Animacje w trakcie budowy...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10749
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za wprowadzeniem pomysłu w grę?

  • Tak

    Głosy: 136 59,4%
  • Nie

    Głosy: 56 24,5%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 7 3,1%
  • Tylko dla konta premium

    Głosy: 30 13,1%

  • W sumie głosujących
    229
Status
Zamknięty.

DeletedUser7417

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

Pewnie goście "rozbieraliby" budynek.

podjezdzal by buldozer i sprzet z serii "kula-niszczula":D :D :D

fajny pomysl, lecz.......co z lagami, ktore juz w tej chwili potrafia nie raz utrudnic zycie??:mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

Według mnie jest to realne i nie obciążyłoby serwera, gdyby była w ustawieniach opcja zgrywania tego na własny komp, potem wpisujesz, gdzie to jest na twoim kompie i serwer nie jest obciążony, coś jak pakiety graficzne. Nie wiem tylko, kto wykona te animacje, ale to już jest inna sprawa :D
 

DeletedUser10749

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

Według mnie jest to realne i nie obciążyłoby serwera, gdyby była w ustawieniach opcja zgrywania tego na własny komp, potem wpisujesz, gdzie to jest na twoim kompie i serwer nie jest obciążony, coś jak pakiety graficzne. Nie wiem tylko, kto wykona te animacje, ale to już jest inna sprawa :D

W ten sposób tylko Ci, którzy by chcieli mieć animacje, by je mieli, co jest dobrym rozwiązaniem. ;)
 

DeletedUser1365

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

jeszcze do wczoraj byłem optymistycznie ustawiony co do wprowadzania propozycji ;p ale jakośdziśrano sie przekonałem że Forum.plemiona.pl/ogólne/propozycje/ są całkowicie zlewane ;p
 

DeletedUser10764

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

fajny ten pomysł:) też bym chciał:) ale jak inni powiedzieli że byłyby okropne lagi!!
 

DeletedUser

Guest
Animacje przecież są!

1.Tak jakby to już jest animacja, że ludziki piłują drewno
2.Inne animacje obciążyłyby serwer

3. Po co to???
 

DeletedUser

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

Pomysl calkiem,calkiem ale bylby duze lagi.jak ktos napisal ze tyle sie zarabia na tych KP a z czego utrzyma sie server?chcecie nowy server...to sa koszty trzebaby bylo zwiekszyc koszt KP
To tylko takie moje mysli
Pozdrawiam lopikos
 

DeletedUser10699

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

Pomysł całkiem ciekawy, ale niestety bez żadnych szans na realizacje. Niemcom nie będzie się chciało urozmaicać rozgrywki, a nawet jeśli to pewnie tylko dla konta premium. Już nie wspomnę o obciążeniu serwerów kiedy kilkadziesiąt tysięcy graczy rozpocznie budowę..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

Byłoby bardzo fajnie... Ale jak znowu ma wyskakiwać co 2 logowania tamten błąd to ja wole, żeby zaostało jak jest... Chociaż jakby było tylko dla konta premium to by było nieźle!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10152

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

Takie animacje byłyby miłą odmianą :)

Powiem szczerze, że gdy zetknęłam się z tą grą pierwszy raz animacje troszkę mnie odstraszyły :D
Dlatego możnaby nad tym troszkę popracować :)


Co do premium, i tak je mam, więc dla mnie to bez różnicy :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

Proszę Was (administratorów) podajcie taką propozycje Niemcom. Proszę. Bo z tego co czytam na forum to piszecie, że nic nie mozecie zrobić bo Wy tu tylko pilnujecie porządku, a Niemcy zarządzają całą grą. Po za tym to czy jakiś pomysł przeszedł do Niemców?? Czekam na odpowiedź i wieżę w Was Polaków!! ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

Kurde, wszyscy piszą, że byłyby lagi, a jak już napisałem lagów by nie było, gdyby animacje były u nas na komputerze, więc wydaje mi się, że argument na nie pt. Lagi został już zbity i nie warto go powtarzać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

bardzo dobry pomysł który sprawiłby wiele przyjemności z gry i napewno wciągał kolejnych graczy
;)
 

DeletedUser10086

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

BEZ SENSU!!! po co to w ogóle tylko serwer byłby obciążony ...


_________________________________

NIE NAWIEDZĘ MIEĆ BAN!!! :)
 

DeletedUser8802

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

mi się podoba:cool:
a że serwer by odciążyło mniej by graczy grało a co z tym idzie więcej wiosek do przejęcia i mniej konkurencji:D:D
 

DeletedUser2484

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

wedlug mnie zbedne serwery by obciazylo ( i tak juz sa dosc obciazone)i co?
Patrzylibyśmy sobie jak sie buduje? nie macie lepszych rzeczy do robienia?
o niczym innym nie marzylem jak siedziec przy kompie 20h i patrzec jak sie buduje 30lvl cegielni

Kurde, wszyscy piszą, że byłyby lagi, a jak już napisałem lagów by nie było, gdyby animacje były u nas na komputerze, więc wydaje mi się, że argument na nie pt. Lagi został już zbity i nie warto go powtarzać.

Tak oczywiscie nie ma nic lepszego niż ściągać nie wiadomo ile jakieś animacje na kompa ktore i tak nic nie wniosa do gry
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

pomysł dobry ale jestem przeciw bo strasznie by to obciążało serwer
 
Status
Zamknięty.
Do góry