Avatary na zamówienie..

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser122807
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
A jak zrobić taki własny obrazek? Trudno jest nawet bardzo trudno.
Za pomocą pędzla czegoś takiego nie zrobisz bo na pewno nie masz takiej dobrej ręki.
 

DeletedUser160568

Guest
:)

Nie ma problemu żeby zrobić obrazek w gimpie, bo zapewne z niego korzystasz :) Wystarczy wyobraźnia i podstawowa umiejętność "ścieżkowania", jeżeli nie znasz się za bardzo na tym to polecam www.gimpuj.info do administracji nie reklemuję innego forum :)
Pozdrawiam, NupSter.
 

DeletedUser122807

Guest
Aktualizacja:

takebb.gif




3132fdv.gif




2z4er2b.jpg
 

DeletedUser

Guest
W tym drugim avatarze, w ostatnim poście, przejście powinno być płynniejsze i wracając do pierwszej klatki również mogłeś użyć tego efektu. :)

Co do pierwszego, to niepotrzebnie tak to skacze, a to rozmazanie powinieneś zrobić płynniej. Na początku lekko, później bardziej etc. I gdy dojdzie do punktu kulminacyjnego to to powtórz, tylko na odwrót. ;)
 

DeletedUser122807

Guest
W tym drugim avatarze, w ostatnim poście, przejście powinno być płynniejsze i wracając do pierwszej klatki również mogłeś użyć tego efektu. :)

Co do pierwszego, to niepotrzebnie tak to skacze, a to rozmazanie powinieneś zrobić płynniej. Na początku lekko, później bardziej etc. I gdy dojdzie do punktu kulminacyjnego to to powtórz, tylko na odwrót. ;)

Tak miało być i tak zrobiłem;) To wymysły zamawiająych :cool:
 

DeletedUser21561

Guest
A jak zrobić taki własny obrazek? Trudno jest nawet bardzo trudno.
Za pomocą pędzla czegoś takiego nie zrobisz bo na pewno nie masz takiej dobrej ręki.
Wbrew pozorom wcale nie tak trudno
<klik>
Zrobione jakieś 2 lata temu dla znajomej. Narzędzia? Adobe PS CS 3 + zwykła myszka
Czas wykonania - około pół godziny
Ilość warstw - 14
Miałem też wersję kolorową, ale się choróbsko gdzieś w czeluściach dysku zapodziała. Ta miała wyglądać na węgiel.

Moja pierwsza i póki co ostatnia praca wykonana na komputerze w 100% od zera.
Jeśli kiedyś nabędę tablet to do tego wrócę, myszką nie chce mi się babrać - póki co zostaję przy ołówku.

Wybacz FZ że ci spamuję topik ;P
 

DeletedUser160568

Guest
Wbrew pozorom wcale nie tak trudno
<klik>
Zrobione jakieś 2 lata temu dla znajomej. Narzędzia? Adobe PS CS 3 + zwykła myszka
Czas wykonania - około pół godziny
Ilość warstw - 14
Miałem też wersję kolorową, ale się choróbsko gdzieś w czeluściach dysku zapodziała. Ta miała wyglądać na węgiel.

Moja pierwsza i póki co ostatnia praca wykonana na komputerze w 100% od zera.
Jeśli kiedyś nabędę tablet to do tego wrócę, myszką nie chce mi się babrać - póki co zostaję przy ołówku.

Wybacz FZ że ci spamuję topik ;P

Nie wydaje mi się że tylko 30 minut :p
 

DeletedUser21561

Guest
Może parę minut dłużej, ale nie więcej niż kilka. Czarno-biała grafika dla osoby jako takiej mającej do czynienia z węglem czy ołówkiem to nie problem, wystarczyło na kartce nanieść linie wokół których ma być zbudowana postać, myknąć kontury, zeskanować (no dobra, wyszło szydło z worka takie 100% na komputerze to jednak nie było) potem położyć tylko tam gdzie należało białe i czarne plamy, porozmywać i dorysować detale.

Na bazie czarno białej grafiki dopiero zbudowałem kolorowy obrazek ale na dobrą sprawę nigdy go nie dokończyłem - zabrakło cierpliwości. Jest baza, nawet w porządku, ale kompletnie brak detali.

Znalazłem: <klik>
:p
Ilość warstw - około 30, dokładnie nie pamiętam. Żeby było akceptowalne brakuje z dwa razy tyle kolejnych.

Żeby sprawić by choć tylko głupie załamania tkaniny wyglądały w miarę znośnie spędziłem masę czasu.
Poza tym po położeniu kolorów zaczęła się delikatnie pierdasić perspektywa i plany.
 

