Światy 64 i 65 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser129613

Guest
aleluja nie ma chłopów na s65 ustawienia mi się bardzo podobają i coś czuje że zawitam jak nie zapomne :D jeszcze jak by technologia była prosta, ale wszystkiego miec nie mozna :)
 

DeletedUser159480

Guest
Nie zdołam zrobić plemienia, kiedyś chciałem zrobić 5 godzin po starcie i ludzie nie dochodzili chociaż full zaproszeń było, co parę dni były wymieniane i tak wszyscy dochodzili tylko do tych w których było conajmniej 30-40 osób.

Może to wina źle zarządzanego Plemienia oraz wysyłania zaproszeń 'na oślep - do bylekogo' ? :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Muszę spróbować na starym stylu, nigdy nie grałem... ale ten limit farmienia ciągle mi przeszkadza ;D
 

DeletedUser

Guest
aleluja nie ma chłopów na s65 ustawienia mi się bardzo podobają i coś czuje że zawitam jak nie zapomne :D jeszcze jak by technologia była prosta, ale wszystkiego miec nie mozna :)

Każdemu nie da się dogodzić .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser168164

Guest
a tam mniej farmerów;) ja zawsze gdzieś na obrzeżach jestem;) i zawsze podobnie się kończyło na starym stylu:) do tej pory wiele osób nie zrozumiało technologii;)

Co masz na myśli pisząć, że wiele osob nie zrozumiało technologii?
To że w ogóle trzeba badać wyżej aby woja miały wieksza siłę napadu/obrony czy to, że każda wioska powinna mieć zbadany def do maxa w późniejszym etapie gry?
Czy jeszcze coś innego?:)
 

DeletedUser131953

Guest
No to może wystartuję, ale skoro 4 dni po starcie to chyba na s65 a nie jak wcześniej planowałem na s64.
 

DeletedUser

Guest
Panie Bryf albo kmic mam pytanie...
Gra rozpocznie się 26 lipca w godzinach okołopołudniowych...
Czy dacie zegar przynajmniej na 2h przed startem??? Bo nie każdemu bd się chciało siedzieć i czatować:)
Tylko proszę o odpowiedz:))
 

DeletedUser

Guest
Panie Bryf albo kmic mam pytanie...
Gra rozpocznie się 26 lipca w godzinach okołopołudniowych...
Czy dacie zegar przynajmniej na 2h przed startem??? Bo nie każdemu bd się chciało siedzieć i czatować:)
Tylko proszę o odpowiedz:))

kiedyś było fajnie... "start o 12..." ^^ - i serwery tak przeciążone, że przez pierwsze (szczególnie minuty) all tak zamulało, że ciężko było cokolwiek zrobić - bardzo dobrze, iz dokładna godzina podana nie jest, oby zegara też nie było ;)
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Panie Bryf albo kmic mam pytanie...
Gra rozpocznie się 26 lipca w godzinach okołopołudniowych...
Czy dacie zegar przynajmniej na 2h przed startem??? Bo nie każdemu bd się chciało siedzieć i czatować:)
Tylko proszę o odpowiedz:))

Ze względu na wstępne logowanie zegara włączyć nie możemy. Ograniczenia techniczne, sorry. Ale zauważycie, że skończyło się wstępne i zaczęły się rozmieszczać wsie na mapie, to będzie wiadomo, że godzina 0 już blisko.
 

DeletedUser

Guest
hehe no spoko dzięki chociaż za odpowiedz...
he co do tego rozmieszczania to widzę 2-ga samotna wioska kmica:)) hehe wy sprawdzacie czy dobrze działa czy jak to leci bo już od dawna mozna bylo zobaczyć że wioska Thargoids na 64 siedzi na dostępie gościnnym w komnacie:)) zanim cokolwiek powiedziane było:))
 

DeletedUser58223

Guest
Co masz na myśli pisząć, że wiele osob nie zrozumiało technologii?
To że w ogóle trzeba badać wyżej aby woja miały wieksza siłę napadu/obrony czy to, że każda wioska powinna mieć zbadany def do maxa w późniejszym etapie gry?
Czy jeszcze coś innego?:)

chodziło mi o tą pierwszą część:) ile razy grałem i przejmowałem wioski to technologie na pierwszym poziomie zastawałem;) podobnie widać jak ktoś Cię atakuje, jak offiki padają;)
 

DeletedUser163071

Guest
wstępne logowanie ruszyło więc trzeba się przygotowywać do rozgrywki na ś64 :)
 

DeletedUser156857

Guest
Kiedy Będzie wstępne logowanie na s65:)


Oba światy wystartują w czwartek, 26 lipca, w godzinach okołopołudniowych. Najpierw świat 64 (zostanie zakończone wstępne logowanie i rozpocznie się rozmieszczanie wiosek na świecie, dopiero po zakończeniu tego procesu możliwe będzie zalogowanie się), a następnie (w niewielkim odstępie czasu) świat 65.
 

DeletedUser168106

Guest
Pisaliście powyżej, ze jakieś wioski na mapie 64 widać, ale jak to sprawdzić cholera?
 

DeletedUser

Guest
mozna grac na obu swiatach czy tylko na jednym z nich?

A co od światów, wszystkie informacje masz na stronie głównej plemion i z tego co jest tam napisane to nie znajdziesz nigdzie informacji że nie można...
Trzeba nauczyć się czytać to po pierwsze, a po drugie wyciągać wnioski.

Można i na jednym i na drugim...
Więcej farm będzie:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry