awaria

  • Rozpoczynający wątek farto
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser117905

Guest
Ja place i wymagam ,malo mie obchodzi kto za co odpowiada,mam miec i koniec,zaplacilem za to.

Dobrze nie irytuj się,zawsze może wystąpić błąd i nikt nie zna daty ani godziny jego wystąpienia.Bądź cierpliwy.
Pozdrawiam.

/Cwany01:cool:
 

DeletedUser17010

Guest
Tylko kiedy to nastąpi nie wie nikt a z czystej przyzwoitości napisali by co i jak poza tym o fakcie braku akt poinformowali 2 dni po tym jak przestały działać to świadczy że mają graczy w .......
 

DeletedUser114717

Guest
JA np. nie wiedziałem o tym błędzie i 30 min się męczyłem wchodząc od przeglądarki do przeglądarki, naprawiając internet itp. Moglibyście chociaż o tym błędzie napisać, a nie ja już myślę, czy coś mam z netem :/
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Rzeczywiście, początkowo wydawało się że błąd zostanie szybko naprawiony, dlatego nie było specjalnej informacji. Rzeczywistość okazała się nieco bardziej skomplikowana.
 

DeletedUser79519

Guest
Czy będzie dostępny jeszcze TW+ ??
Widzę, że całkiem zniknął odnośnik z KP jako szybki dostęp
 

DeletedUser88780

Guest
Zalety konta Premium (KP)
Bezpośredni link do Akt gracza oraz plemienia

Admini dalej wmawiaja ze link jest dostepny
I ciekawe cdzy zostanie zwrocoma czesc premium albo obnizona cena
 

DeletedUser

Guest
Witam,

a co jest w nich dziwnego? :)

Przez moment dane nie były uaktualniane z powodu intensywnych prac nad optymalizacją serwisu. Teraz będzie z górki :)

Bryfft - potrzebujecie pomocy? :)
 

DeletedUser76532

Guest
Ale głupota tu panuje widzę. Trochę takich zagadnień. TW+ nie jest jedną z zalet konta premium, każdy z niego może a pewnie i korzysta. Po co płaczesz jeden z drugim, że ty żądasz, skoro płacisz? Przecież płacisz za konto premium, nie za TW+. Poza tym kupno konta premium a twoje żądania nie mają nic do siebie. Konto Premium praktycznie masz ty, ale to konto nie należy do ciebie, bo w ten sposób byłbyś częścią systemu tej gry ;) A że nie jesteś, a konto należy do Inno bla bla bla, to oni decydują jeśli chcą o koncie. Jak dostaniesz bana na konto, na którym były punkty premium, to ich nie dostaniesz...dlatego, że w rzeczywistości do ciebie nie należą.
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Statystyki zostały przywrócone na światach 25-34 i classic, pracujemy nad resztą.
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Ale strony głównej TWplus dalej nie widać....

Cierpliwie wyczekuję przywrócenia TWplus na Świecie 7 (w celu ukończenia "Menu kontekstowego").

<!-- Dodano później -->
Przywrócono portal? Jakoś jednak to nie działa.... 25 26 27 28 CLASSIC -> wszędzie błędy 500....
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Ale głupota tu panuje widzę. Trochę takich zagadnień. TW+ nie jest jedną z zalet konta premium, każdy z niego może a pewnie i korzysta. Po co płaczesz jeden z drugim, że ty żądasz, skoro płacisz? Przecież płacisz za konto premium, nie za TW+. Poza tym kupno konta premium a twoje żądania nie mają nic do siebie. Konto Premium praktycznie masz ty, ale to konto nie należy do ciebie, bo w ten sposób byłbyś częścią systemu tej gry ;) A że nie jesteś, a konto należy do Inno bla bla bla, to oni decydują jeśli chcą o koncie. Jak dostaniesz bana na konto, na którym były punkty premium, to ich nie dostaniesz...dlatego, że w rzeczywistości do ciebie nie należą.

Jaseras nie gadaj głupot. W skład konta premium wchodzi dostęp do TW. Wykupuję usługę i jest ona niekompletna, więc zostałem wprowadzony w błąd. I wszystko trwa już ponad tydzień. W trakcie trwania usterki wykupiłem premium na kolejne dwa miesiące - i dalej jako zaleta KP wymieniony jest dostęp do TW. Support jawnie nas olewa, bo powtarzające się wcześniej zarzuty - "płacę, to wymagam" - zbywa milczeniem.

Powiem wprost: to zamiatanie problemu pod dywan i zwykłe złodziejstwo. I nic mnie nie obchodzi, że to jest jakaś awaria.

