Światy 52 i 53 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser21778

Guest
PIERWSZY!!!

Dobra odmiana fajnie że świat bez farmienia jest :)

Pozdrawiam biernego hana wyrafa i GTW hah

AVE GTW
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser126354

Guest
hmmm

Jak dla mnie to kaszana.

Całą zabawę zabraliście:)

A i nie kumam za bardzo (może dlatego, że nie używam) o jakie boty chodzi i w czym ma pomóc zniesienie milisekund?

Pozdrawiam
 

DeletedUser21585

Guest
Świat 52 - genialna sprawa :D Nareszcie no-life'y nie będą miały przewagi, bo mogą całe dnie farmić. Świetna sprawa, mimo że gram na dwóch innych kontynentach, to na tym też rozpocznę grę.
 

DeletedUser79273

Guest
świat 52 świetna sprawa
pozdrawiam szczepana i moją mamę
 

DeletedUser126354

Guest
I P! raczej będzie, ale prędzej na 53 ze względu na wybór kierunku rzecz jasna.
 

DeletedUser128813

Guest
Pomijając kwestię, że na żaden nowy świat się nie wybieram i że nie wyobrażam sobie gry bez farmienia, to...:
Możliwość dosyłania pomocy tylko do członków plemienia i jednocześnie max 50 osób w plemieniu połączone z brakiem wolnego przesyłu surowców, to Waszym zdaniem recepta na korzystanie z multikont jako defówek i dostawców surowców? Dosyć radykalna ta recepta... Ogranicza bowiem w znacznej mierze rolę plemion sojuszniczych - co najwyżej można się będzie wspierać w ataku, ale nie ma mowy o wsparciu sojusznika w obronie.

Poza tym likwidacja milisekund - pewnie po to, aby nie było nielegalnych wersji wysyłania szlachty. Tylko że tym samym nie ma możliwości wbicia klina. Jeśli nie ustawisz wystarczającej obrony, która by weszła przed ofem, to agresor zawsze przejmie ci wioskę. W myśl zasady, że przy rozkazach dochodzących w tej samej sekundzie - komenda wysłana wcześniej wchodzi wcześniej - to komendy wysłane przez agresora zawsze wejdą pierwsze, bo będą pierwsze wysłane. Trudno przecież, aby ktoś wysyłał klina do wioski zapobiegawczo, zanim agresor wyśle na nią atak.
 

DeletedUser36785

Guest
Sądzę, że świat 52 będzie bardzo ciekawy - chodź dodanie nie potrzebnych szczegółów takich jak :
- Wybór kierunku: nie
- Morale: na podstawie punktów i czasu gry
- Limit członków plemienia: 50
- Wsparcie wojskowe: tylko do członków plemienia

Bez tych rzeczy świat miałby idealną konfiguracją i na pewno przyciągnął by o wiele więcej osób :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Sądzę, że świat 52 będzie bardzo ciekawy - chodź dodanie nie potrzebnych szczegółów takich jak :
- Wybór kierunku: nie
- Morale: na podstawie punktów i czasu gry
- Limit członków plemienia: 50
- Wsparcie wojskowe: tylko do członków plemienia

Bez tych rzeczy świat miałby idealną konfiguracją i na pewno przyciągnął by o wiele więcej osób :)

Żaden z tych dodatków nie jest "niepotrzebny". Cała konfiguracja jest przemyślana.

Brak wyboru kierunku - z doświadczenia kolegów z tribalwars.net
Morale - świat dla początkujących
Limit - niezbędny, jeżeli do zwycięstwa jest potrzebna określona liczba punktów
Wsparcie tylko do swoich - by ograniczyć rolę "defówek".
 

DeletedUser147718

Guest
hehe świat 52 będzie ciekawy ale jakiś nie wypał bo bez farmienia ? zawsze farmienie to podstawa
raczej wybiore swiat 53
 

DeletedUser156739

Guest
53 serwer i jego parametry wpadły mi w oko :) Ciekawie to wygląda lecz raczej nie startuję :)
Ale na 52 mogę wystartować :) Ani nie trzeba farmić ani nic.Tylko eko robić :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser37348

Guest
Idę na 52. Ciekawie się będzie grało zmieniając wszystkie przyzwyczajenia :)
 

DeletedUser153384

Guest
ja też na 52 będzie to jedyny świat gdzie nie będą sie spinać na forum "ja mam 20 lk a ja 25" teraz bedzia ja już mam eko 16/12/18 :p
 

DeletedUser145660

Guest
Jak dla mnie jedynym minusem świata 52 jest to, że nie będzie można uzyskiwać surowców z farmienia. Tylko teraz mam zasadnicze pytanie. Co rozumiemy przez brak uzyskiwania surki z farmienia? Dotyczy to również farmienia wiosek zajętych przez graczy oraz opuszczonych wiosek, czy tylko wiosek zajętych bez graczy lub opuszczonych wiosek?

Bardzo dobrze, że świat 53 będzie w starym stylu, ponieważ ostatni świat ze starym stylem to był świat 46. Warto się doskonale zastanowić, czy zagrać na świecie 52 lub świecie 53, jeśli to nie będą światy tandemowe. Osobiście wystartuję na wszystkich światach, aby zobaczyć, na którym lepiej będzie mi się grało. Jednak "odstrzasza" mnie reguła, że nie będzie można uzyskiwać surowców z farmienia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry