5.5

Status
Zamknięty.

DeletedUser100256

Guest
Mam pytanie. Czy IN sami wpadli na to aby zmienić ochronę botową czy to głosy na forach równych wersji językowych skłoniły ich do tego posunięcia.

No i uważam za dobrą zmiane, w której bez dodatkowych kosztów można dodać aż 5 budynków do kolejki.

Jeszcze później tu zawitam lecz tymczasem żegnam.
 

lenka222

Pikinier
Wynik reakcji
1
Moim zdaniem

Moim zdaniem głupie będzie to potwierdzenie przy czytaniu całego forum na raz.
 

DeletedUser

Guest
No nawet ta aktualizacja, nic szczególnego ;)
Już wiem jak to wygląda to nie będę się tutaj tak tym podniecał :D
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Mam pytanie. Czy IN sami wpadli na to aby zmienić ochronę botową czy to głosy na forach równych wersji językowych skłoniły ich do tego posunięcia.
Po części jedno, po części drugie. Przede wszystkim dotychczasowa ochrona stała się łatwa do obejścia (więc inicjatywa Inno), a w dodatku "komórkowcy" zgłaszali liczne problemy z "klikaniem w kółko" (więc głosy od userów).
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
zmiany ogolnie na +

5 budynkow daje wiekszy + dla premium
powracanie jednostek - da sie przynajmniej szybciej cofnac wojsko a nie klikac po koleji w kazdej wiosce chekbox-a

nowy wyglad zalet premium: nadal nie podaje wszystkich mozliwosci premium (mozna by to dopracowac)

Plac: ustawienie jednostek moglo by byc bardziej po prawej stronie (dla mnie lepiej by bylo tak po prawej od szlachty)

Pasek skrotow: duza pomoc do porzadkowania (wyglad znoscny)

Rynek: w .net jest taka sama nazwa zakladki dla ofert dla wszystkich i dla aktualnej wioski co lepiej by bylo aby byly rozne

reszta to takie kosmetyczne rzeczy
 

DeletedUser

Guest
Po części jedno, po części drugie. Przede wszystkim dotychczasowa ochrona stała się łatwa do obejścia (więc inicjatywa Inno), a w dodatku "komórkowcy" zgłaszali liczne problemy z "klikaniem w kółko" (więc głosy od userów).
Jednak nowa ochrona botowa może być uciążliwa...
 

DeletedUser100256

Guest
Po części jedno, po części drugie. Przede wszystkim dotychczasowa ochrona stała się łatwa do obejścia (więc inicjatywa Inno), a w dodatku "komórkowcy" zgłaszali liczne problemy z "klikaniem w kółko".

Więc ja, jako jeden z komórkowców chciałbym złożyc na wasze ręce podziękowania za zmiany poczynione w tym kierunku.

A co do aktualizacji. Zawsze gdy dodawalem jakieś plemiona w dyplomacji i na mapie nie zmienialo mi kolorów to myślałem że to nic dziwnego i tak musi być... A jednak nie musi :) no i nie będzie :D

Ta zmiana na rynku, nie powiem, ciekawa zmiana, aczkolwiek nie grałem na plemionach z tą wersją i nie wiem czy to dobry pomysł ale myślę że powinno to ułatwic to sprawę w pewnych sytuacjach.
 

DeletedUser116477

Guest
Ahhh...zaczyna być zbyt premiumowato(nowe słowo:D).Ale cóż,zmiany na plus ;) Choć,w większości niezbyt zauważalne :cool:

I powtórzę to jeszcze raz-Plemiona idą w złym kierunku(zawiało grozą:eek:)
 

DeletedUser44295

Guest
heh za jakiś czas aby coś osiągnąć w grze trzeba będzie mieć premium :D
 

DeletedUser119217

Guest
Ogólnie zmiany na plus.Ale to faworyzuje graczy z KP.
 

DeletedUser108329

Guest
Zmiany moim zdaniem przydatne, na pewno szybciej klikać w ikonki BB-code, niż pisać samemu. Minusem jest że za bardzo to ułatwi grę posiadaczom KP, a tak jak już powiedział mx1000, z nową ochroną mogą być kłopoty.
 

DeletedUser113702

Guest
Zmiany na ogolny + :) Korzystam z caly czas, wiec pod tym wzgledem IG nas faworyzuje :)

KamikazE napisał:
Oczywiście thx krzyżakp za tłumaczenie, no nie?
Tak, Krzyz robi za plemiennego tlumacza :)
 

DeletedUser91121

Guest
"- Ochrona antybotowa: tekst zamiast kółeczek."- Nareszccie :))
Ale co do ochrony botowej to nie dość że teraz klikanie w przerwane kółko było dosyć męczące to co dopiero napis, trochę irytujące będzie pisanie jakichś pierdół co kilkanaście minut.
 

DeletedUser93933

Guest
Szkoda tylko, że gracze z KP mają coraz więcej udogodnień.
Ta zakładka w rynku może okazać się przydatna, nie grałem jeszcze na świecie z tą wersją, więc nie wiem.
Co do tego buga na Firefoksie to mi się to jeszcze nie przytrafiło :p.

Zmiany byłyby super, gdyby nie pierwsza pozycja...
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
Jednak nowa ochrona botowa może być uciążliwa...

No... nie da się ukryć, że jej pokonanie będzie zajmowało nieco więcej czasu niż kliknięcie w kółeczko... jednak dzięki temu będzie w ogóle możliwe dla wszystkich używających rozmaitych urządzeń mobilnych (nie tylko telefony - ja na palmtopie, mimo posiadania ekranu dotykowego, również nie mogłem tego przeskoczyć).
Dla pocieszenia dodam, że tekst do wpisania jest w miarę wyraźny (przynajmniej w porównaniu z innymi systemami), a nawet jest możliwość wybrania opcji wysłuchania (innego) tekstu i wpisania go ze słuchu... choć przyznam szczerze, że nigdy mi się to nie udało :)

Tak czy siak - mi osobiście najbardziej podoba się zmienione całkowicie menu Premium :) Zmiana nie mająca wprawdzie większego wpływu na grę, jednak ciesząca oko :)
 

DeletedUser117788

Guest
- Plac: możliwość łatwiejszego wypełniania formularza wszystkimi dostępnymi w wiosce jednostkami.

Czyli jednym kliknięciem będzie można wpisać wszystkie jednostki stacjonujące na placu? jesli dobrze to zrozumiałem to będzie duży plus ( zwłaszcza na SP jak się gra bez KP:D )
 
Status
Zamknięty.
Do góry