Światy 96 i 97 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser187579

Guest
kurde właśnie widzę że tam by łatwiej było ale ja lubię farmić dlatego chyba zostanę przy s96

Jeżeli czyta to ktoś z plemienia Gryf/phoenix (s5<cfaniak> niech mi szepnie trenuję sobie na s94 mam kilka pytań
 

Elcia21

Pikinier
Wynik reakcji
17
a ja z checia zagram i na jednym i na drugim:) jak jaka sekipa bedzie grala to zparoście :) zobascy\my gdzie zostane- teraz i tak am przerwe i nigdzie nie gram.

ładne ustawienia, nie ma co sie czepic :)
 

DeletedUser189724

Guest
96 ciekawy ale zamierzam z ekipą grać na 97 świecie.(nick w grze ten sam lub hummurabi03 pod nim kierować chęć gry)
Na 100 pewnie będą o wiele ciekawsze ustawienia jak np wyłączenie bonusu lub bez pp choć tego 2 pewnie nie będzie.
 

DeletedUser180001

Guest
100 to będzie tandem więc pewnie zagram, bo na s97 wtedy to będzie 1 minuta i mam wyfarmiony limit.
Choć wiele zależy też od copa czy mnie nie oleje jak niektórzy po 2 miesiącach i nie powie, że ma szkołę albo coś podobnego i grać nie może.

Na s96 widzę już znajome twarze ale by było jakieś fajne zgrane plemię to jeszcze nie.
Mam wrażenie, że tam tyko jedno będzie się liczyć i spiny nie będzie po 2 miesiącach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser189727

Guest
Jakieś dobre ekipy będą startować na s97 ?Bo wiem ,że parę sie pisze z tych lepszych ale to troche malo na świat.Oraz na wstępnym mało widziałem jeszcze.

Na s97 jedyną ciekawą ekipą - na ten czas - jest chyba tylko Yakuza. Trochę lepiej to wygląda na s97, gdzie już są takie ekipy jak UMI, HNŁ i Error.
 

DeletedUser154025

Guest
Na s97 jedyną ciekawą ekipą - na ten czas - jest chyba tylko Yakuza. Trochę lepiej to wygląda na s97, gdzie już są takie ekipy jak UMI, HNŁ i Error.

Error? Panie aż spadłem z krzesła jak to zobaczyłem.
Co świat są jechani więc jako "ekipy" ich nie zaliczaj. To tak samo jak by napisać o Madach, że są ekipą :D
 

koriv

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
635
Na s97 jedyną ciekawą ekipą - na ten czas - jest chyba tylko Yakuza. Trochę lepiej to wygląda na s97, gdzie już są takie ekipy jak UMI, HNŁ i Error.

Yakuza juz byla na s13, ktora po polaczeniu z Gromem i Warderem wygral swiat, a to jest jakas podrobka, zwyczajny plagiat :rolleyes:
 

DeletedUser180001

Guest
RomekWymiatacz napisał:
Na s97 jedyną ciekawą ekipą - na ten czas - jest chyba tylko Yakuza. Trochę lepiej to wygląda na s97, gdzie już są takie ekipy jak UMI, HNŁ i Error.

Ja na razie mało porządnych plemion widzę na tym świecie a patrzę plemiona w których jest minimalnie 10 graczy, wiem, że ekipy się jakieś już formują ale czy wbiły jeszcze wszystkie to chyba nie, bo nie mają pełnego składu.
Masz rację ERROR jest jakąś ekipą z s97 na których można zwrócić obecnie uwagę, ale tylko kilku graczy znam którzy coś sobą reprezentują jak w większości plemion.Plemienia nie oceniam, zresztą pewnie składy różnych jeszcze nie raz zmienią.
Na szczęście limit im za bardzo nie będzie psuł rozwoju xd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser180001

Guest
Na tym świecie będzie odznaczenie grabieżcy ? (jeśli tak, będzie co nabijać po nocach ^^)
 

DeletedUser181431

Guest
Nie chce nic mówić, ale do startu światów 2 dni, a nadal nie wiadomo czym jest ta giełda premium.
 

DeletedUser189338

Guest
Error jako dobra ekipa XDDD rozbawiłes mnie kolego ;) Po tym co greg pokazywał można liczyć się z tym że znikną po 2-3 miesiącach jeśli nie będzie kogoś kto się tym zajmie, a nie jak ostatnio dał założyciela 2 członu jakiemuś amatorowi :D na s97 będzie część ekipy ze specka 21 ;)
 

DeletedUser

Guest
Ustawienia 97 miodzio :).

Ale podejrzewam, że wielu ludzi zagra tu te parę miesięcy do świata setnego w formach rozgrzewki przed nim, więc może się szybko zakończyć.
 

Ovince

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
473
Error jako dobra ekipa XDDD rozbawiłes mnie kolego ;) Po tym co greg pokazywał można liczyć się z tym że znikną po 2-3 miesiącach jeśli nie będzie kogoś kto się tym zajmie, a nie jak ostatnio dał założyciela 2 członu jakiemuś amatorowi :D na s97 będzie część ekipy ze specka 21 ;)

2-3 miesiace to i tak chyba za dużo jak na nich ;)
 

DeletedUser189338

Guest
Zawsze wolę lekko zawyżyć, żeby potem nie było ze nie doceniłem :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry