Światy 52 i 53 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jakie już macie eko na 52 świecie? Ja podciągam je do końca tygodnia a następnie zacznę rozbudowę "wojskową" i to w ograniczonym składzie bo eko nadal będzie priorytetem.
 

DeletedUser153755

Guest
tak chcę zobaczyć możesz wrzucić zasta
ja siedzę praktycznie cały czas na nic nie udawałem surowców tylko eko i mam tak jak pisałem
a startowałem 5 minut po rozpoczęciu serwera
 

DeletedUser

Guest
Ja generalnie podniosłem tylko do góry trochę ratusz a reszta to eko i 15,14,14... to narazie marzenie. Tak, że nie picuj tutaj że masz takie eko.:eek:
 

DeletedUser158309

Guest
ale co tam eko :D świat 53 pokaże mocnych graczy tak czy siak bo farmienie jednak jest podstawą tej gry... :) miał być o 10.30 :cool: hehe
 

DeletedUser

Guest
o 20 wychodzi więc możesz iść sobie po spać ;p
ludzi jakie wy czasem głupie pytania zadajecie ...
przecież nigdy nie jest podawana godzina startu bo by serwery pierd*ly xD

Ale Ty za to udzielasz "mądrych" odpowiedzi. "Świata 52 należy spodziewać się w środę (18 maja 2011) w godzinach przedpołudniowych. O tej samej porze, dzień później (w czwartek, 19 maja) rozpocznie się życie na świecie 53." Tutaj jest wycinek mówiący o puszczeniu do południa tzn. do godziny 12:00.:) Oczywiście nie wiemy do kónca czy serwer jest na tyle przygotowany ale jednak termin został podany przez admina.
 

DeletedUser131953

Guest
Ja tylko weszedlem zeby zobaczyc czy jest juz swiat, ale wcale nie czekam zeby wystartowac tuz po starcie bo umowilem sie z kolegom na 15
 
Status
Zamknięty.
Do góry