Avatary na zamówienie..

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser122807
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser122807

Guest
Witam ponieważ trzeba jakoś sobie dorabiać na premium składam już oficjalną ofertę wykonania avatarków czy to na FO czy na normalny świat, prosze nie wymagać Bóg wie czego, można powiedzieć, że jestem na etapie nauki lecz już wielu graczy jest zadowolonych z moim prac.

Jeśli chcesz złożyć zamówienie napisz jaka ma być to tematyka + dodaj coś więcej od siebie na temat avatara.

Kilka prac które wykonywałem:

Mója pierwsza praca którą wykonałem na św 35 do mojego plemienia był to również pierwszy św na którym zagrałem:)
ekgcwi.jpg



To już praca z 46 św.
2wembo2.jpg



30nj0wp.jpg



jj430z.jpg



52ng2s.jpg



2h3s946.jpg



11gq5br.jpg



To tylko niewielka część:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Najlepsze prace jakie wykonałeś to dla plemienia Gramy Bez Neta. Mi osobiście się one najbardziej podobają ;]
 

DeletedUser

Guest
Ja Chciałbym podziękować FZ za mojego avka;D Jest boski!
Polecam! Na prawdę ma chłopina smykałkę do tego.
 

DeletedUser101477

Guest
Zrobiłbyś mi godło aka logo 180x180 z napisem ZaqHax.pl oraz lub ze skótem ZH zależy jak lepiej będzie wygładać coś w tym stylu :
npov2g.png
.Kolorystyka może być biało czerwona, a czy to będzie kwadratowe okrągłe, czy miało kształt godła zależy od ciebie.Z góry dzięki, wiem że to nie z plemionami związane, ale potrzebujemy godła do teamu na esl.
 

DeletedUser122807

Guest
Zrobiłbyś mi godło aka logo 180x180 z napisem ZaqHax.pl oraz lub ze skótem ZH zależy jak lepiej będzie wygładać coś w tym stylu :
npov2g.png
.Kolorystyka może być biało czerwona, a czy to będzie kwadratowe okrągłe, czy miało kształt godła zależy od ciebie.Z góry dzięki, wiem że to nie z plemionami związane, ale potrzebujemy godła do teamu na esl.

W wolnej chwili coś podziałam.
 

DeletedUser

Guest
Kolego a robisz jedynie avatary ? :rolleyes: czy Logo też dałbyś rade zrobić?
 

DeletedUser125784

Guest
Bardzo ładne prace ; ))

Masz bardzo ciekawe pomysły na avatary i sygny ale musisz popracować nad napisami
i będzie idealnie. No i cena także nie wysoka ; >
Powodzenia i skiluj gimpy i inne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser160568

Guest
:) Siemka,
nie chcę być niemiły, ale z mojego punktu widzenia Twoje prace wcale nie są dobre. Wiem że dopiero się uczysz ale popełniasz błąd edytując inne obrazki, wierz mi że lepiej jest się potrudzić na początku i próbować robić własne projekty (obrazki, postacie, "krajobrazy", itp. powinieneś wiedzieć o co mi chodzi), niż żeby potem były problemy :)

Mówię z własnego doświadczenia. Robiłem tak samo zarabiałem na edytowaniu grafiki (ściąganie obrazków z grafiki google itp) do czasu kiedy pewien "właściciel" jednego z obrazków narobił mi problemów i dzięki niemu straciłem troszkę gotówki :). Odradzam Ci takiej edycji, albo jeżeli już edytujesz obrazki to sprawdzaj czy oby na pewno "ten" obrazek możesz przerabiać.

Pozdrawiam, NupSter.
 
Do góry