DeletedUser60292

Guest
Dzisiaj jednak mój avatek został dopracowany:)

Wcześniej mi się podobał ale teraz jest perfekcyjny:)

2im3itf.jpg



Dziękuję Robert;*
 

DeletedUser

Guest
Zarejestrowałem się specjalnie aby zostawić ten post. Tak więc:

Ja jestem dosłownie w szoku. Przeczytałem cały temat dokładnie, odwiedziłem kilka profili... Nie wiem, nie rozumiem - jak można płacić w jakikolwiek sposób za takie 'prace'? Wszystko czym pochwaliłeś się w temacie jest bardzo przeciętne, bez podstaw, bez niczego. Nie jestem pospolitym internetowym hejterem, nie przyszedłem tu dla krytyki - nie to jest moim celem. Każde logo/avatar/sygnatura bazuje na łamaniu praw autorskich. Dobrze, że nie podpisujesz swoich wypocin, jeszcze byś zarobił zawiasy. Jeżeli zabierasz się za grafikę poczytaj o podstawach, przeglądnij kodeksy itp. Żadna praca tutaj nie jest godna wg mnie uwagi, na niewielu jest jakiś 'pomysł'. Nie wierzę, ktoś wykupił Ci KP za takie coś? Masakra. Jeszcze raz - prace są bardzo słabe...

Jeżeli ktoś ma zamiar płacić za taki owoc, radzę się grubo zastanowić. A co do autora - zacznij od podstaw, potem reklamuj się i próbuj zarabiać, najpierw trzeba mieć na czym.
 

DeletedUser

Guest
Alan Abr.: większość tutejszych graczy niema pojęcia jak obsługiwać painta, a ceny podane przez Farmie Zwiadem jak na jakość prac wykonywanych są atrakcyjne.

Jeżeli za avatar FZ zażąda 30pp a 200pp(miesiąc) kosztuje 8 zł to Jakość+ czas poświęcony na wykonanie jest opłacalne obu stronom. ; )
 

DeletedUser

Guest
Ustawa z 4 lutego 1994r, Dziennik Ustaw nr 24. Jeżeli on pobiera opłatę za pracę (przeciętne i słabe), w których złamane zostały prawa autorskie to śmiało może dostać wysoką karę / zawiasy. To tak w roli wyjaśnienia. Jeżeli ktokolwiek płacił za cokolwiek umieszczonego tutaj, to nie pozostaje mi zrobić nic innego jak założyć swój temat.
 

DeletedUser

Guest
Ustawa z 4 lutego 1994r, Dziennik Ustaw nr 24. Jeżeli on pobiera opłatę za pracę (przeciętne i słabe), w których złamane zostały prawa autorskie to śmiało może dostać wysoką karę / zawiasy. To tak w roli wyjaśnienia. Jeżeli ktokolwiek płacił za cokolwiek umieszczonego tutaj, to nie pozostaje mi zrobić nic innego jak założyć swój temat.

I zostać sprzedawczykiem :cool:

Co cię to interesuje? Ze skarbówki jesteś?
 

DeletedUser

Guest
Nikogo nie chcę urazić, ale... Ogrnijcie się :) Prace są słabe, płacicie za (teoretycznie) przestępstwo.
 

DeletedUser60292

Guest
Ustawa z 4 lutego 1994r, Dziennik Ustaw nr 24. Jeżeli on pobiera opłatę za pracę (przeciętne i słabe), w których złamane zostały prawa autorskie to śmiało może dostać wysoką karę / zawiasy. To tak w roli wyjaśnienia. Jeżeli ktokolwiek płacił za cokolwiek umieszczonego tutaj, to nie pozostaje mi zrobić nic innego jak założyć swój temat.


Szczerze przyznam człowieku że Cię nie rozumiem...
Co Ciebie to interesuje w ogóle co robi i za ile bądź za co??
śmieszny jesteś...
Skoro uważasz się za pro w grafice to załóż swój temat i pokaż swoje prace. Moim zdaniem bezpodstawnie oceniasz Roberta...
 

DeletedUser

Guest
A ja nie rozumiem Was, jak można płacić za takie coś :) To boli aż, że ktokolwiek bez podstaw nazywa się grafikiem i pobiera za to opłatę. Nigdzie nie napisałem, że "uważam się za pro w grafice", skąd bierzecie takie rzeczy? Gość może zapłacić grubą karę i staram się wręcz wytłumaczyć, że może źle na tym wyjść, a tu zaraz skoki, fakt - społeczność "plemion" jest bardzo dziwna. Apropo... Jeżeli ktoś ma zamiar płacić za cokolwiek tutaj, to już się zlituję i sam mogę wykonać zamówienie, w pełni za darmo. Śmieszy mnie ogólnie cała sprawa ;)

/edit: Jak bezpodstawnie? Podstawy w postaci prac i 'cennika' mam w tym temacie :)
 

DeletedUser122807

Guest
Czy ja nazwałem się gdziekolwiek grafikiem? Ja ogólnie przy kazdym zamówieniu pytam ludzi ile oferują pp, nie narzucam swoich upodobań, jeśli chcą zapłacić, podoba im się to ok, jeśli nie trudno. ja nie pobieram kasy, jedynei waluta internetowa w postaci pp z gry, nikt nei przelewa mi pieniędzy, a jeśli ktoś wysyła pp z konta to jest tego świadomy i to jego inicjatywa, ja nikogo nie zmuszam.
 

DeletedUser

Guest
No i przynajmniej autor tematu jest ogarnięty i spokojny :) Czasami tylko przy edytowaniu grafiki, która posiada jakiekolwiek prawa autorskie również możesz ucierpieć, trzeba uważać czy nie ma nigdzie jakiegoś nawet najmniejszego napisu itp. Ogólnie chęci są, ale duuuże braki podstaw kompozycji, światła, barw... Długa droga.
 
Do góry