5.5

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Tak na prawde nie wiem co sie dzieje na innych grach i szczerze powiedziawszy g... mnie to obchodzi ;)!
Wymowka ze tu ma byc tak a nie inaczej bo np "na ogame statki lataja a w plemionach dzieki kp statki juz nie lataja", nie do konca do mnie przemawia ;)!Bo to jest jednym slowem tylko wymowka :)!

Tam jest zupelnie inny system gry tu jest inny a niestety jedyny punkt ktory jest wspolny to ... kasa :)!
Szkoda tylko ze coraz bardziej zarysowuje sie roznica miedzy tymi co sa bez kasy a tymi co ja posiadaja ;)!
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Premium póki co nie daje żadnych 'ingame advantages', a co do różnicy - oczywiście że się zarysowuje, ponieważ Premium staje się coraz lepsze i lepsze :).
 

DeletedUser

Guest
green te 5 budynków da się przeżyć, ale gdyby było 20% to wydobyć z kopalni albo 10% skrócona budowa jednostek to bym przestał grać.
 

DeletedUser88253

Guest
green te 5 budynków da się przeżyć, ale gdyby było 20% to wydobyć z kopalni albo 10% skrócona budowa jednostek to bym przestał grać.

I ja bym tak postąpił ;]
No fakt przewaga premium jest duża ale kp ułatwia przeglądanie i atakowanie.
wracając do tematu, poprawki kosmetyczne, dobrze ze ob zostało zniesione ;]
 

DeletedUser15404

Guest
Czemu podczas atakow zwiadem jest ifnformacja (na czerwono) o bonusie nocnym ;]?
 

DeletedUser23392

Guest
Jak nie działa?
W dzien stracisz przykładowo 1000 zwiadowców, a gdy zaatakujesz w nocy, stracisz przykładowo więcej.. 1500 zwiadowców. Na wszystko działa.
 

DeletedUser15404

Guest
lol, ciekaw jestem na ktorym swiecie tak masz :D na wszystkich ktorych grałem nie działa ;-) watpie, zeby było inaczej na jakimkolwiek swiecie, a ten napis w nowej wersji prawdopodobnie wprowadza nowych graczy w błąd
 

DeletedUser88253

Guest
Jak nie działa?
W dzien stracisz przykładowo 1000 zwiadowców, a gdy zaatakujesz w nocy, stracisz przykładowo więcej.. 1500 zwiadowców. Na wszystko działa.

Oczywiście że to nie prawda, nie wprowadzaj ludzi w bląd :D
Nawet morale nie działają na zwiad. Ani szczęście. Ani mur. Ani wspomniany bonus. Straty wylicza się na prostej zasadzie, jeśli obrońca ma 2x więcej zwiadu zwiadowcy agresora polegną, o ile się nie mylę ( w razie co poprawiać).
 

DeletedUser15404

Guest
Oczywiście że to nie prawda, nie wprowadzaj ludzi w bląd :D
Nawet morale nie działają na zwiad. Ani szczęście. Ani mur. Ani wspomniany bonus. Straty wylicza się na prostej zasadzie, jeśli obrońca ma 2x więcej zwiadu zwiadowcy agresora polegną, o ile się nie mylę ( w razie co poprawiać).

zalezy na jakim swiecie ;] na niektorych wystarczy ze ma tyle samo co ty poslanych, i polegnie ;]
 

DeletedUser94022

Guest
A mnie się wydaje że na 20 i 21 na których grałem bonus działał na zwiad. Przetestuje to dziś w nocy na 20 świecie czy działa czy nie
 

DeletedUser15404

Guest
nie musisz sprawdac, bo sam gram na s20 i wiem jak jest ;-)
na s21 tez grałem
 

DeletedUser

Guest
Pojawia sie blad po wejsciu na forum...

forumejf.png



Nie za kazdym razem ale niekiedy i potrafi sie przydarzyc kilkja razy w ciagu dnia !

Przy poprzednich wersjach tego nie zaobserwowalem...
 

DeletedUser108998

Guest
Ci z Kontem Premium, mają za dobrze i nie sprawiedliwa to gra się staje, to tak jakby oni zaczęli grać 2 miesiące wcześniej od graczy bez KP, za kasę sobie grają niedługo za kase wioski będą przejmować, albo od innych surowce kupować, ja grałem na KP ale dla mnie niestety za drogo... teraz w nocy nic mi się nie buduje bo 2 budynki to za mało i punkty wolniej lecą w grze a w KP jak miałem dodanych 5 to mogłem spokojnie spać, teraz odechciewa mi się grać przy moich 60 wioskach im więcej tym trudniej się gra, a monet nie chce mi się wybijać we wszystkich wioskach po kolei, tak samo wojska rekrutować, żal kończyć grę mając 60 wiosek...
 

DeletedUser88253

Guest
@tomcio
Chłopie wyjdź do ludzi, zagraj w galę, nie wiem, poproś informatyka o zablokowanie plemion, znajdź sobie dziewczynę, cokolwiek. Logiczne, że za kasę teraz coraz więcej rzeczy można kupić, no ale co poradzisz :) A żeby ludzi zmusić, muszą pokazać że łatwo i przyjemnie się gra na premium, proste :) Po co by ludzie kupowali jak by nic premium nie zmieniało w grze :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry