Światy 52 i 53 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser50192

Guest
Na tym 52 świecie w ogóle nie można wyfarmić surowców z barbarek i z innych graczy ? oO Jedyny dochód to eko ?
 

DeletedUser

Guest
Z barbi można będzie farmić natomiast z ataków nie będzie surowca:mad:
Moja pomyłka /nie doczytałem/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser50192

Guest
farmienia nie można nazwać już farmieniem skoro nie będzie z niego dochodów ;p
 

DeletedUser

Guest
Wystartował świat 52 i od razu wątek ucichł. Czekamy więc na komentarze graczy startujących na 53. ;)
 

DeletedUser

Guest
sw. 53

Zapraszam wszystkich do mojego plemienia, które jutro wystartuje na św. 53 w godz. 15:00-16:00

Nazwa plemienia: Assassin's of Kings
Skrót: ?AoK?
Kierunek: Północny Zachód

Rangi nie zostały jeszcze przyznane dlatego zapraszam wszystkich doświadczonych graczy.



A co do św. 53 to dobrze że zrobiony jest limit członków plemienia tak niski, bo pamiętam start świata 51....Jedno plemie w kilka godzin miało prawie 200 członków i stworzenie tam własnego plemienia było już niemożliwe ;/
 

DeletedUser

Guest
A jednak z barbi też nie będzie surowca /a miałem nadzieję, iż przynajmniej z nich uzyskam trochę surowca/:(
 

DeletedUser

Guest
Zapraszam wszystkich do mojego plemienia, które jutro wystartuje na św. 53 w godz. 15:00-16:00

Nazwa plemienia: Assassin's of Kings
Skrót: ?AoK?
Kierunek: Północny Zachód

Rangi nie zostały jeszcze przyznane dlatego zapraszam wszystkich doświadczonych graczy.



A co do św. 53 to dobrze że zrobiony jest limit członków plemienia tak niski, bo pamiętam start świata 51....Jedno plemie w kilka godzin miało prawie 200 członków i stworzenie tam własnego plemienia było już niemożliwe ;/

Co to jest prawie 200 członków plemienia w mojej historii gry w plemiona widziałem plemiona po kilkaset osób a raz czy dwa nawet więcej niż 1,5k:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry