Światy 96 i 97 - dyskusja

Status
Zamknięty.

Jarl Pękniny

Zwiadowca
Wynik reakcji
171
97 bajka. Ograniczone farmienie - coś, na co czekałem od 63 świata. Może by tak rzucić w pi.. ten chamski 87 świat i na poważnie tu zagrać, hmm. Jaram sie
 

DeletedUser184923

Guest
97 Poprostu genialny, czekałem na ten świat dosyć długo , chodzi o ograniczenie farmienia, wkoncu sie doczekałem, chętnie zagram w skromnym gronie na obrzeży Oferty na PW.
 

DeletedUser

Guest
97 jak dla mnie średnio dobry ale może wrócę po półrocznej przerwie jak się znajdzie jakaś ciekawa ekipa i będą chęci :D
 

DeletedUser177098

Guest
ja jezeli znajdzie się ekipa chętnie zagram na s97 po sporej przerwie :)
 

DeletedUser184923

Guest
Zgłaszać się do Napoleon bonaparty, świetnie się ekipa zapowiada:) oferta na forum w dziale szukam;)
 

DeletedUser184256

Guest
Chodzą pogłoski że po dłuższej przerwie na s97 ma zawitać najbardziej utytułowana ekipa w historii tej gry.
 

DeletedUser188502

Guest
A z chęcią zagram na Św97, co prawda to nie prędkość 2.0 i bez farmienia no ale cóż..., jak ktoś z tych bardziej utytułowanych startuje to proszę PW.
 

DeletedUser189096

Guest
Chetnie zagram. Jesli ktos ma miejsce to prosze pisac na priv. Sw 97 mnie interesuje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

koriv

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
630
Chodzą pogłoski że po dłuższej przerwie na s97 ma zawitać najbardziej utytułowana ekipa w historii tej gry.

Kto taki jest według Ciebie najbardziej utytulowanym plemieniem w tej grze? :)

S96, ludzie juz sie boja farmic to schodza na 97 :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Stawiam dolary, że chodzi o HEG.


Sam prawdopodobnie się przemogę do stworzenia własnego plemienia gdzieś na obrzeżach, a nuż wyjdzie z tego jakaś marka :) Jeśli ktoś jest chętny wspomóc w narodzinach czegoś wielkiego, z dala od zgiełku czy napompowanych plemion, zachęcam do kontaktu - normalnie graczy przez forum zbierać nie będę, nie przekonuje mnie coś takiego
 

DeletedUser184324

Guest
Miałem pisac o HEG.

Grałem raz z kermitem i to jest jak tata w domu *,* Aż miło się tam gra i jeśli to prawda spróbował bym jeszcze raz no ale zaklimatyzowałem się na s95 .

Powodzenia wszystkim .
 

DeletedUser180001

Guest
Dziewczyna Na Rowerze napisał:
zawitam



przybędę zobaczę i zwycięzcę

Fajnie, że zawitasz.
Mam nadzieje, że spotkamy się pod tym samym sztandarem xd
Trochę lipa z ochroną początkową bo powinna być 7 dni ale damy radę ;)
1.000.000 limitu, takiego progu chyba jeszcze nie było więc ciekawie się zapowiada świat.
 

DeletedUser

Guest
ej rudy graj z nami ^^
nauczę Cię grać na świecie z kościołami XD

i że Ty jeszcze o mnie pamiętasz <3
ps. nie jestem rudy
ps2. no właśnie, kościoły -.-


Miałem pisac o HEG.

Grałem raz z kermitem i to jest jak tata w domu *,* Aż miło się tam gra i jeśli to prawda spróbował bym jeszcze raz no ale zaklimatyzowałem się na s95 .

Powodzenia wszystkim .

o, cześć coomplu :D
dawno Cię nie widziałem na plemsach, w sumie to nawet chciałem zacząć Cię szukać :D

--------------------------------------------------------------

Fajnie, że zawitasz.
Mam nadzieje, że spotkamy się pod tym samym sztandarem xd
Trochę lipa z ochroną początkową bo powinna być 7 dni ale damy radę ;)
1.000.000 limitu, takiego progu chyba jeszcze nie było więc ciekawie się zapowiada świat.

ale on nie napisał, że zawita na 97 :D
a skoro szuka coopika to pewnie chodzi mu o 96, bo nieograniczona farma :D
 

Jarl Pękniny

Zwiadowca
Wynik reakcji
171
Elite i 40 jako utytulowane, ale się uśmiałem :D choc Elite jeden swiat wygral to cos można powiedziec, ale 40... :rolleyes:

Elite wygrało 2 światy (nie licząc speciali) ;p to takie tylko gdybanie, pisanie o utytułowanych plemionach... heg na 79 św niewiele pokazało w porównaniu z poprzednimi światami, podobnie jak Elite na 87... ale jak tu wystartują na poważnie to może inaczej to będzie wyglądało ;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry