Światy 88 i 89 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser46380

Guest
Co do kupowania surki, to mimo faktu iż stać mnie na to by ją kupić, i może nawet bym z tego skorzystał, to uważam, że to jest lekko chore, gra wchodzi w skrajną komercjalizacje, jeszcze trochę, a będzie można za surkę wybrać sobie wioske podczas logowania na świecie by z ekipą ruszyć w jednej okolicy, albo skrócić czas biegania wojska.
 

DeletedUser166682

Guest
Ale narzekacie... Światy z funkcjami PP zostały stworzone dla graczy, którzy lubią wcześniej wspomnianą skrajną komercjalizację. W czym Wam to przeszkadza, że to lubią? Ja tego nie lubię więc nigdy na takim świecie nie startowałem. Administracja zawsze wypuszcza dwa światy, dla dwóch różnych grup graczy. Jeśli nie podobają Wam się zasady panujące na s88 to zapraszam na s89. Sprawa rozwiązana :)
 

DeletedUser40095

Guest
Zaradna osoba poradzi sobie w każdej sytuacji. Ja tylko czekam na start, a dalej się zobaczy. Ciekawy jestem jedynie czy świąteczny event będzie jakoś rozsądnie rozwiązany w odróżnieniu do poprzedniego :)
 

DeletedUser

Guest
Nie ważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz :) Co z tego, że się za kasę ktoś wybije jak potem i tak uczciwi i normalni gracze z zasadami go dogonią :)
 

DeletedUser175405

Guest
Nie będzie tak ciekawie jak włączą na tym św ochronę świąteczną bo nie będzie można farmić a gracze którzy są przy kasie będą mieli lepszy start...

o co chodzi, chyba każdego stać na odpalenie na kilka dni bonusu do produkcji, a co do kupowania za premkę surowców to już na kilku światach przerobiono i nie da się zbudować imperium za kupioną surówkę, a przede wszystkim gracze którzy rzucają premką na prawo i lewo to przeważnie cienkie leszcze ( podkreślam przeważnie bo spotkałem już kilku którzy naprawdę potrafią grać ) więc nie ma tragedii

A swoją drogą to mogli by nie włączać blokady na tym świecie, kto jest naprawdę twardy i wystartuje w samym centrum to niech pilnuje przez święta konta, a można tego uniknąć logując się kilka dni po starcie i wtedy będzie się w ochronie a jak się znajdzie chwilę czasu to se można barbarki w okolicy oblecieć
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser180001

Guest
Fajne światy , choć zdziwiło mnie , że na 2 jest nieograniczone farmienie xd

Słyszę ,że większość z was wybiera paczki na świecie 89 ^^
Czemu ?
Osobiście uważam , że lepsze ustawienia są na świecie 88 ;)

Jeden minus świata 88 to , że nie ma wyboru kierunków , lecz dobry gracz poradzi sobie w każdej okolicy.
 

DeletedUser

Guest
Dlaczego ? przez to że na ś 88 są funkcje premium surki za pp flagi i tp ;)
 

DeletedUser186644

Guest
o co chodzi, chyba każdego stać na odpalenie na kilka dni bonusu do produkcji, a co do kupowania za premkę surowców to już na kilku światach przerobiono i nie da się zbudować imperium za kupioną surówkę, a przede wszystkim gracze którzy rzucają premką na prawo i lewo to przeważnie cienkie leszcze ( podkreślam przeważnie bo spotkałem już kilku którzy naprawdę potrafią grać ) więc nie ma tragedii

A swoją drogą to mogli by nie włączać blokady na tym świecie, kto jest naprawdę twardy i wystartuje w samym centrum to niech pilnuje przez święta konta, a można tego uniknąć logując się kilka dni po starcie i wtedy będzie się w ochronie a jak się znajdzie chwilę czasu to se można barbarki w okolicy oblecieć

Sam mam w zapasie 2,5k Pp więc przez tą blokadę też bym miał lepiej ale myślę o wszystkich.
Weź też pod uwagę to, że niektórych stać ale nie chcą wydawać kasy na Pp, a niektórych może nie stać. Więc już jakieś 2/5 graczy ma lepsze wybicie przez ten czas. Dla mnie to bez różnicy czy będzie ta blokada czy jej nie będzie... ale ja brałem pod uwagę właśnie tych graczy co wymieniłem up.
 
Wynik reakcji
495
Jak komuś świat z funkcjami nie odpowiada TO NIE STARTUJCIE. Proste.

Jak widać, światy te cieszą się wręcz niesamowitą popularnością, są idealnym materiałem do nauki gry, do zrobienia zapasów PP. Nagle średniak może być w czołówce.

Mnie się bardzo podobają te funkcje, mimo że nie mam możliwości kupowania PP chociażby na konto premium. I właśnie na świecie z funkcjami premium chciałbym zagrać za 2-3 miesiące[świat 90] na poważnie, do końca...

Pozdrawiam napinaczy. Macie problem, to ruszajcie na 89;))
 

DeletedUser157137

Guest
tak jak krzyzowiec powiedzial wszystko z rozsadkiem. Konto premium 10 zltoy na miesiac jak najbardziej tak. Wspieranie gry itd. Jest to rozsadna kwota poza utrudnieniami zamowien dla graczy mlodszych . Typu sms . Strasznie drogi w porownnaniu do przelewu u kogos z zewnatrz kto na tym zarabia taka parodia troche moim zdaniem. Z dodatkowa surka tak.. raz odpalic.. ale co z tego ze sie raz odpali ? musi byc odpalone caly czas bo przy 100 wioskach ktos w okresie budowy offa tyg wyklepie mnostwo monet wiecej.
 

DeletedUser167037

Guest
jakaś zgrana ekipa startuje na 88 oprócz P! / GEH oraz FIGHT?
 
Wynik reakcji
495
Filip raczej nie, ale wydaje mi się że 88 będzie i tak bardzo nieźle obstawiony. Startują dobre ekipy, więc w porównaniu z kilkoma poprzednimi, ten świat z opcjami będzie ciekawszy:D

--------------------------------------------------------------

tak jak krzyzowiec powiedzial wszystko z rozsadkiem. Konto premium 10 zltoy na miesiac jak najbardziej tak. Wspieranie gry itd. Jest to rozsadna kwota poza utrudnieniami zamowien dla graczy mlodszych . Typu sms . Strasznie drogi w porownnaniu do przelewu u kogos z zewnatrz kto na tym zarabia taka parodia troche moim zdaniem. Z dodatkowa surka tak.. raz odpalic.. ale co z tego ze sie raz odpali ? musi byc odpalone caly czas bo przy 100 wioskach ktos w okresie budowy offa tyg wyklepie mnostwo monet wiecej.

Przy prędkości 1, i EKO na 30/30/30 te 20% to jest 480 na godzinę więcej każdego na wioskę. Dziennie 11520 każdego surowca na wioskę, a więc 1.152.000 przy 100 wioskach. Oczywiście, to dużo, ale bez flag, to nadal "tylko" 38,4 monet dziennie więcej.

Te 3,5mln łącznie, które dostaniemy, można wyfarmić przy 100 wioskach...w zasadzie nie farmiąc ;) Mi się wydaje, że jak ktoś chce nadrobić - to nadrobi to farmieniem.
 

.ZAQ

Łucznik
Wynik reakcji
186
Krzyzowiec77 - miejmy nadzieję, że nie pójdą w ślady KingsAge i że nie będzie można przenosić wioski;d

Co do światów z surkami za pp. Na tym świecie bez problemu można wbić Topke o ile chce się komuś farmić;d Natomiast utrudnieniem jest, kiedy idzie na gościa akcja, a on buduje murek za pp;[

Miejmy nadzieję, że będzie można farmić te barbarki, bo trochę to niesprawiedliwe będzie, że gracze mogą kupować surki za pp;[ Ale do Świąt jeszcze trochę czasu jest to coś się wyfarmi;d
 
Status
Zamknięty.
Do góry