

Guest
To juz nie awaria ,to kleska.
Czy jest ktos kto cos o tym wie?
 

DeletedUser

Guest
Ja wiem. TW+ nie ma częściej niż jest. I do tego chyba trzeba sie przyzwyczaić.
 

DeletedUser

Guest
To niech InnoGames GmbH sie przyzwyczai ze beda mieli mniej chetnych na KP a moze i na gre.
Bez statystyk sami niech sobie grają.
 

DeletedUser

Guest
Teraz już w ogóle wszystko padło, strona się nie włącza...
 

DeletedUser

Guest
pięknie, nic nie działa no i nie wiadomo kiedy będzie działać?
coraz lepiej, ataki giną nie ma winnych ani odpowiedzialnych, świat nie dostępny, to samo, gdzieś wyłączyli prąd, teraz ktoś może uznał, że statystki nie są potrzebne.
żenada
 

DeletedUser

Guest
Ja płace za KP i nie moge skorzystac z twplus choć ta usługa jest w ramach konta premium.

Bedzie jakaś rekompensata?
 

DeletedUser

Guest
22.06.09 13:02

Pracujemy nad rozwiązaniem problemu z dostępem do akt plemiennych i akt graczy.
Prosimy nie informować supportu.
Miejmy nadzieję, że naprawa pójdzie w miarę sprawnie.
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Tak apropo - za usługę TWplus w Polsce odpowiada JGarner, to do niej piszcie, jak coś nie działa.
 

DeletedUser117905

Guest
Umnie takie same błędy ,TWplus nie chce chodzić.Też mam taką nadzieje,że naprawa pójdzie tzw. "Fastem";)
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Lukasz032 napisał:
Tak apropo - za usługę TWplus w Polsce odpowiada JGarner, to do niej piszcie, jak coś nie działa.
Sorry, ale czy ja o czymś nie wiem? Z tego, co mi wiadomo, to JG dokonywała tylko części tłumaczenia, a na pewno nie odpowiada za działanie TWPlus.
 

DeletedUser

Guest
Oj Radek, wiesz że Łukasz gada głupoty przez to siedzenie 24h przed kompem. A ja wam radze zrezygnować chwilowo z oczekiwania na naprawę ww stronki i uzbroić się w cierpliwość. Wyżalanie się raczej nic nie da a admini pewnie coś tak kombinują co by to wszystko naprawić.
 

DeletedUser

Guest
Ja place i wymagam ,malo mnie obchodzi kto za co odpowiada,mam miec i koniec,zaplacilem za to.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Popieram w całości Deemo. Czy wam też już nawet nie wyświetla się odnośnik akt graczy bądź plemienia w profilach??:confused::mad:
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Linki zostały usunięte, by nie myliły graczy. Będą przywrócone zaraz po usunięciu awarii.
 
Do góry