Aktywność na forum

  • Rozpoczynający wątek Cole i Dylan Sprouse
  • Data rozpoczęcia

Jak oceniasz ten pomysł?


  • W sumie głosujących
    308
Status
Zamknięty.

DeletedUser66504

Guest
pomysł bardzo dobry, graficznie najlepsza propozycja druga. na tak
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
moim zdaniem świetny pomysł
mnie samego wkurzaja gracze ktorzy siedza w moim plemieniu jak w schronisku dla bezdomnych
 

DeletedUser

Guest
Projekt rewelacja bo większość osób w plemienia np: [xxx] połowa z nich nie korzysta a tu od razu będzie wyszczególnione kto.

Popularne jest wywoływanie gracza by w ciągu 24 godzin dopisał się do tematu / ale to co ty wykonałeś było by dużo lepsze
 

DeletedUser121107

Guest
Mi pomysł się podoba. Trzeba tylko usunąć punkt za oznaczanie for jako przeczytane, i ewentualnie umieszczać te symbole przy postach (administracja mogłaby decydować dla kogo mają być widoczne - całe plemię, moderatorzy, admini) a na pewno będzie to bardzo pomocne narzędzie. :)
 

wtkc

Zwiadowca
Wynik reakcji
9
nie

chociaz:

dla adminow- pomysl praktyczny
dla aktywnych - tez , poniekad

NIE
dlatego ze to ingerencja znaczaco wykraczajaca poza pewne standardy zabawy, czyli taka- nazwijmy to- 'glupia' ciekawosc garstki co kto robi i kiedy
choc podkreslam- jako admin plemienia walczylbym o taki dodatek
jako szeregowy - torpedowalbym za wszelka cene
czyli, per saldo, i tak wyjdzie ze to wynalazek sluzacy KONTROLI
cos takiego sluzby specjalne wprowadzaja tylnymi drzwiczkami, przewaznie :D
wiec NIE:p
 

DeletedUser119340

Guest
Ostrzeżenie.png


Pomysł ten jest kierowany głównie do założycieli plemion, lecz także do administratorów, moderatorów i zwykłych członków.
Większość z nas, założycieli, wolałaby unikać graczy, którzy nie czytają forum i zastępować aktywnymi - z takimi osobami nie można współpracować - nie można planować wspólnych ataków, nie można oczekiwać pomocy, nie można liczyć na ich głos bądź wypowiedź w ważnej dla plemienia sprawie. Widziałem wiele plemion i w co drugim chociaż raz pojawiały się listy obecności - obecnie to jedyny sposób na sprawdzenie kto jest aktywny, a kto nie. Nie jest też niezawodny.

Mój pomysł polega na "zwiększeniu ilości kropek" bądź innej metodzie. Na liście członków możemy sprawdzić listę obecnych, nieobecnych od 2 dni, nieobecnych od 7 dni i na zastępstwie, lecz nie ma obecności na forum!

Oto kilka pokazowych projektów graficznych:

Projekt 1
1.png


Projekt 2
2.png


Projekt 3
3.png


Projekt 4
4.png



System:
Do obliczenia danej wartości (np. procent zapełnienia paska z projektu 2) można użyć wzoru punktacji.
Punkty są obliczane o 5:00 w dniu 2, podczas aktualizacji serwerów, czy jak to tam się nazywa - aktualizowane są wówczas punkty zdobyte pomiędzy 5:00 1 dnia, a 5:00 2 dnia, czyli od aktualizacji, do aktualizacji. Jest to coś, dla tych zrzędzących o wolniej chodzących serwerach.

Punkty są zdobywane według wzoru:

Maksymalnie można zdobyć 7 punktów.

W propozycji 1 do maksymalnej punktacji wystarczy uzyskać punktów: 7
W propozycji 2 do maksymalnej punktacji wystarczy uzyskać punktów: 7
W propozycji 3 do maksymalnej punktacji wystarczy uzyskać punktów: 6
W propozycji 4 do maksymalnej punktacji wystarczy uzyskać punktów: 7 (z tą 16 mnie poniosło:D)

PS. Wzór punktacji może być zmieniony, to tylko przykład, więc proszę nie uwzględniać tego przy ocenie. :)[/Qwedug mnie powinno być tak cyframi ile postów napisał i w tle koloru jak często przebywa na forum (np. czyta tematy)
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie bardzo dobry pomysł który przydało by się wcielić. Propozycja słuszna kolejny krok musi podjąć team.
 

DeletedUser

Guest
Od zarania dziejów problemem jest aktywność na forum. Tylko do czego ma zmierzać ta aktywność. Jeżeli chcesz stworzyć dobre i z granę plemię to nie potrzebujesz licznika postów itp. Tak jak napisał jeden z użytkowników, licznikiem jest odzew na pomoc a nie punkty za zabawy itp. Pomysł nie potrzebny i zbędny. Na nie!
 

DeletedUser

Guest
Kod:
1 punkt - założono przynajmniej 2 tematy, które nie zostały skasowane.
1 punkt - wysłano minimum 15 postów w 3 różnych działach i nie zostały one usuniete (jeśli na forum nie znajdują się 3 dostępne działy, reguła ta jest zmieniana na 2 dostępne działy. Jeśli nadal nie będzie 2 dostępnych działów reguła ta jest znoszona)
1 punkt - napisano przynajmniej jeden post z minimum 1500 znaków.

2 Tematy, 15 postów - w jeden dzień [24h]? Wiesz jaki to byłby SPAM? Żaden zwykły, przeciętny członek tyle nie pisze. 2-5 postów to średnia.

Jeden post minimum 1500 znaków... Co ja mam powieści pisać żeby tylko zdobyć "punkt". Za bardzo rozbudowane.
 

DeletedUser

Guest
Jestem za.Dawno nie było tak sensownego pomysłu.wybieram projekt 2 ale na nim lekko napisane ilośc pkt.
 

DeletedUser96177

Guest
Pomysł super . Fajna punktacja . Umiesz robić pomysły . NA TAK !!!
 

DeletedUser106372

Guest
Bardzo genialny pomysł i dobre grafiki, ciekawe czy wprowadzą to :D
 

DeletedUser

Guest
Mnie się podoba ale miałbym propozycję-
czerwony to ilość nie przeczytanych tematów (dużo)
zółty (mało)
biały (brak)
 

DeletedUser133489

Guest
Projekt 4 bardzo dobry tylko trzeba troszkę dopracować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry