Światy 197 i 198 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.004
Drodzy Gracze!

zapraszamy do dyskusji przedstartowej o światach 197 i 198 :).
Prosimy pamiętać o kulturze wypowiedzi, a także o przestrzeganiu pozostałych punktów Regulaminu Forum (zwłaszcza odnośnie osobistych rozmówek między graczami - prosimy o prowadzenie ich poprzez wiadomości prywatne).

Przypominamy, że do poszukiwania ekip służy wyznaczony dział Forum: klik!
 
Wynik reakcji
8
198 wygląda zdecydowanie bardzije równo, jak ten, na który po wielu latach przerwy wróciłem, czyli 195. Przerosła mnie nieco skala wydawania przez ludzi kasy na PP. Oczywiście to żaden ból tyłka, a zwyczajna obserwacja :)
 

Fiziek

Chłop
Wynik reakcji
0
Cześć. Mógłby mnie ktoś poinformować co z handel PP na nowych światach ? Będzie dostępny ? :)
Wszystkiego dowiesz się jutro jak będzie więcej szczegółów.

Ja mam natomiast pytanie bo albo nie pamiętam albo mam zaćmienie; co to znaczy że jest ograniczone farmienie?
 

kubaku

Chłop
Wynik reakcji
0
co to znaczy że jest ograniczone farmienie?
To znaczy, że mogłeś farmić ale było to zależne od twoich punktów. Im więcej punktów tym więcej surowców mogłeś zrabować. Tak kiedyś było, chyba się to nie zmieniło.

Szkoda, że nie ma flag i osad koczowników ale i tak bardzo dobre ustawienia.
 

Varendial

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.075
To znaczy, że mogłeś farmić ale było to zależne od twoich punktów. Im więcej punktów tym więcej surowców mogłeś zrabować. Tak kiedyś było, chyba się to nie zmieniło.

Szkoda, że nie ma flag i osad koczowników ale i tak bardzo dobre ustawienia.
i po przekroczeniu limitu LKacze wracaja puste tak? Nigdy nie grałem na takim ustawieniu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry