5.5

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ogólnie zmiany nie robią na mnie zbyt dużego wrażenia, ale warto zauważyć, że posiadacze konta premium będą mieli znaczne ułatwienie w rozbudowie wioski, ponieważ aż 5 budynków mają bez dodatkowych kosztów.
Ochrona botowa też mi się za bardzo nie podoba, wolałem klikać w kółeczko, ale co zrobisz.

Forum plemienia: dodane potwierdzenie przed wykonaniem "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane" w celu zapobiegania przypadkowemu użyciu.

To mi się podoba, bo nieraz niechcący kliknąłem w tą opcję zamiast tej na górze ;)

Pozatym żadnych ważnych zmian nie zauważyłem ;)
 

DeletedUser

Guest
Jak Wam coś nie pasuje to sobie kupcie KP , a nie marudzicie , nie chcecie wydawać pieniędzy ? To grajcie 24 / 24 i będziecie mieli szanse wygrać z osobami które grają na KP ...

Zmiany na plus oczywiście , a zwłaszcza te 5 budynków bez dodatkowych kosztów i jednym kliknięciem całe wojsko....
Fajnie . :D
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Bo to od przeglądarki zależy, nie od telefonu. Na Operze kółko klika się tylko wtedy, jak jest w centrum.... To samo z IE do WM6....

Co do tłumaczeń - powstało kilka różnych wersji, wersja zacytowana przez postera stronę wcześniej jest też inna od oficjalnej....
 

DeletedUser

Guest
Bardzo dobra zmiana... Zastanawiam się tylko, czy ta zmiana antybotowa była konieczna. Jak widziałem kółko to wiedziałem że trzeba kliknąć a teraz trzeba będzie więcej czasu na to poświęcić :(...
 

DeletedUser92887

Guest
ave wam za zmianę ochrony botowej, bo np teraz jestem na wakacjach wchodzę co 2dni zobaczyć zastępstwo jak idzie, jak by mi to wyskoczyło to miał bym lipe. Jeden kolega napisał że robi się ,,premiowato'' może racja, ja sam też tak kiedyś myślałem, ale jak masz 500k czy więcej to klikanie ciągle przeglądaj wk..., no denerwuje :p
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
KamikazE? napisał:
http://forum.plemiona.pl/showpost.ph...7&postcount=16

Oczywiście thx krzyżakp za tłumaczenie, no nie?
Przyznam, że Twojego posta z tłumaczeniem nawet chyba wcześniej nie widziałem ;). Jednakże patrząc po datach, to tłumaczenie krzyza jest wcześniejsze.
 

DeletedUser21884

Guest
Jedna z pierwszych porządnych aktualizacji. Poprawiono wiele bugów, które mi (jako dużemu graczowi) przeszkadzały. Z tych 5 budynków się cieszę, bo mam premium, ale trzeba przyznać, że to kolejny krok zmuszający do kupna premium. Niezbyt to uczciwie w sumie, Plemiona z założenia mają być darmową grą...
 

DeletedUser

Guest
Wiem że to nie temat z propozycjami ale chciałbym napisać że powinno być wprowadzone taka zmiana:

Mianowicie gdy budują się nam budynki w przeglądzie (w KP) piszę ile czasu dostało do zbudowania wszystkich budynków.
Tak samo jest w koszarach i stajni.
I według mnie powinno być też tak w Kuźni .
Ponieważ tam piszę ile zostało do jednego poziomu zbadania a nie wszystkie :)

Pozdrawiam

A do tematu to najbardziej spodobała mi się zmiana z Budowaniem 5 budynków bez dodatkowych kosztów :)
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
Z tych 5 budynków się cieszę, bo mam premium, ale trzeba przyznać, że to kolejny krok zmuszający do kupna premium. Niezbyt to uczciwie w sumie...

Bo ja wiem... i tak póki co (i mam nadzieję że tak będzie jak najdłużej) Plemiona pozostają jedną z nielicznych gier przeglądarkowych, w których konto Premium (rozmaicie nazywane w różnych grach) nie daje ŻADNEJ prawdziwej przewagi nad posiadaczami kont bezpłatnych... Że można ustawić 5 budynków do kolejki? Fajnie... ale nie mając konta premium można te same 5 budynków również zbudować - w identycznym czasie i za pomocą identycznych kosztów... tylko trzeba parę razy więcej kliknąć (czyli w czasie budowy drugiego budynku dorzucić trzeci itd...). Także wszystkie pozostałe funkcjonalności konta premium jedynie ułatwiają zarządzanie kontem, nie oferują zaś żadnych "cudownych" opcji w stylu "większe wydobycie, szybsze jednostki, silniejsze wojska" itp... A wtedy dopiero byśmy mogli mówić o przewadze po stronie posiadaczy premium... I mam wielką nadzieję, że uda się władzom InnoGames utrzymać ten status...
 

DeletedUser

Guest
Szkoda tylko, że gracze z KP mają coraz więcej udogodnień.

kolego Jakubie, za KP się płaci! Więc nie rozumiem takich marudzeń w twoim stylu... sam jade na KP, wiec dla mnie spoko - jak nie miałem KP to nie narzekałem..:)
Szkoda ci czasu, zeby zrobic przelew lub pójść na poczte?? dzisiaj praktycznie kazdy dzieciak dostaje kase od rodziców, ale jesli wolisz jakis tam BRAVOSport czy inne duperele to twój problem;)
 

DeletedUser8099

Guest
Bo ja wiem... i tak póki co (i mam nadzieję że tak będzie jak najdłużej) Plemiona pozostają jedną z nielicznych gier przeglądarkowych, w których konto Premium (rozmaicie nazywane w różnych grach) nie daje ŻADNEJ prawdziwej przewagi nad posiadaczami kont bezpłatnych... Że można ustawić 5 budynków do kolejki? Fajnie... ale nie mając konta premium można te same 5 budynków również zbudować - w identycznym czasie i za pomocą identycznych kosztów... tylko trzeba parę razy więcej kliknąć (czyli w czasie budowy drugiego budynku dorzucić trzeci itd...). Także wszystkie pozostałe funkcjonalności konta premium jedynie ułatwiają zarządzanie kontem, nie oferują zaś żadnych "cudownych" opcji w stylu "większe wydobycie, szybsze jednostki, silniejsze wojska" itp... A wtedy dopiero byśmy mogli mówić o przewadze po stronie posiadaczy premium... I mam wielką nadzieję, że uda się władzom InnoGames utrzymać ten status...

No ok - generalnie masz racje. Ale musisz też przyznać, że na dobrą sprawą gra bez KP to jest coś a'la wersja demo. Można grać bez KP do pewnego poziomu, ale prędzej czy później(dla jednego to może być 20 wiosek, dla innego 200, ale w końcu taki moment nadchodzi) przesiadka na nie jest konieczna. Po prostu(zakładając że ktoś gra aktywnie), to gra bez tych udgodnień przestaje być rozrywką a zaczyna być katorżniczą pracą. Ułatwień za kasę dodatkowych nie ma, jednak różnica w czasie jaki trzeba poświęcić na obsługę konta wraz z jego rozrostem robi się olbrzymia.
Jakkolwiek i tak jak dla mnie plemiona pod tym względem mają chyba najlepszy możliwy system. Bo wydaje się te kilkanaście złotych na miesiąc i na tym się wydatki kończą. Nie ma sytuacji takich, że ktoś wydaje kupe kasy na rózne rubiny, antymaterie i inne tałatajstwo i zyskuje przewagę nad sąsiadem który tyle pieniędzy nie wyda. Po prostu - przez jakiś czas możesz sobie spokojnie pograc za darmo, a później albo wydasz troche gotówki, albo kończysz tudzież wegetujesz(na dobrą sprawę troche to przypomina działanie dilerów z ich darmowymi działkami na początku :D)
 

DeletedUser15404

Guest
Nie no tutaj akurat twórców gry rozumie, skoro maja okazje zarobic kase robią to, tak jak każdy zaradny biznesman ^^ by zrobił ;]

A za to, ze nie dają bonusów uzytkownikom kp, które mogłyby zaprzeczyc równym szansom wszystkich graczy :) to tylko podziekowac mozna ^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser104055

Guest
Nie no tutaj akurat twórców gry rozumie, skoro maja okazje zarobic kase robią to, tak jak każdy zaradny biznesman ^^ by zrobił ;]

A za to, ze nie dają bonusów uzytkownikom kp, które mogłyby zaprzeczyc równym szansom wszystkich graczy :) to tylko podziekowac mozna ^

powini zrobic cos takiego zeby ulatwic przegladanie wiosek powyzej 100 i 200 bo ja juz nie moge sie polapac lepszy sposob i wygodniejszy
 

DeletedUser

Guest
Narzekacie i narzekacie na KP... może w końcu, kiedy oni będą mogli kliknąć 20 budynków przy 200 pkt(swoją drogą, skąd na to sury brać...), ofiarują dla FP te symboliczne 3 budynki....
Ochrona botowa? Wspaniale! Teraz dopiero można mówić o równości, tylko między komputerami a innymi stacjami :) I co z tego, że poświęcicie te 2 minuty na przepisanie tekstu, skoro komórkowcy musieli się męczyć do 15 minut, tracąc przy tym nie tylko cierpliwość, ale cenne KB w pakiecie :)
A co do reszty zmian - aktualizacja, jak zwykle.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15404

Guest
powini zrobic cos takiego zeby ulatwic przegladanie wiosek powyzej 100 i 200 bo ja juz nie moge sie polapac lepszy sposob i wygodniejszy

przeciez nie beda działac sobie na szkode ^^ ich to nie interesuje, ze komus jest niewygodniej, z reszta doskonale o tym wiedza :) i po to powstało kp ;]
 

DeletedUser92887

Guest
To jest biznes i tyle- utrzymanie serwerów itp. Też kosztuje, a zysk też musi być, gra zaczyna się po pierwszych powiedzmy 50wsiach, a mając 100czy 200wsi grać bez kp? Jak ktoś tak gra to podziwiam i jednocześnie współczuję, co to jest 20zł na miesiąc za taka zabawę:)
 

DeletedUser

Guest
Hehe

Moj znajomy na 3 swiecie 300 wiosek przegladal bez premium
ja tylko 80
 
Status
Zamknięty.
Do góry