Aktywność na forum

  • Rozpoczynający wątek Cole i Dylan Sprouse
  • Data rozpoczęcia

Jak oceniasz ten pomysł?


  • W sumie głosujących
    308
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
A twoja jest nie prosta? Odwiedzam Offtop i jakiś inny bzdet, a deffa i tak nie śle. NA NIE.
 

DeletedUser

Guest
Nie potrzebne jest takie kombinowanie z punktami. Wystarczyła by data ostatniego logowania z czasem pobytu na forum i tyle. A nawet to nie jest potrzebne, bo przy udzielaniu pomocy czy planowaniu wspólnych ataków widać kto interesuje się tym co się dzieje na forum.
 

DeletedUser

Guest
Ja myślę, że to dobry pomysł
Ułatwił by wyszukiwanie aktywnych graczy i tych, którzy tylko chowają się w plemieniu
 

DeletedUser122948

Guest
Moim zdaniem pomysł jest bardzo dobry , przydał by się . Moja ocena to 9,5/10
 

DeletedUser

Guest
BRAWO!
POMYSŁ JEST ZNAKOMITY!
CIEKAWIE TO WYMYŚLILIŚCIE, PODOBA MI SIĘ TA PROSTA LOGIKA: JEST AKTYWNY - MA DUŻO PUNKTÓW, NIE JEST AKTYWNY - MA MAŁO PUNKTÓW. GRAFICZNIE NAJBARDZIEJ PODOBA MI SIĘ PROPOZYCJA DRUGA.
 

DeletedUser122792

Guest
Plusik za to że pięknie opisujesz pomysły. Podoba mi się to! Pomysł w 100% trafiony. A zatem JESTEM NA TAK!
 

DeletedUser123313

Guest
Pomysł (jak każdy twój) bardzo dobrze dopracowany, od strony pisemnej jak i graficznej. Oczywiście były by miło gdyby został ten pomysł wprowadzony w życie, jednak nie wszystko mi tu odpowiada. Chodzi mi dokładniej o ten punkt:
1 punkt - nie użyto opcji "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane" oraz "zaznacz jako przeczytane"

Adaś11-- już o tym wcześniej wspominał, mi również troszkę to nie pasuje (chodzi tu głównie o tą karczmę...), ponieważ nie wszyscy jak to napisał Adaś11-- chcą ją czytać "na siłę".

PS: Szczególnie podoba mi się projekt numer 3.
 

DeletedUser

Guest
chodzi tu głównie o tą karczmę...

Po co oznaczać karczmę? Tam przypada średnio 5 postów na minutę ;)
Pisałem już wcześniej - ten system do mniej więcej 3-4 punktów jest dla normalnych użytkowników forum. Reszta, to osoby wyróżniające się z tłumu, czynnie biorące udział w życiu forum.
 

DeletedUser

Guest
pomysł jest dobry.
co do resetowania stanu punktów do może lepiej by było, jakby zliczać punkty z siedmiu dni, a od 8 dnia działania kasowany byłby stan punktów z dnia najwcześniejszego. W ten sposób wyjdzie ile punktów gracz zdobywa w tygodniu. A jakby wyciągnąć z tego średnią arytmetyczną (podzielić przez ilość dni) to wyjdzie średnia aktywność gracza w danym okresie
 

DeletedUser120655

Guest
Jestem za pomysł, z okupacją mi sie nie podobał, ale za to ten oraz rezerwacje są po po prostu dobre, coś takiego byłoby znacznie prostsze, a jeszcze lepszym pomysłem byłoby gdyby admin mógł zobaczyć kto w ciągu ostatniej doby był w danym temacie, oraz kto napsiał w danym temacie ile postów. To byłoby trochę zagmatwane napewno, ale kończyłoby porblem list obecnosci i sprawdzania kto czyta forum, bo wszystko by od razu wyszło.
 

DeletedUser54216

Guest
A ja z kolei mogę wejść do karczmy w plemieniu i nastukać punktów a punktów za aktywność na forum, chociaż nie ma ona kompletnie żadnego odniesienia do aktywności w samej grze...
Gdybyś wszedł na forum mojego ostatniego plemienia i zobaczył ilość postów w karczmie w stosunku do pozostałych to sam chyba zwątpiłbyś w sens takiego licznika :)

Potrzebne średnio, bo i tak dość szybko okazuje się kto w plemieniu jest aktywny a kto nie i z doświadczenia, bardzo często nie ma to związku z ilością nabitych postów na forum plemienia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
To tylko pomysł, Ground Zero.

Ostatecznie, jeśli programiści z niemiec wzieliby go pod uwagę przy następnej wersji mogliby zrobić jakiś panel, np. aby wyłączyć takie liczniki postów w karczmie, albo "oznacz jako przeczytane".
 

DeletedUser

Guest
Pomysł świetny dopracowany ;] sam jestem adminem TOP10 plemienia i wiem że tacy gracze to zmora plemienia ;]
 

DeletedUser107140

Guest
Dużo czasu straciłeś robiąc te 3 tematy - propozycje. Dla mnie to obojętne. Gdy nie wejdzie w życie nie będę płakał, ani gdy będzie to w grze nie będę żałował. Poza tym gratulacje Cole i Dylan Sprouse ;)
 

DeletedUser

Guest
Oto kilka pokazwoych projektów graficznych:
Mała literówka :)
Sama idea badania aktywności na forum nie jest zła, lecz brak sensownego sposobu jej egzekwowania... Głos więc, raczej, na nie.
 

DeletedUser124899

Guest
Wiem, że autor wątku ma talent do grafiki, bo byłem z nim w OnDeck (ś36):D. Grafika jest w porządku. Pomysł jest naprawdę genialny!:rolleyes: Zaoszczędziłoby to czas na robienia tematu 'obecność' do którego i tak prawie nikt się nie wpisuje. :p
 

DeletedUser106372

Guest
Projekt 3
3.png


W propozycji 3 do maksymalnej punktacji wystarczy uzyskać punktów: 6
W propozycji 4 do maksymalnej punktacji wystarczy uzyskać punktów: 7 (z tą 16 mnie poniosło:D)

PS. Wzór punktacji może być zmieniony, to tylko przykład, więc proszę nie uwzględniać tego przy ocenie. :)

Coś pięknego, gratuluję genialnego pomysłu, jak to plemiona wprowadzą, będzie dużo dużo lepiej, jest to aż wręcz niezbędne
 
Status
Zamknięty.
Do góry