Światy 197 i 198 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

xUnc

Łucznik
Wynik reakcji
910
Black to ten głąb co FO to jego życie?
@Bl-ack sno-w to jeden z najlepszych forumowiczów, jacy tu są. Niezłomny, niesprzedajny, zawsze na straży uczciwej gry. Mam nadzieję, że na razie tylko zbiera siły przed startem świata i dlatego go tu jeszcze nie ma. Bardzo przydałaby się jego analiza ekip jeszcze przed startem.

Swoją drogą, już od soboty jest tabelka z ustawieniami najwyraźniej. Brak chłopów, uf. Limit farmienia trochę duży... No ale co zrobisz. :D
 

wniebo

uczeń Jurka
Wynik reakcji
236
@Bl-ack sno-w to jeden z najlepszych forumowiczów, jacy tu są. Niezłomny, niesprzedajny, zawsze na straży uczciwej gry. Mam nadzieję, że na razie tylko zbiera siły przed startem świata i dlatego go tu jeszcze nie ma. Bardzo przydałaby się jego analiza ekip jeszcze przed startem.

Swoją drogą, już od soboty jest tabelka z ustawieniami najwyraźniej. Brak chłopów, uf. Limit farmienia trochę duży... No ale co zrobisz. :D
Zmartwie Cię, Blacka zamknęli w psychiatryku.
 
Wynik reakcji
531
Zapraszanie obok wioskiTak
@kmic Czy to będzie tam działać, że ktoś wskoczy sobie na obrzeża i zaprosi 100 kuzynów po łańcuszku obok siebie ?
Bo zgłupiałem już
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
Nieironicznie uważam, że każdy kto traktuje bsa jako rozrywkę, a nie dzbana obniżającego samą obecnością merytorykę dyskusji o 50IQ powinien odwiedzić psychiatryk.
A prawie już zapomniałem o naszych niesnaskach, pisałeś całkiem mądrze a teraz coś takiego o Wielkim Blacky.. wchodzimy znowu na wojenno-liryczną ścieżkę świetlik sam do tego doprowadziłeś
 
Wynik reakcji
2.392
A prawie już zapomniałem o naszych niesnaskach, pisałeś całkiem mądrze a teraz coś takiego o Wielkim Blacky.. wchodzimy znowu na wojenno-liryczną ścieżkę świetlik sam do tego doprowadziłeś
30vsxh.png

Chłop nawet nie wie, że wdepnął w minę
Ten pasożyt łaził za mną na każdy świat na którym mnie zauważy i podejrzewam, że nadal będzie, you know nothing Pietrek of Sosnowiec
 

Jurekn LXXIX

Pomocna Stopa
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
2.117
Panie @kmic czy dobrze widzę, że na s198 nie będzie zamykania składów? Będzie można zmieniać plemię do końca. Dla naszej masówki jest to ważna informacja
 
Status
Zamknięty.
Do góry