Światy 193 i 194 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Blenq

Chłop
Wynik reakcji
0
Ktoś może zdradzić jaka jest najlepsza taktyka na początek na świecie bez farmy + zbieractwo? Jest gdzieś poradnik ? Nigdy na takich ustawieniach nie grałem
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.613
Jakim to zjebem trzeba być by dzień w dzień siedzieć na forum jakiejś gierki i pisać te wymiociny, weź się człowieku za jakąś normalną robotę, a nie na zasiłkach lecisz. Normalny człowiek PRACUJE a ty robisz tylko z siebie pajaca na forum



Co ma praca do pisania głupot w internecie ?
 

Deleted User - 849153659

Guest
@MotoKomando nasz Ty kartofelku nie zostawimy Cię ❤

Fantastycznie.
Po co mi szukać nowego wroga, gdy stary chce ponownie podjąć wyzwanie.
Dwa razy stałeś się wodzem nieudacznikiem, gdy swoimi głupimi decyzjami zepsułeś całą grę swoich ludzi.
To nie była klęska EM, a jedynie wyraz Twojej głupoty. I Twoja standardowa porażka.
Witamy po raz 3 w tej samej rozgrywce. Po świecie 194 raz na zawsze zniknie EM a Tobie odechce się udawania wodza.
Zapytaj TRD czy dotrzymuję słowa.
To wojna, którą zaczynasz już przed startem świata.

Każdy kto zawrze z EM jakiekolwiek relacje dyplomatyczne zostanie napiętnowany z całą surowością!
Będę Twoją 11-stą plagą egipską

Dobranoc
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

eloziom

Miecznik
Wynik reakcji
73
Fantastycznie.
Po co mi szukać nowego wroga, gdy stary chce ponownie podjąć wyzwanie.
Dwa razy stałeś się wodzem nieudacznikiem, gdy swoimi głupimi decyzjami zepsułeś całą grę swoich ludzi.
To nie była klęska EM, a jedynie wyraz Twojej głupoty. I Twoja standardowa porażka.
Witamy po raz 3 w tej samej rozgrywce. Po świecie 194 raz na zawsze zniknie EM a Tobie odechce się udawania wodza.
Zapytaj TRD czy dotrzymuję słowa.
To wojna, którą zaczynasz już przed startem świata.

Każdy kto zawrze z EM jakiekolwiek relacje dyplomatyczne zostanie napiętnowany z całą surowością!
Będę Twoją 11-stą plagą egipską

Dobranoc
Ty to chyba chciałbyś grać w jakiejś dobrej ekipie , ale , że jesteś GÓWNEM nikt cię nie chce do siebie zaprosić i płaczesz na fo pierdzieląc głupoty i masz wielki BOL DUPY. Miałeś kiedyś w ogóle 2 wioski ? Napisz do chojakkatowice on zbiera takie miernoty jak ty, dogadacie się.
 

ANIMOWANA DZIEWCZYNKA

ALFONS STEFANÓW
Wynik reakcji
4.509
Ty to chyba chciałbyś grać w jakiejś dobrej ekipie , ale , że jesteś GÓWNEM nikt cię nie chce do siebie zaprosić i płaczesz na fo pierdzieląc głupoty i masz wielki BOL DUPY. Miałeś kiedyś w ogóle 2 wioski ? Napisz do chojakkatowice on zbiera takie miernoty jak ty, dogadacie się.

Bzdura. Na Blacka już od lat czeka zap do najlepszej ekipy w historii plemion - Stefanów.

Niestety pomimo, że jesteśmy najlepsi i to bez porównania do nikogo, to wciąż jesteśmy za słabi dla Blacka.
 

hyzio12

Zastępca Witacza
Wynik reakcji
749
Mam nadzieję, że zbierakowe świry wystartują, bo ostatnio zrezygnowałem ze startu ale tu wam nie odpuszczę ;)
 

Deleted User - 849153659

Guest
W Stefanach już miejsca się kończą a @momomisiek ledwo uzbierał 19 osób XD
Chyba już wszyscy wiedzą jaka to parodia wodza iks de xD
Jak dobrze pójdzie, to zniszczę jego EM jeszcze przed startem, oczywiście już działam na świecie 194.

--

@ANIMOWANA DZIEWCZYNKA bardzo dziękuję za komplement, to zaszczyt móc dalej wam kibicować, mimo @Kocham Lolitki u sterów.
Mam nadzieję, że go walniesz kiedyś obuchem i wróci mój dawny uczciwy i sprawiedliwy przyjaciel.
 
Status
Zamknięty.
Do góry