Żeby było czytelniej: Kupujecie telefon i podpisujecie umowę z operatorem. 100 darmowych minut i 100 esemesów. I nagle okazuje się, że z powodu jakiejś awarii tracicie 100 esemesów. I co? Każdy by szczekał, domagając się swojego.

"Kochany" support zapomniał o jednym: od kiedy pojawiło się KP w tej grze, a co za tym idzie pieniądze, to nie jest to już zwykła gra tak jak np te na kurnik.pl I dlatego do sprawy trzeba podejść poważnie.
 

DeletedUser100256

Guest
Carlito nie płacz, a ty Jaseras dobrze mówisz.

Nie wiem czy wy mądrale wiecie ale gracze bez KP też mają dostęp do TW+. Oni jakoś nie płaczą tylko ci z KP płaczą. Przecież nawet jak już wam się konto skończy i tak macie dostęp do TW to po co tak tragizujecie?

Mówicie że płacicie i wymagacie. Ja na miejscu administracji odpowiadałbym tak : "Chcesz, kupuj konto premium. Nie chcesz, nie kupuj. Proste. Bez twoich 10-15 zł IN świetnie sobie poradzi. "

Podziwiam Cię Bryfft że zachowujesz zimną krew czytając te bełkoty.
 

DeletedUser

Guest
Co mnie obchodzi, że ktoś bez premium też ma dostęp? Mam w ofercie, w zakładce na koncie zalety konta premium: dostęp bezpośredni do akt. I guzik mnie obchodzi, czy mogę dostać się tam za darmo, czy nie. Sam sobie odpowiedziałeś dlaczego ci, którzy nie płacą, nie płaczą: bo nic ich do tego nie upoważnia, nie wydają na to forsy.
Tak się składa, że konto premium mam zawsze, bo dbam o to, więc nie pleć bzdur o tym, kiedy mi się ono kończy, kiedy nie.
A dzięki takim jak ja ta gra funkcjonuje, bo gdzieś ta moja kasa trafia (do czyjeś kieszeni), więc na płacących powinno się dmuchać i chuchać.

P.S. Gdyby z oferty KP zdjęta była funkcja TW to nic bym nie powiedział, ale jeśli jest, to rozumiem, że wchodzi w skład ceny, którą bulę regularnie co dwa miesiące. Nie płaczę tylko domagam się tego za co zapłaciłem.

P.S. Gdyby nie forsa, którą płaci wiele osób plemiona nie rozwijałyby się - co też przecież jest szumnie zaznaczone w ofercie KP "wspierasz rozwój" plemion" - więc sam nie bełkocz, bo jeśli nie płacisz, a grasz, to w jakimś tam sensie ci, którzy kupują KP wspierają tych, którzy za grę nie płacą.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Carlito nie płacz, a ty Jaseras dobrze mówisz.

Nie wiem czy wy mądrale wiecie ale gracze bez KP też mają dostęp do TW+. Oni jakoś nie płaczą tylko ci z KP płaczą. Przecież nawet jak już wam się konto skończy i tak macie dostęp do TW to po co tak tragizujecie?

Mówicie że płacicie i wymagacie. Ja na miejscu administracji odpowiadałbym tak : "Chcesz, kupuj konto premium. Nie chcesz, nie kupuj. Proste. Bez twoich 10-15 zł IN świetnie sobie poradzi. "

Podziwiam Cię Bryfft że zachowujesz zimną krew czytając te bełkoty.


Widze ze swietny z ciebie biznesmen ,z taka glowa do biznesu powinienes co najmmniej miec stragan z gaciami kolo Pazdziocha z Kiepskich.

I tak jak kolega wyzej napisal siedz cicho gosciu bo MY placimy za twoja gre.
Jak przestaniemy placic to i ty sobie nie pograsz.
 

DeletedUser79519

Guest
"Bezpośredni link do Akt gracza oraz plemienia

Statystyki zewnętrzne (dotyczące przebiegu punktów graczy) są bezpośrednio dostępne z gry. Dokładnie tak samo można poprzez pojedynczy klik przejść do zewnętrznej strony akt plemiennych."

Jest to jeden z bardzo wielu elementów KP, ale jeśli jest, to rozumiem zdenerwowanie i sfrustrowanie graczy, którzy oczekują od suportu rzetelnych odpowiedzi.
Jeśli TW+ jest dostępny dla graczy nieposiadających KP to eliminuje go z zalet Premium. Sam bezpośredni link to małe ułatwienie.
Jeśli suport miałby dawać PP to za brak dostępu 26 06 2009r. od godz. 06:00 d0 06:30, również musiałby wypłacić rekompensatę :p
 
Do góry