Światy 193 i 194 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

złyy banan.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
258
kolejny świat dla leszczy z giełdą i z wieżą, weźcie dodajcie jeszcze za pp żeby bot grał w razie ataków i jakieś aezakmi w razie w
 
Wynik reakcji
6.956
no zwłaszcza na 181 jak ci napierdolilem i uciekłeś za kumpli, jedna akcja i dorotka za kumpli, to na classic nie wchodz bo drugiej wioski nie podbijesz
Ty ale ja żadnej akcji nie dostałem, a oddanie wiosek było zaplanowane od dawna więc skąd ty te bajki bierzesz, nawet nie leżałeś obok mnie i nikt z imperium nie zabrał mi wiosek więc te twoje bajki o świecie 181 są tak potężne jak te o twoich dokonaniach na światach non premium, jedno strzałowcu na każdym świecie w przedbiegach.

Wystarczy sprawdzić twstats świata 181, a potem twoje na każdym świecie, który przegrałeś.
 

złyy banan.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
258
Ty ale ja żadnej akcji nie dostałem, a oddanie wiosek było zaplanowane od dawna więc skąd ty te bajki bierzesz, nawet nie leżałeś obok mnie i nikt z imperium nie zabrał mi wiosek więc te twoje bajki o świecie 181 są tak potężne jak te o twoich dokonaniach na światach non premium, jedno strzałowcu na każdym świecie w przedbiegach.

Wystarczy sprawdzić twstats świata 181, a potem twoje na każdym świecie, który przegrałeś.

no no, nie musisz sie tlumaczyc, mam dla ciebie oponenta już, moje pisanie z toba sie skonczylo to i tak dużo ze byłem w stanie ci odpisac ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry