Światy 193 i 194 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.
Wynik reakcji
3.042
Powiedz ile światów się już szarpiemy?
Czy kiedykolwiek ktoś uniknął klęski, gdy to obiecywałem? Odpowiedz sobie, szczerze. Bez złośliwości personalnych.
Ja wiem, że lubisz mnie znieważać i poniżać, ale raz bądź szczery sam ze sobą.
Zniszczę EM
Dokładnie nie pamiętam, ale jakiś czas już nasze docinki trwają. Przyznaję Ci rację, w większości twoich predykcji masz rację, jednak zawsze może się stać ten wyjątek.
Dlaczego tak o mnie piszesz? Nie, nie lubię Cię znieważać ani tym bardziej poniżać. Zdecydowanie wolę z Tobą konwersacje w neutralnych stosunkach.
 

Deleted User - 849153659

Guest
Dokładnie nie pamiętam, ale jakiś czas już nasze docinki trwają. Przyznaję Ci rację, w większości twoich predykcji masz rację, jednak zawsze może się stać ten wyjątek.
Dlaczego tak o mnie piszesz? Nie, nie lubię Cię znieważać ani tym bardziej poniżać. Zdecydowanie wolę z Tobą konwersacje w neutralnych stosunkach.

No to dlaczego każesz mi schodzić na ziemię?
Postawiłem sobie cel i go zrealizuję - wykończę EM.
To plemię pod wodzą @momomisiek nie ma już zdolności dyplomatycznych i jest wrogiem publicznym.
Jeśli @MotoKomando ma choć odrobinę rozumu i szacunku do swoich współplemieńców, wtedy sam odejdzie.
 

xUnc

Łucznik
Wynik reakcji
910
Nie rozumiemy się. My NIE CHCEMY otwierać cały czas takich samych identycznych światów. Wiem że jest spore grono osób, które lubi jedną określoną konfigurację i wszystkie odstępstwa od niej to zło, które uniemożliwia grę... Ale nie mamy ambicji, aby każdy świat odpowiadał każdemu. Kto lubi brak farmy i brak zbieractwa, ten miał dla siebie świat 190. Proste.
A ktoś lubi brak morale, ale już kilkadziesiąt światów chyba takiego nie było... :(
 
Wynik reakcji
59.447
Ale też szacunek, że rzucają wyzwanie najlepszym :) wolą się sprawdzić niż grać kolejny świat 60v40 gdzie farmią free wina na maciusiach i randomach
 
Status
Zamknięty.
Do góry