Animacje w trakcie budowy...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10749
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za wprowadzeniem pomysłu w grę?

  • Tak

    Głosy: 136 59,4%
  • Nie

    Głosy: 56 24,5%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 7 3,1%
  • Tylko dla konta premium

    Głosy: 30 13,1%

  • W sumie głosujących
    229
Status
Zamknięty.

DeletedUser13363

Guest
animacja podczas budowy, TO SĄ PLEMIONA A NIE KOZACY ANI AGE OF EMPIRES I INNE STRATEGIE!!!!! Plemiona to gra strategiczna w której zadaniem jest być najlepszym, prowadzić wojny, farmić:D, atakować, skanować, bronić sie, dostawać w tyłek, a nie wpatrywać sie jak ślicznie budyneczek sie buduje :p zresztą gracze któży mają dużo wiosek pewnie nie zauważyli by nawet że coś sie rusza jak budują tylko czytają raporty i przejmują nowe, ten temat to wylęgarnia spamu, proponuje zamknąć, zresztą takie uatrakcyjnienie zmuliło by tak serwer że połowa graczy z wolnym netem dostała by choroby psychicznej czekjąc 15 minut aż wejdą w panel jakiegoś budynku lub napiszą o pomoc dopiero po ataku:D

10 min to i tak malo ;-) na 6 bywalo do 40 min :D wiec mi to nie przeszkadza ;] najwyzej wylaczy sie przeglad graficzny
przepraszam że spamuje ale to mnie złamało i musze hahaha
po co wprowadzać te animacje w życie skoro każdy by miał wyłanczać przegląd graficzny hahahahaha:eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15424

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

Mi by wystaczyło jak by nawet młotkami w ziemie walili i budynek bu rusl np co minute :p
 

DeletedUser13569

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

takie coś obciąży serwer
 

DeletedUser

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

Pomysł dobry..ale do innej gry:D Jestem na nie-przecież nie grafika stanowi o klimacie tej gry.
 

DeletedUser14817

Guest
jak zaczniesz sobie budowac to zmien pakiet graficzny na wlasny i wtedy bedziesz miec gosci co buduje:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

a na szybkich to by to nirmoglo byc bo budowa by sie skoncla a oni sie bawio :)
lol
 

DeletedUser6338

Guest
Odp: Animacje w trakcie budowy...

a na szybkich to by to nirmoglo byc bo budowa by sie skoncla a oni sie bawio :)
lol
Boże chłopie naucz się pisać!!! A pomysł jak dla mnie jest i na plusie bo fajnie by to wyglądało i na minusie bo przeciążyło by to serwer.
 
Status
Zamknięty.
Do góry