Animacje w trakcie budowy...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10749
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za wprowadzeniem pomysłu w grę?

  • Tak

    Głosy: 136 59,4%
  • Nie

    Głosy: 56 24,5%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 7 3,1%
  • Tylko dla konta premium

    Głosy: 30 13,1%

  • W sumie głosujących
    229
Status
Zamknięty.

DeletedUser10749

Guest
Witam, szukałem takowego tematu, ale nie znalazłem, więc uznałem iż temat nie został jeszcze poruszony, jeśli kogoś nie interesuje, to proszę o darowanie sobie żałosnych komentarzy.

A więc do rzeczy: chodzi mi o animację podczas trwania budowy w przeglądzie wioski (tryb graficzny), tak więc może podam przykład dla sprostowania...

Przykład:
  • Budujemy koszary poziom 3, z poziomu drugiego...
  • Na miejsce budowy (pobliże koszar) znoszone są materiały - glina, drewno i żelazo.
  • Następnie przychodzi kilku architektów, którzy planują cały budynek (widać to jak wyciągają jakieś papierki i coś na nich piszą)...
  • Przychodzą budowlańcy.
  • Zaczyna się budowa.
  • Budynek co chwile rozrasta się o kolejną część/deskę.
  • Pracownicy się rozchodzą zostawiając budynek

Wiem, że wykonanie takich animacji może zająć znaczną część czasu, ale ogólnie myślę, że gra stała by się ciekawsza i bardziej rozbudowana, co umiliłoby nam rozgrywkę...
Wiem także iż mogłoby to znacznie obciążyć serwer (czy jak to tam się zwie), ale wydaje mi się, że i tak gra byłaby płynna.

Proszę o głosowanie i oddawanie wyłącznie komentarzy inteligentnych i takich, które wniosłyby coś nowego do tematu, pozdrawiam serdecznie.

PS przepraszam za wszelkie błędy jakich się dostąpiłem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8880

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

jestem za ale byłaby jedna wada tego strasznie by obciążyło serwer
 

DeletedUser8819

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

niema ankiety

no ale dobra
chyba by to obciążyło serwer
kto to zrobi
miłe dla oka
ale to tylko pojawiało by się przy budowiie poziomów gdzie zmieniają się budynki??
przy ratuszu gdy odbywa się budowa jest juz animacja
 

DeletedUser7472

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

przy ratuszu za ciekawie to nie wyglada
2 kmiotow tnie deske
 

DeletedUser8354

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

trochę pracy wymaga ale realne ...
 

DeletedUser10749

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

Oczywiście chodzi mi o budowle kiedy zmieniają się budynki... A przy budowlach, kiedy zostaje stary wygląd mogłoby to wyglądać na odnowę (malowanie, itp.), albo po prostu wnosiliby rzeczy do budynku (jeśli to możliwe)...

PS ankieta była prawie, że od początku.
PS2 jak już ktoś podkreślił animacja przy ratuszu najładniej nie wygląda.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

W setlersow sie chyba nagrales :D Ciekawe jakie by byly lagi i errory...
 

DeletedUser6429

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

W setlersow sie chyba nagrales :D Ciekawe jakie by byly lagi i errory...

nasi dzielni konstruktorzy siedzieli by pod drzewem koło schowka i czekali aż się odlaguje(byłoby 12435 k konstruktorów szukających pracy pomiędzy godzinnymi lagami)l.
 

DeletedUser10749

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

Mimo 2-óch ostatnich, negatywnych komentarzy (bo za takie je uznaję) większość osób jest za wprowadzeniem pomysłu, tak więc trzeba czekać na więcej głosów, a Plemiona Team może kiedyś wprowadzi to w życie. ;)
Tyle zarabiają na tych kontach premium, że chyba można by nieco przeznaczyć na rozbudowę serwera (w razie potrzeby) - to jedynie sugestia...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

Jak dla mnie można by całkiem zlikwidować przegląd graficzny wioski. Już mnie nerwica trafia przez lagi.... Z resztą jak by wprowadzili te animację to też nie byłoby nic do podziwiania. Jak się nudzisz to już se lepiej klan albo mordę na sukces obejrzyj zamiast wpatrywać się tempo jak Ci stajnia „rośnie” :D .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

pomysł jest dobry ale nierealny bo przeciążył by tylko serwer :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

pomysł fajny ale serwer by wolniej chodził i by każdy prawie wchodził 10 min na plemiona
 

DeletedUser

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

pomysł fajny ale serwer by wolniej chodził i by każdy prawie wchodził 10 min na plemiona

10 min to i tak malo ;-) na 6 bywalo do 40 min :D wiec mi to nie przeszkadza ;] najwyzej wylaczy sie przeglad graficzny
 

DeletedUser4447

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

Największe z tego powodu lagi powinny być, gdy najwięcej się buduje.
Kiedy najwięcej się buduje?:p
Nie wytrzymałbym, to byłoby piekło.
A pomysł na prawdę kiepski, jak ma się kilka wiosek to aby nie tracić czasu kupuje się premium, a ono najlepiej współistnieje z klasycznym. Więc graficzny to już taki sentyment jak ma się do 5 wioch.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9509

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

dobry pomysl ale marne szanse do wykonania jestem za ale to przeciez tylko plemiona :p to gra online gdzie nie powinno sie nic dziac powinny byc same liczby tak jak w oGame a tu mamy animacje to juz jest dobrze :D tylko najgorzej by bylo jakby nowy swiat wychodzil serwer by padal nonstop malo osob by sie moglo dostac :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

jeśli chodzi o animacje to ja bym nic nie zmieniał:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

hmm... ciekawy pomysł ale można go jeszce dopracować ;)
 

DeletedUser8819

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

a co by było gdybyśmy chcieli burzyć budynki???
 
Status
Zamknięty.
Do góry