Światy 181 i 182 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser208992

Guest
Chłop żyje na strychu będąc na utrzymaniu matki, a wypomina innym że się uczą

Do roboty byś się wziął nierobie śmierdzący @Black Snow

A Ty nadal nie możesz przeżyć, że na 170 zgniotłem Cię merytorycznie jak robaka?
No chodź na priv, poproś mnie znowu, żebym z Tobą NTL zakładał.
Wtedy jakoś nie byłeś taki nieuprzejmy
 

Mero

Łucznik
Wynik reakcji
441
Przestan markopolo,on ma piekna zone,wielka firme i urlop tygodniowy co dwa tygodnie.On tylko to z pasji robi ze lata piaty rok za grupka ludzi na forum gry przegladarkowej,w ktora nawet nie gra.A wy glupki myslicie ze nie ma co robic,zwyczajnie zalezy mu by pietnowac nieuczciwosc i nieudacznictwo.Za co nalezy sie oczywiscie szacunek.
 

DeletedUser208992

Guest
Oho, co strona mam na dole napis 'pokaż ignorowaną treść'
W ciemno można założyć, że kolejne forum za mną lata mój przyjaciel i się do mnie doczepia.
Kochany przyjacielu @Mero, nie wiem po co się pucujesz, skoro Cię poinformowałem - nie doczekasz się repliki, choćbyś nie wiem jak się starał. Obrażałeś ludzi, próbując ich upokorzyć, nazywając psami i zwracając się słownictwem, którego się używa do psów.
Zatem nie jesteś godzien tego, by nawet na Ciebie napluć a co mówić o prowadzeniu dyskusji.
Nic się nie zmieniło.
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.786
A Ty nadal nie możesz przeżyć, że na 170 zgniotłem Cię merytorycznie jak robaka?
No chodź na priv, poproś mnie znowu, żebym z Tobą NTL zakładał.
Wtedy jakoś nie byłeś taki nieuprzejmy
Zesrales się merytorycznie, a nie zgniotłeś.
Chłop za wałkuje bzdurę by mi dogryźć od kilku lat, a ja dalej czekam na screnna z dowodem że zaproponowałem Ci coś takiego, może uda Ci się znaleźć to w końcu?

Chciałem Ci jeszcze odpowiedzieć na drugą wiadomość, ale ogarnąłeś że jesteś głupi i to usunąłeś, dobry chłopiec
 

DeletedUser208992

Guest
Zesrales się merytorycznie, a nie zgniotłeś.
Chłop za wałkuje bzdurę by mi dogryźć od kilku lat, a ja dalej czekam na screnna z dowodem że zaproponowałem Ci coś takiego, może uda Ci się znaleźć to w końcu?

Chciałem Ci jeszcze odpowiedzieć na drugą wiadomość, ale ogarnąłeś że jesteś głupi i to usunąłeś, dobry chłopiec

Oho nadal boli.
Kiedyś mi wybaczysz?
To normalne, że czasami potyczkę słowną się przegrywa. Ty przegrałeś, trudno. Nie rzucaj się jak ryba w sieci, tylko grzecznie słuchaj.

No tak tak, za chwilę znajdę Ci screen sprzed 80 światów. Czekaj chwilkę, poszukam.
Udowodnienie tego akurat nie jest trudne. Byłeś nieudacznikiem i latałeś po wszystkich i wielu osobom proponowałeś wspólne założenie.
Akurat tak sobie wymyśliłem, że niejaki markopolo przylatywał i truł mi dupę. Masz rację, to akurat mi się przyśniło i akurat to byłeś Ty.
Swoją drogą nie dziwne, że latałeś i błagałeś. Świat 170 pokazał jaka z Ciebie dupa a nie założyciel he he

Tak, drugą wiadomość usunąłem. Była złośliwa a Ty jesteś już na tyle nieszczęśliwy, że nie kopie się leżącego
 

DeletedUser208992

Guest
Ale już Panie Marko, daję Ci spokój.
Jak pisałem, Ty jesteś nieszczęśliwym człowiekiem, więc nie będę Cię targał.
Powodzenia przyjacielu!
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.786
Co Ci wybaczyć?
Ze jesteś błaznem?
Nie przegram potyczki słownej dlatego że w to uwierzysz i tak zdecydujesz, wiesz o tym?

