Avatary na zamówienie..

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser122807
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser137434

Guest
Farmie zwiadem, moje zamówionko już nieaktualne - powód Ci już pewnie znany dlaczego ;)
 

DeletedUser122807

Guest
Bardzo dawno nic w tej zakładce się nie pojawiło, również dawno nie bawiłem się w gimpie na poważniej, dzisiaj trochę poklikałem i takie oto coś mi wyszło:




 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser122807

Guest
Rzadko robię darmowe prace ale cóż mogę zrobić wyjątek, odezwij się około 21-21:30
 

DeletedUser

Guest
Nie nie FZ,lepiej trochę się przyzwyczaj i wtedy zacznij wklejać pracki oswój mysz do siebie i powklejaj takie jakieś super :D
 

DeletedUser122807

Guest
Następna, w moim nicku na sygnaturce wkradł się błąd ale zauważony po zapisaniu i nie chciało mi się juz retuszowac.

 

DeletedUser122807

Guest
Na dziś koniec, inne klimaty:




Dodatkowo prosze już nie pisać o darmowe, avki/sygny rzuciliście sie jak na padline i nie jestem w stanie się wyrobić, tym co obiecałem zrobię.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Są spoko, ale ludzie cię lubię nie za jakość lecz za range :)
 

DeletedUser122807

Guest
Avek za zamówienie:



A tutaj taki na zakończenie świata 55jako, że za kilkanaście dni zamykamy serv.

 

DeletedUser122807

Guest
Darth pisał coś o piłkarzach więc i ja coś wymodziłem w tym kierunku:

 

DeletedUser122807

Guest
Ja nie robię sygnatur/avków według jakiegoś schematu, dla mnie osobiście sa już nudne sygnatury gdzie kolor jest już powtarzalny, ktoś inny do Cristiano użył by np bardziej białego tła i uszczególnił postać, ja robię w przeciwną stronę.
 

DeletedUser

Guest
FZ jak już robisz z piłkarzem to zrób tło na bardziej blade jego twarzy a pokrywanie warstwami trochę wymarz na postaci a i te pracki do tematu też wklejaj do tego co tam napisałem :p i tutaj też jak chcesz ^^
 

DeletedUser122807

Guest
Darth jak pisałem ,dla mnei takie prace schematyczne czyli z regułki sa strasznie nudne.

Jak posiedzisz dłużej w tym to sam się przekonasz;)
 
Do góry