Światy 96 i 97 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser180001

Guest
Sir Vaiper napisał:
Nie chce nic mówić, ale do startu światów 2 dni, a nadal nie wiadomo czym jest ta giełda premium.

Pewnie łatwiejsza wymiana surowców za premium.
Obstawiam, że będzie można wymieniać z miejscowym handlarzem surowce a on będzie przyjmował pp albo odwrotnie.
Dużo plagiatów widać na s96 (niestety).
 

DeletedUser188502

Guest
Dla tych niecierpliwych, informacja o "Giełdzie Premium" powinna się dziś pojawić na forum.
 

DeletedUser

Guest
Zawitam na 97 św.
Jezeli szukacie starego wyjadacza to zapraszam na priv.
 

DeletedUser117636

Guest
no ja juz się na obu światach zalogowałem.
Smuci mnie tylko ta blokada "wsparć" dla wiosek barbarzynskich, czy to naprawdę jest takie trudne aby "wstawić" w program, że wioski barbarzyńskie można wspierać a nie taki MC Spamer ma "wspomagacza" i wali po 2 lk na 2k wiosek w okolicy. Troche to ułatwiłoby grę ludziom z mniejszą ilością czasu na farmienie.

A po drugie w pózniejszym etapie można w takich baskach przed przejeciem zrobić bunkier zanim dojdzie nasz gruby.

Ogólnie dłużej posiedze na 97 świecie. Szkoda mi tylko, ze koczownicze zabrali ;)
 

DeletedUser189724

Guest
Popieram kościół jest dobrym dodatkiem, ponieważ utrudnia grę(trzeba więcej myśleć nad rozstawieniem wiosek aby zawsze było z wiarą) a co do ustawień z wsparciem to ustawienia ze świata 97 były już na 95 świecie.

--------------------------------------------------------------

Nie możliwe ! Nie zrobią nam tego ! Oni mają serce ! Muszą mieć !

Może choć ograniczą np tylko do dodatku w wydobycia a wyłączą KP,AF,MK
 

snip0r

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
211
Wygląda na to że świat S97 będzie słabo obstawiony pod względem ekip:) Oprócz Harnasi nie ma raczej rozpoznawalnych ekip.

Z Harnasiami prawie rok czasu na S21 tłukliśmy się swego czasu- od września 2008. Jarek ile u Was zostało osób z tamtego składu? Rektor, Harp czy Zręb pykają? Ze starej waszej rady dużo ludzi pyka? Travatan na 3 światach startował z nami potem, Bezpieczny Ląd też z nami pykał, Walteri czy Lewayaro też na niektórych światach spotykałem.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser82677

Guest
Wygląda na to że świat S97 będzie słabo obstawiony pod względem ekip:) Oprócz Harnasi nie ma raczej rozpoznawalnych ekip.

Z Harnasiami prawie rok czasu na S21 tłukliśmy się swego czasu- od września 2008. Jarek ile u Was zostało osób z tamtego składu? Rektor, Harp czy Zręb pykają? Ze starej waszej rady dużo ludzi pyka? Travatan na 3 światach startował z nami potem, Bezpieczny Ląd też z nami pykał, Walteri czy Lewayaro też na niektórych światach spotykałem.

Bezpieczny na fb napisał, że zagra. Z s21 jestem ja, jest Pawwe, jest DjRasta, jest Fallwies - chociaż to już bardziej Szarańcza, niż Harnaś.
 

DeletedUser166929

Guest
Nie podoba mi się:
-wsparcia- w późniejszym etapie gry będzie przechodzenie z akademii do głównego plemienia,
a to ogranicza wsparcia. Nie można pomóc sojusznikowi... gdyby taka blokada była np przez 1 miesiąc gry, aby wyeliminować defówki, to ok
ale na cały czas, to nie bardzo
-fake limit- za niedługo, to tak podniesiecie, że wgl fejkować trzeba będzie całym defem

Pozostałe ok, chociaż limit członków mógłby być do 100 :)

nocny słyszałem, ze jesteś desperatem i bierzesz 40 aka mc do plemienia

haha, chyba ESPADE z s87 :D
 

DeletedUser180001

Guest
Czekam na ten jutrzejszy harmider i spam w nowych działach.
Na jakimś świecie się zjawie, na którym nie wiem jeszcze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser183915

Guest
dobry wieczór ;)
ś97 chętnie zagram.
mc gdzie szpilisz w końcu ? :D
 

aszxqw92

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.467
WrZ Lewy może się spotkamy na tym samym kontynencie chyba że już jesteś na świecie :)
Mc pisał że na 96 będzie grał bo wczoraj wycofał się z naszej współpracy bo mnie nie zna i nie siedze nocek i zagra z kims chyba kto mu te nocku zapewni.
 
Status
Zamknięty.
Do góry