Wiesz o tym że jak prowadziłem plemię naprzyklad z Ajwarem lub chwilę z Elivo, to w obu przypadkach mi to zaproponowali i w obu później sam prowadziłem plemię?
Byłem nieudacznikiem? Kiedy pierwszy raz założyłem plemię byłem już ponad Tobą porównując się do Ciebie z teraz.
I tak, wymyśliłeś sobie jedną śpiewkę o mnie i idziesz w to zaparte, musisz sobie zdać sprawę że nie będzie tak jak mówisz tylko dlatego że Ty w to wierzysz.

Biorąc pod uwagę że nic się chyba tam nie zgadzało, od wieku, do studiów, to imo lepiej że to usunąłeś by się nie ośmieszać bardziej
//
Milo że tyle dla Ciebie znacze że musisz dopisać dwa posty bym zwrócił na Ciebie uwagę i Ci odpisał
 

DeletedUser208992

Guest
Co Ci wybaczyć?
Ze jesteś błaznem?
Nie przegram potyczki słownej dlatego że w to uwierzysz i tak zdecydujesz, wiesz o tym?

Wiesz o tym że jak prowadziłem plemię naprzyklad z Ajwarem lub chwilę z Elivo, to w obu przypadkach mi to zaproponowali i w obu później sam prowadziłem plemię?
Byłem nieudacznikiem? Kiedy pierwszy raz założyłem plemię byłem już ponad Tobą porównując się do Ciebie z teraz.
I tak, wymyśliłeś sobie jedną śpiewkę o mnie i idziesz w to zaparte, musisz sobie zdać sprawę że nie będzie tak jak mówisz tylko dlatego że Ty w to wierzysz.

Biorąc pod uwagę że nic się chyba tam nie zgadzało, od wieku, do studiów, to imo lepiej że to usunąłeś by się nie ośmieszać bardziej


No dobrze dobrze, tylko co mnie to obchodzi?
Pucuj się przed dziewczynami tymi swoimi sukcesami he he
Bo ja obecnie mam to, poczekaj, zobaczę......
....a tak! Koło dupy.
 

DeletedUser208992

Guest
I potwierdzam
Mareczek po świecie 75 latał i szukał kto mu pomoże ogarnąć jakieś plemię.
Oczywiście odmówiłem i słusznie postąpiłem. Jak widać, to krętacz i kłamca.
Znam się na ludziach
Ciekawe ile pozostałych osób odesłało go z kwitkiem
 

drafcioo

Pikinier
Wynik reakcji
9
Daba ,no i co teraz byłem w tej Łodzi zapyziałej co twój koleżka coop się pruł. Trb chyba tak się nazywał.

Ale może czegoś nie wiem może są jakieś dwie obornickie i dwa różne orliki.

Gdzie byłeś? No właśnie.
Braniewo nie było mi po drodze ale może i Ciebie spotka zaszczyt :)


Nie mniej jednak fajnie Panie inteligencie że wpadłeś na ten 182, powodzenia :) Bo czeka Cię rewanż
 

DeletedUser208992

Guest
Jak coś to drzwi do Stefanów stoją otwarte Black

Dziękuję przyjacielu
Jednak moja misja wymaga pełnej niezależności. Muszę na to poświęcić cały swój czas i siłę.
Podróba Jutra wystartowała tutaj na wiele członów, żeby mieć więcej ujadaczy na forum.
Dlatego muszę być skupiony i pozbawiony innych zajęć.
Ale dziękuję
 

DeletedUser208992

Guest
Beka z podróby Jutra
Myślą, że jak ruszą na pierdylion członów, to może tym razem uda się mnie zakrzyczeć.
Nic z tego przegrywy
 

DeletedUser208992

Guest
Mundek to startujesz tutaj na nowym nicku, czy brązowe nachy zgodnie z przewidywaniami?

Już się wypowiedziałem w temacie. Wiem, że masz ogromne problemy z pisaniem, ale nie sądziłem, że czytanie również jest zagwozdką
 
Status
Zamknięty.
Do góry